Sveiki atvykę į WILIO!

Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas

Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO!

Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas

Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti

Medinės Tvoros kaina

Ieškote medinių tvorų statytojo? Šioje kategorijoje turime 25 043 statybininkų. Siųsti užklausą.

Pradėti

32 317 registruotų specialistų

85 274 išspręsti projektai

4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas

226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI

Medinės Tvoros kaina

Kiek kainuoja medinės tvoros? Medinėms tvoroms dažnai teikiame šias paslaugas: teritorijos apžiūra, medinės tvoros projektavimas, tvoros statyba ir montavimas. Medinių tvorų kainos apie 15-35 eurus už m2. Brangiausia prekė medinėse tvorose dažniausiai yra klevo mediena. Papildomos išlaidos gali būti: įranga pamatams kasti, šlifuoklis, lakas medienai, kuris vidutiniškai kainuoja 15-60 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 25 043 teikėjais. Neieškokite toliau: medinės tvoros kaina, su mumis gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos

32 317 registruotų specialistų

85 274 išspręsti projektai

4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas

226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI

Kaina už: Medinės Tvoros

Vidutinės kainos

Žema kaina259,92 €/gabalas
Vidutinė kaina325,76 €/gabalas
Auksta kaina412,00 €/gabalas
Vidutinės kainos yra tik orientacinės. Galutinė paslaugų kaina priklausys nuo dydžio, sunkumų, medžiagų, kokybės ir projekto svetainės. Jūs gausite tikslią kainą nuo paslaugų teikėjo.
Įveskite paklausą
Skaičiuoklė

Medinių tvorų kainoraštis

Norėdami išmokti tikslią medinių tvorų kainą, atsiųskite paklausą mūsų įrodymais ekspertams, o tada gausite kelis pasiūlymus. Žr. Kiekvienos paslaugos kainos medinių tvorų kategorijoje.

Tvoros stulpelis Neimonpnová.312.0€ / gabalas
Tvoros pasislėpė Unimprogressed mediniai stulpai ir trūkumai, kurių skersmuo yra 100 - 150 mm, su sutrumpintu ir tankinimu, bet be žirgų žlugimo
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Tvoros stulpelis impregnuotas336.0€ / gabalas
Medinių tvorų stulpelių ir lankų, kurių skersmuo yra 100 - 150 mm, su sutrumpintu ir tankinimu, bet be šulinio rankovių, apatinės skaidrės arba dervos dalies impregnavimas prieš nusėddami
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Medinė tvora lamelė.224.0€ / gabalas
Medinės tvoros Lamella 180 x 180 cm Natūralus impregnuotas
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Medinė tvora256.0€ / gabalas
Medinė tvora 178 x 80 cm Natūralus impregnuotas
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštis

Kitų paslaugų kainoraščiai

Tvoros ir VartaiKiek kainuoja tvoros ir vartai? Dažnai teikiame šias tvorų ir vartų paslaugas:...
Rodyti daugiau

Ar ši informacija buvo jums naudinga?

Naudinga informacija

Ką reikia žinoti

Statydami medinę tvorą, veiksnys yra daugelio kainos nustatymas. Geros naujienos yra tai, kad medinės tvoros priklauso kietų tvorų rinkoje pigiausiems. Tai darydami jie siūlo ne tik kokybišką apsaugą ir visą gyvenimą, bet ir natūralią medžiagą. Medinės tvoros kaina nustatoma už bendrą matuoklį. Medinės tvoros kaina yra nuo 40 iki 100 ir daugiau eurų. Žinoma, daugelis veiksnių nusprendžia dėl gautos kainos. Brangiausia medinės tvoros dalis yra natūrali medžiaga ir darbas. Medžiaga gali būti suskirstyta į dvi kategorijas. Pirmieji yra slovakų miškai. Minkštas, pavyzdžiui, acatas, eglė arba pušis. Jie priklauso pigiausiam perdavimo tvorai. Tačiau būtina tikėtis reguliariai priežiūros ir mažesnio gyvenimo. Ąžuolo tvoros yra masyvi, medienos sunku, tačiau kaina yra šiek tiek didesnė. Tai slovakų mediena, todėl mediena yra prieinama, paprastai nereikia laukti ir su dešimčių metų plotais tinkama priežiūra. Egzotiniai miškai - ateina iš Pietų Amerikos ar Afrikos. Čia yra didžiausia kaina. Tuo pačiu metu jie turi egzotinius ne tik vardus, bet ir išvaizdą. Tai yra kova su ilguoju gyvenimu. Tai yra masinės tvoros, kurios nusipelno kokybiškų detalių, perdirbimo ir taip natūraliai padidina darbo kainą. Tačiau tai buvo gėda padaryti tokią tvorą. Medinės tvoros papildai matuojami skirtingi. Galite naudoti kalimo, įvairių prabangių priedų ar išpjovų viršų. Kuo griežtesnis apdorojimas, žinoma, yra didesnė tvoros kaina. Į kainą taip pat paveikia paviršiaus apdorojimą, kurį nuspręsite gydyti ir dažyti. Medinė tvora turite dažyti kokybiškus lakus, kurių kaina taip pat skiriasi. Čia patartina patarti tiesiogiai su startininku, kuris rekomenduos tinkamą pagrindinį dažymą ir dangas. Dėl Torba kainos atskirti, ar tai yra naujos tvoros pastatas arba, pavyzdžiui, taisyti. "Orpava" yra lengviau, yra lengviau pakeisti tik sugadintus plokštes ir todėl yra medinė tvora priežiūra žymiai pigiau nei kitų tipų tvoros. Medinės tvoros stabdymo ir priežiūros bei atnaujinimo išlaidos skiriasi nuo regiono ir kokybės. Tačiau galite palyginti skirtingus meistrus ir dailides į WILIO, kuris bus įkandęs kaip nuorodas ir citatos. Raskite savo šeimininką, tobulos medinės tvoros griūvius už labiausiai pageidaujamą kainą.