Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Infraraudonųjų Spindulių Plokštės
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Infraraudonųjų Spindulių Plokštės kaina

Kiek kainuoja infraraudonųjų spindulių plokštės? Infraraudonųjų spindulių plokštėms dažnai teikiame šias paslaugas: fokusavimas, montavimas, priežiūra, prijungimas. Spindulinio šildymo plokščių kainos siekia apie 216-295 eurus už vnt. Keraminės infraraudonųjų spindulių plokštės paprastai yra brangiausios infraraudonųjų spindulių plokštės. Į papildomas išlaidas gali būti įtrauktas: belaidis termostatas, lubų rėmas tvirtinimui, chromuotos atramos plokštėms, transportavimo išlaidos, kurios kainuoja vidutiniškai 10-70 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 16 360 teikėjais. Jums nebereikia ieškoti: infraraudonųjų spindulių plokštės kaina, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėInfrapanelių kainoraštis

Norėdami išmokti tikslią infrapanelių kainą, išsiųskite užklausą mūsų sertifikuotoms ekspertams ir tada gausite kelis pasiūlymus. Žr. Kiekvienos paslaugos kainos infrapanų kategorijoje.

Infrapanel 250 W.280,84€ / gabalas
Infrapanel iš aliuminio lakšto su 250 W galia.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Infrapanel 900 W.599,01€ / gabalas
Infrapanel iš aliuminio plokštės su 900 W galia.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Infrapanel 350 W.380,50€ / gabalas
Infrapanel nuo ESG apsaugos stiklo su 350 W galia.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Infrapanel 540 W.517,48€ / gabalas
ESG struktūrizuotas stiklas infrapanel 540 W.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Šildymas, Šildymo InžinieriusKiek kainuoja šildymas ir kurjeriai? Dažnai šildymui ir kurjeriams teikiame šias paslaugas:...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Nesvarbu, ar ketinate naujų pastatų, keičiant pastato ar rekonstrukcijos funkcionalumą, šilumos bangų šildymas visada gali būti atliekamas palyginti mažomis kainomis. Toks šildymas nereikalauja beveik nėra statybos techninio parengiamojo darbo. Tiesiog iš anksto paruoštas ryšys iki 230 V - arba lizdo arba tiesioginio kabelio prijungimo. Šildymo įrenginiai gali būti įrengti įprastai į esamas patalpas (pvz., Po lango) kaip dekoratyvinis sienų dizainas arba patogiai už lubų (be baldų ribos). Įrengiant, tai tikrai jums bus, kad: Infrapanel diegimas į standartinį šeimos namą ne ilgiau nei vieną dieną, Infraraudonųjų spindulių plokščių montavimas yra lygus tokiam "problemai", nes jis sukelia šviestuvo kalną. Kambario temperatūra: Jausmas kaip klasikinis šildymas, Be oro ir dulkių sūkurio, Nėra deguonies ir drėgmės praradimo, be šiluminių nuostolių, greitai sureguliuota ir nustatyta temperatūra, Sausios sienos, be kondensacijos poros ir pelėsių. Skirtingai nuo įprastinių infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų, kambario objektai ir tol, kol oras bus šildomas. Šis metodas taupo energiją, reikalingą norint sukurti malonų klimatą namų gyventojams. Visi kambario kūnai po to, kai šildė vėliau, kaip antrinis šilumos šaltinis. Ir kadangi sistemoje nėra vamzdžių, katilo, katilų ar dūmtraukių, nėra šiluminių nuostolių. Tai sutaupo 30-50% energijos, palyginti su klasikiniu šildymu. Kitas santaupos sukelia tai, kad su infraraudonųjų spindulių šildymu mes pasieksime panašų šilumos jausmą kaip įprastines sistemas, esančias žemiau 3-4 ° C temperatūroje. Siekiant sumažinti oro temperatūrą tik 1 ° C, taupo 5-6% energijos. Kai kurios infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos nereikalauja priežiūros. Juose nėra jokių judančių dalių ar skysčių talpyklų. Po pirkimo gausite penkerių metų garantiją produkto gamybos klaidoms. Tradicinių šildymo sistemų gyvenimas yra 15 - 20 metų. Sudėtingesnių infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų gyvenimas yra vyresnis nei 30 metų. Jie dažnai trunka iki 50 metų. Nuolatinės vertės ir aplinkos apsauga Praeityje žmonės iš vienos rankos paimtos iš aplinkos daugiau žaliavų, nes gamta vėl sukūrė (pvz., Nafta), bet taip pat ryškėja aplinka su atliekomis. Pažeidimas šia prasme yra ne tik ekonominė ir ekologinė, bet ir atsinaujinanti šildymo forma, jei mes naudosime saulės energiją, be energijos gamybos. Tokiu būdu kiekvienas gali prisidėti prie asmeninio sprendimo apsaugoti aplinką.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023