Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Medinės Tvoros
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Medinės Tvoros kaina

Kiek kainuoja medinės tvoros? Medinėms tvoroms dažnai teikiame šias paslaugas: teritorijos apžiūra, medinės tvoros projektavimas, tvoros statyba ir montavimas. Medinių tvorų kainos apie 15-35 eurus už m2. Brangiausia prekė medinėse tvorose dažniausiai yra klevo mediena. Papildomos išlaidos gali būti: įranga pamatams kasti, šlifuoklis, lakas medienai, kuris vidutiniškai kainuoja 15-60 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 25 468 teikėjais. Neieškokite toliau: medinės tvoros kaina, su mumis gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėMedinių tvorų kainoraštis

Norėdami išmokti tikslią medinių tvorų kainą, atsiųskite paklausą mūsų įrodymais ekspertams, o tada gausite kelis pasiūlymus. Žr. Kiekvienos paslaugos kainos medinių tvorų kategorijoje.

Tvoros stulpelis Neimonpnová.42,61€ / gabalas
Tvoros pasislėpė Unimprogressed mediniai stulpai ir trūkumai, kurių skersmuo yra 100 - 150 mm, su sutrumpintu ir tankinimu, bet be žirgų žlugimo
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Tvoros stulpelis impregnuotas45,89€ / gabalas
Medinių tvorų stulpelių ir lankų, kurių skersmuo yra 100 - 150 mm, su sutrumpintu ir tankinimu, bet be šulinio rankovių, apatinės skaidrės arba dervos dalies impregnavimas prieš nusėddami
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Medinė tvora lamelė.30,59€ / gabalas
Medinės tvoros Lamella 180 x 180 cm Natūralus impregnuotas
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Medinė tvora34,96€ / gabalas
Medinė tvora 178 x 80 cm Natūralus impregnuotas
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Tvoros ir VartaiKiek kainuoja tvoros ir vartai? Dažnai teikiame šias tvorų ir vartų paslaugas:...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Statydami medinę tvorą, veiksnys yra daugelio kainos nustatymas. Geros naujienos yra tai, kad medinės tvoros priklauso kietų tvorų rinkoje pigiausiems. Tai darydami jie siūlo ne tik kokybišką apsaugą ir visą gyvenimą, bet ir natūralią medžiagą. Medinės tvoros kaina nustatoma už bendrą matuoklį. Medinės tvoros kaina yra nuo 40 iki 100 ir daugiau eurų. Žinoma, daugelis veiksnių nusprendžia dėl gautos kainos. Brangiausia medinės tvoros dalis yra natūrali medžiaga ir darbas. Medžiaga gali būti suskirstyta į dvi kategorijas. Pirmieji yra slovakų miškai. Minkštas, pavyzdžiui, acatas, eglė arba pušis. Jie priklauso pigiausiam perdavimo tvorai. Tačiau būtina tikėtis reguliariai priežiūros ir mažesnio gyvenimo. Ąžuolo tvoros yra masyvi, medienos sunku, tačiau kaina yra šiek tiek didesnė. Tai slovakų mediena, todėl mediena yra prieinama, paprastai nereikia laukti ir su dešimčių metų plotais tinkama priežiūra. Egzotiniai miškai - ateina iš Pietų Amerikos ar Afrikos. Čia yra didžiausia kaina. Tuo pačiu metu jie turi egzotinius ne tik vardus, bet ir išvaizdą. Tai yra kova su ilguoju gyvenimu. Tai yra masinės tvoros, kurios nusipelno kokybiškų detalių, perdirbimo ir taip natūraliai padidina darbo kainą. Tačiau tai buvo gėda padaryti tokią tvorą. Medinės tvoros papildai matuojami skirtingi. Galite naudoti kalimo, įvairių prabangių priedų ar išpjovų viršų. Kuo griežtesnis apdorojimas, žinoma, yra didesnė tvoros kaina. Į kainą taip pat paveikia paviršiaus apdorojimą, kurį nuspręsite gydyti ir dažyti. Medinė tvora turite dažyti kokybiškus lakus, kurių kaina taip pat skiriasi. Čia patartina patarti tiesiogiai su startininku, kuris rekomenduos tinkamą pagrindinį dažymą ir dangas. Dėl Torba kainos atskirti, ar tai yra naujos tvoros pastatas arba, pavyzdžiui, taisyti. "Orpava" yra lengviau, yra lengviau pakeisti tik sugadintus plokštes ir todėl yra medinė tvora priežiūra žymiai pigiau nei kitų tipų tvoros. Medinės tvoros stabdymo ir priežiūros bei atnaujinimo išlaidos skiriasi nuo regiono ir kokybės. Tačiau galite palyginti skirtingus meistrus ir dailides į WILIO, kuris bus įkandęs kaip nuorodas ir citatos. Raskite savo šeimininką, tobulos medinės tvoros griūvius už labiausiai pageidaujamą kainą.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023