Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Fotoelektra
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Fotoelektra kaina

Kiek kainuoja fotoelektra? Fotovoltikoje dažnai teikiame šias paslaugas: apžiūrą, montavimą, pagalbą gaunant finansinį įnašą. Fotovoltinių elementų kainos siekia apie 3200-3600 eurų už vienetą. Brangiausias dalykas fotovoltikoje dažniausiai yra fotovoltinių plokščių įrengimas sunkiai pasiekiamose vietose. Papildomos išlaidos gali būti: energetinis sertifikatas, įtampos keitikliai, laikančiosios konstrukcijos, kurios kainuoja vidutiniškai 20-150 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 21 488 teikėjais. Daugiau neieškokite savo fotovoltinės kainos, su mumis gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėKainoraštis fotovoltaiky.

Norėdami išmokti tikslią fotovoltikos kainą, atsiųskite paklausą mūsų sertifikuotam specialistai ir tada gausite kelis pasiūlymus. Prašome kreiptis į kiekvienos paslaugos kainos fotovoltinėje kategorijoje.

Parengiamieji darbai38,24€ / visi
Prieš diegiant plokštes iki 8 plokščių
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Vežėjo grotelės montavimas fotovoltiniams plokštėms16,39€ / gabalas
Vežėjo grotelės montavimas fotovoltiniams plokštėms užfiksuoti į plytelę, gofruotą lapą
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Įtampos keitiklis.1 420,35€ / visi
Įrengimas ir prijungimas įtampos keitiklio iš DC - AC į Bifasc
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Saulės fotoelektros sistema2 622,18€ / visi
Saulės vienos fazės fotovoltinė buitinė sistema su suvartojimu iki 3500 kWh. Įdiegta elektrinė elektrinė 2.12 kWp. Sistema yra: 8 x Saulės 270 WP fotovolto skydelis, Apsauga nuo viršįtampių, jungčių ir kabelių bei palaikymo konstrukcijos.
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
ElektrikasKiek kainuoja elektrikas? Dažnai elektrikams teikiame šias paslaugas: elektros pajungimas, šviestuvų montavimas,...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Saulės energijos nauda Saulės fotovoltinė energija yra gryna energija Viena iš pagrindinių priežasčių nuspręsti dėl saulės energijos žino, kad jūs darote kažką gero aplinkai. Skirtingai nuo tradicinių energijos šaltinių, PV plokštės elektros energijos gamyboje neišleidžia kenksmingų šiltnamio efektą sukeliančių dujų, jie neapima požeminio vandens ar kitaip ne išnaudoja jokių gamtinių išteklių. Be to, jums padėti apsaugoti planetą mažinant priklausomybę nuo atsinaujinančios energijos. Kiekvieną kartą, kai naudojate saulės energiją, o ne naudojant iškastinį kurą, jūs padėsite išsaugoti nepaliestus žemės išteklius, dar bent vieną kartą. Saulės FV energija yra tyli ir nepastebima Jums nereikės nerimauti, kad saulės energijos gamybos garsai bus išsiblaškę, kai esate namuose ar sode, nes tai būtų kai kuriuose tradiciniuose dyzeliniuose generatoriuose ar kitose grynosios energijos alternatyvose. Skirtingai nuo kai kurių energijos gamybos sistemų, saulės FV energija yra visiškai tyli ir netrukdo jūsų kasdieninei veiklai. Tokiu pačiu būdu fotovoltinės plokštės yra vizualiai nepastebimai. Dauguma namų savininkų nusprendžia įdėti fotovoltinių saulės plokštes į stogą vietose, kurios nėra matomos iš vietovės lygių, naudojant kitaip nepanaudotą nekilnojamojo turto erdvę. Net ir FV saulės kolektorių montavimas yra paprastas ir paprastas, nepertraukiant namų ūkio operacijos. Saulės FV energija mažina energijos sąskaitas Saulės fotovoltinės energijos sistemos gali sumažinti energijos ataskaitas keletą svarbių būdų. Kadangi jūs padarote savo elektros energijos dalį, galite žymiai sumažinti finansavimą, kurį mokate su savo energetikos teikėju. Jei gyvenate regione, kur energijos kainos auga ir patenka į paklausą, jums pasisekė. Daugelis vyriausybių teikia subsidijas padengti pradines išlaidas įrengti FV plokščių per mokesčių lengvatas ir kitas skatinimo programas. FV plokštės nereikalauja didelės priežiūros Fotovoltinių plokščių veiklos sąnaudos yra minimalios, lyginančios su kitais grynais energijos šaltiniais. Tai daugiausia dėl to, kad saulės kolektoriai reikalauja mažos priežiūros, įskaitant ilgą laiką, nes iš esmės nėra judančių dalių, nėra nieko nutraukti ir nereikia reguliariai tepti jų funkcionalumą. Jie dirba vieni. FV saulės sistemos gali būti pritaikytos Gali būti jūsų energijos poreikiai, saulės kolektoriai gali būti sukonfigūruoti iki jūsų reikalavimų. Nesvarbu, ar turite dvaro namus ar šiuolaikinį šeimos namus, galite sukurti tikslią sistemą, kurią reikia padaryti energiją, kurią ketinate ir reikia pasinaudoti. Fotovoltinės saulės kolektoriai suteikia švarią ir atsinaujinančią energiją, kuri yra jūsų piniginės išpirkimui. Kiekvieną kartą, kai žiūrite į mėnesines ataskaitas, jūs šypsotės, kai sužinosite, kiek jūs išgelbėjote per fotovoltiką ištisų metų. Be to, jūs būsite idėja, kad jūs darote kažką dėl gamtos išteklių ir gelbėjimo planetos tvarumo, aerodromas, kad širdys yra geras jausmas.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023