Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Tinkavimo Mašinos
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 619 registruotų specialistų
93 499 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Tinkavimo Mašinos kaina

Kiek kainuoja mašininis tinkas? Mašininiam tinkavimui dažnai teikiame šias paslaugas: pastato apžiūra, kainos apskaičiavimas, vidaus ir išorės sienų tinkavimas tinkavimo staklėmis. Sienų tinkavimo kainos siekia apie 34-77 eurus už m2. Brangiausia mašininio tinkavimo dalis dažniausiai yra daugiasluoksnis tinkavimas. Į papildomas išlaidas gali būti įtraukta: mašinos, mentelės, gulsčiuko ir volelio nuoma, kuri vidutiniškai kainuoja 5-50 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 23 199 teikėjais. Jums nebereikia dairytis: mašininis tinkas kaina, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėMašinų gipso kainos sąrašas

Norėdami išmokti tikslią mašinų tinko kainą, atsiųskite paklausą mūsų patvirtintoms specialistams ir tada gausite kelis pasiūlymus. Žr. Kiekvienos paslaugos kainos mašinų kategorijoje.

Vidaus kortelių tinkas17,48€ / m2.
Lubų gabaliukai - mašinų tinkas, 10 mm storio mašinos.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Vidinės valymo priemonės gipso sienos14,97€ / m2.
Vidaus ištaisymo gipso sienos - mašinų tinkas, mašinos 10 mm storio.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Lauko gaivinėjimo tinkas18,57€ / m2.
Išorinės apsaugos gipso jutikliai - mašinų tinkas, mašinos 10 mm storio.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Išorinės išorinės gipso sienos16,06€ / m2.
Išorinės valymo gipso sienos - mašinos tinkas, mašinų padengimas 10 mm storio.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
TinkavimasKiek kainuoja tinkas? Tinkavimui dažnai teikiame šias paslaugas: tikslinės ir reikiamos sumos...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kiek kainuoja gipso kaina? Mes manome, tinka kaip kvalifikuoto darbo, kuris apima taikant plasters į naujo namo statybos arba būsto rekonstrukcijos. Mes žinome keletą tipų gipso - interjero ir eksterjero, gipso, kalkių-cemento, mašinos arba ranka. Iš to išplaukia, kad tinkai gali būti suskirstyti iš skirtingų požiūrių ir jei norite tikrai kokybiško tinko, turite pasirinkti tinkamą. Ką daro viskas veikia gipso kainą? Veiksniai, turintys įtakos tinkavimo išlaidoms, yra daug. Nepaisant to, kad darbas gali atrodyti panašus, jūs neturėtumėte automatiškai tikėtis tos pačios kainos, kad galėtumėte sumokėti savo artimą. Didelis poveikis gipso kaina turi kvadratinių metrų skaičių, bet ir darbo sudėtingumą. Logiška, kad kraštai, kampai, kampai ir lubos yra sudėtingesnės. Sudėtinga taip pat gali būti didelės lubos (reikia naudoti pastolių), lubų dekoratyvinius bėgius ar kitas lubų dekoracijas. Gipso kaina taip pat gali padidinti netolygią sieną ar paviršių. Įvairių tipų gipso kainų įverčiai Šiuo metu daugelis statybos įmonių taiko gipso mašinos. Mašinų tinkas turi vieną didelį pranašumą - paraiškos laikas yra maždaug pusiau trumpesnis nei rankose. Tačiau jis ne tik priklauso indėlių greičiui, bet ir kokybės dizainui. Kaina taip pat yra tinkama. Gipso tinkas yra vienas iš labai populiarių tipų tinko. Jis atrodo tobulas, atstovas, todėl labai dažnai naudojamas socialinėse erdvėse, biuruose ir pan. Gipso tinkas yra tinkami tiek rankų ir mašinos taikymui. Jei pasirinksite mašinos tinką, kainų sąmatą juda maždaug nuo 9 iki 13 eurų už m2. Lainno - cemento tinkas gali būti naudojamas kambariuose su didesne drėgnumu - vonios kambarys ir virtuvė. Toks tinkas gali būti lygus arba struktūrizuotas ir gali būti pritaikytas mašinai. Palyginti su gipso tinku, kaina yra 7-8 eurų už M2. Kalkių tinkas be pridėto cemento yra klasikinis antrasis tinkas. Gali būti lygus, storas arba tinkas. Jei nuspręsite dėl tokio tinko, mokėsite 10-12 eurų už m2. Ankstesnės eilutės rodo, kad mašinų gipso kainos yra skirtingos. Ir kiek mokate priklauso nuo svetainės, kurioje gyvenate. Jei turite patogius meistrus savo kaimynystėje, galima manyti, kad jis bus nuimtas. "Machine Gipso" geras prižiūrėtojas gali turėti suplanuotą darbą kelias savaites, o mėnesiai iš anksto ir daugiau pinigų gali būti paprašyti geros darbo. Todėl nedvejodami ir bandykite ieškoti mašinų plastikų WILIO jau šiandien.
Atnaujinta adresu: Nov 15, 2023