Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Stiklintojai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 496 registruotų specialistų
91 972 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Stiklintojai kaina

Kiek kainuoja stiklinimo paslaugos? Dažnai teikiame šias stiklinimo paslaugas: stiklinimas, stiklo šlifavimas, stiklo pjaustymas, surinkimas ir išmontavimas. Stiklo gaminių kainos – apie 50-150 eurų už m2. Stiklinimo pramonėje brangiausia prekė dažniausiai yra saugaus stiklo gamyba. Į papildomas išlaidas gali būti įtrauktas klijavimas, šlifavimas ir skylių išgręžimas stikle, kurios kainuoja vidutiniškai 10-80 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 21 056 teikėjais. Jums nebereikia ieškoti: stiklinimo kaina, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybiškus darbus.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėGlazijos darbo kainoraštis

Norėdami sužinoti tikslią "Glazier" kainą, atsiųskite paklausą mūsų sertifikuotoms specialistams, todėl gausite kelis pasiūlymus. Peržiūrėkite kainos už kiekvieną stiklinę kategoriją.

Klijuotas apsauginis stiklas35,31€ / m3
Stiklo plokštės yra susijusios su saugos plėvele, kurio storis užtikrina didesnį stiklo stiprumą ir atsparumą. Suvirinta apsauginė stiklo magistro apsauginė funkcija, su perkeliant stiklą, likusį filmuose užfiksuotus.
Kartu. T
m3
Įveskite paklausą
Kosėjimas.44,94€ / gabalas
Kietos stiklo storis 5 - 10 mm.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Gręžimas.8,56€ / gabalas
Gręžimo skyles su 4-16 mm skersmens, 26 - 70 mm, 70 mm.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Stiklo ir veidrodžių pjovimas26,75€ / m2.
Tiksli siuvimo pjovimo modernios technologijos. Skaidrus stiklo storis 6mm.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
ŠiltnamiaiKiek kainuoja šiltnamiai? Šiltnamiams dažnai teikiame šias paslaugas: aliuminio ir stiklo šiltnamių...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kiek kainuoja stiklas? Jūsų saugumo stiklo kaina bus 260 eurų už kvadratinį metrą. Tačiau galite tikėtis, kad įprastinė stiklo kaina bus 31 EUR už kvadratinį metrą. Stiklas su dvigubu stiklu, kuris siūlo geriausią izoliaciją apie 165 eurų už kvadratinį metrą. Išlaidos svyruoja nuo 40 iki 65 eurų. Tai bus susiję su stiklu, tačiau ji neapima medžiagų. Kada gerai paskambinti į glazijoną? Jei reikia pašalinti arba pakeisti stiklą ant langų, durų, stumdomų stiklo durų ar stoglangių, arba jei norite pakeisti akrines ar permatomus akinius. Lobizmas taip pat bus pakeistas stiklo pertvaromis, plokštėmis, stiklu ar veidrodžių užpildais. Stiklo tipas Stiklas yra keliuose variantuose. Stiklo plokščių kaina priklauso nuo to, kaip sudėtingi yra: dvigubo stiklo (dvi lentos), laminuotos, mažos emisijos arba grūdintos. Lentelės stiklas yra pigiausias. Stiklo dydis Stiklo dydis padidina sąnaudas. Yra konkretus užsakymas dideliems langams. Stiklo forma Specialūs formų langai reikės specialios užsakymo ar glazjero su įgūdžiu, kad supjaustytumėte stiklą. Tai padidins kainą. Skirtingų stiklo tipų kainų sąmatos Tradicinis stiklas Tai vienas iš mažiausiai brangus, bet turi nedidelį žalią atspalvį, kuris daro daug žmonių pasirenka kažką kitą. Lentelės stiklas Apie 31 EUR už M2 yra pigus, palyginti su modifikuotu stiklu. Tai bespalvis, skaidrus, tvirtas ir patvarus. Sluoksniuotas stiklas Pridėjus lankstų akrilo sluoksnį tarp dviejų stiklo plokščių, suformuotas saugesnis stiklas. Tai gali kainuoti iki 260 eurų už m2. Galvotas stiklas Tokio stiklo kaina, kuri yra labai atspari, yra nuo maždaug 120 EUR už 700 mm x 745 mm x 6 mm arba 245 eurų su tekstūruotu stiklu. Dvigubas stiklas Vidutinė kaina yra apie 165 eurų už M2. Tai geriausias stiklas, siekiant sumažinti šilumos nuostolius žiemą ir ledo nuotėkį nuo oro kondicionavimo vasarą. Ji taip pat suteikia garso izoliaciją. Kaip elgtis? Leiskite sau atlikti bent tris skaičiavimus. Palyginkite kainas, darbo išlaidas ir taip pat peržiūrėkite nuorodas. Ačiū WILIO, galite tai padaryti jau šiandien.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023