Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Langų Tinkleliai, Durų Tinkleliai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Langų Tinkleliai, Durų Tinkleliai kaina

Kiek kainuoja langų ir durų tinkleliai? Dažnai teikiame šias langų ir durų tinklų paslaugas: langų ir durų tinklų gamyba ir montavimas. Tinklų nuo vabzdžių kainos durims ir langams – apie 25-120 eurų už vnt. Brangiausia langų ir durų tinklų prekė dažniausiai yra automatinio slankiojančio tinklelio nuo vabzdžių gamyba. Papildomos išlaidos gali apimti: pogarantinį aptarnavimą ir rankenas, kurios kainuoja vidutiniškai 10-15 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 17 519 teikėjais. Neieškokite toliau: langų tinkleliai, durų tinkleliai, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėKainoraštis Langai ir durys

Norėdami sužinoti tikslią kainą langams ir durims, atsiųskite paklausą mūsų patikrintoms ekspertams, o tada gausite kelis pasiūlymus. Žr. Kiekvienos paslaugos kainos, esančios kategorijos tinkluose ant langų, durų ant durų.

Vabzdžių tinklelis ant lango16,85€ / m2.
Vabzdžių vabzdžių kaklo - fiksuotas, standartinis pilkas tinklas. Atleidžia pakankamai šviesos ir neleidžia vabzdžiams prieš patekdami į vidų.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Vabzdžių akių ant durų16,85€ / m2.
Durų vabzdžių tinklelis - fiksuotas, standartinis pilkas akys. Atleidžia pakankamai šviesos ir neleidžia vabzdžiams prieš patekdami į vidų.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Konsultacijos. T27,18€ / visi
Konsultacijos renkantis vabzdžių akys ant durų ir langų.
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Diegimas32,61€ / valanda
Kas valandą diegiant vabzdžius ant durų ir langų.
Kartu. T
valanda
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Šešėlis FasaduiKiek kainuoja lauko šešėliavimas? Išorės šešėliavimui dažnai teikiame šias paslaugas: fokusavimas, projektavimas,...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kiek užskaitos ant langų stendo? Langų akių kainos priklauso nuo jų dydžių, medžiagos ir lango tipo. Vidutinė kaina svyruoja nuo 30 iki 40 eurų. Tipai tinkle "Windows" Paprastai sutinkate su trijų tipų tinkleliu. Ištraukimas yra skirtas atsisiųsti iš lango. Šoninės kietosios medžiagos paprastai naudojamos stumdomoms durims ir funkcijoms kaip durų dalis. Pakaba yra nustatyta į rėmo atidarymo arba uždarymo kaip žaliuzės. Grilių tipai į vabzdžių tinklelį Tinklo tipas turi įtakos išlaidoms. Tai apima: poliesterio arba polipropileno ir aliuminio iš nerūdijančio plieno. Poliesteris yra dažniausiai naudojamas akių pavidalu ir švariai valomi muilu ir vandeniu. Jis yra atsparus nagų augintiniams, idealiai tinka gyvenamam namams. Nerūdijantis plienas yra tvirtesnis už poliesterį. Jis užtikrina saugumą ir yra prieinama skirtingomis spalvomis. Aliuminis gali būti nerūdijančio plieno pakaitalas ir turi mažesnio rūdijimo pranašumą. Langų ir durų tipas Ištraukiami langų rėmai tinka beveik kiekvienam langui. Jų kaina yra didesnė dėl medžiagos ir įrengimo. Klasikinės durys su stumdomomis diafragėmis laikykite tinklą į savo vietą ir apsaugo interjerą nuo plaukiojančių vabzdžių. Taip pat galima įvertinti tinklelį. Paprastai pagamintas iš aliuminio, jis yra sumontuotas pagal lango ar durų tipą. Išlaidos. T Jei užsakote daugiau nei vieną tinklą, kaina gali būti mažesnė. Išlaidos priklauso nuo darbo ir grynojo numerio. Tačiau kaina gali padidėti, jei turite nestandartinio durų ar langų tipo. Vidutinės išlaidos Medžiaga ir įrengimas vabzdžių 400 - 2,600 EUR Fiksuota medžiaga ir vabzdžių tinklelio diegimas 250 - 400 EUR Medžiaga ir montavimas pakreipimo montavimo nuo vabzdžių 205 - 4200 eurų Medžiaga ir montavimas vabzdžių stumdomasis tinklelis 250 - 4200 eurų Kaip elgtis? Tai idealiai tinka gauti bent tris citatos. Patikrinkite nuorodą į atskirus ekspertus, jų darbą ir patirtį WILIO.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023