Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Fasado Žaliuzės
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 027 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Fasado Žaliuzės kaina

Kiek kainuoja išorinės žaliuzės? Dažnai teikiame šias išorinių žaliuzių paslaugas: išorinių žaliuzių elektrinio paruošimo montavimas, žaliuzių montavimas, konsultacijos. Išorės šešėliavimo kainos yra apie 160-300 eurų už vnt. Brangiausia išorinių žaliuzių dalis dažniausiai yra automatinės žaliuzių valdymo sistemos įrengimas. Papildomos išlaidos gali būti: žaliuzių nuotolinis valdymas, reguliarus aptarnavimas ir priežiūra, kuri kainuoja vidutiniškai 20-80 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 17 386 teikėjais. Jums nebereikia ieškoti: išorinių žaliuzių kaina, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėIšorinių ritinių kainoraštis

Norėdami sužinoti išorinę išorinę ritinėlį, atsiųskite paklausą mūsų įrodymuose ekspertams, o tada gausite kelis pasiūlymus. Peržiūrėkite kiekvienos paslaugos kainos išorinėse žaliuzės kategorijoje.

Išorinės plastikinės žaliuzės46,75€ / m2.
Lauko plastikinės žaliuzės paprasta konstrukcija. Jie pagerina langų šilumos izoliacinius savybes.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Kontaktinio izoliacijos sistemos priedai6,74€ / m
Kontaktinio izoliacinės sistemos priedai - ritininis profilis su integruota sandarinimo juosta ir stiklo tekstilės tinklu su vertikaliais išorinių ritinių profiliais.
Kartu. T
m
Įveskite paklausą
Nuskustų aklų įrengimas22,83€ / gabalas
Diegiant gana aklą į 80 cm iki 260 cm pločio.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Subtakių įrengimas23,92€ / gabalas
Subjoklyno montavimas į 80 cm iki 260 cm pločio.
Kartu. T
gabalas
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Šešėlis FasaduiKiek kainuoja lauko šešėliavimas? Išorės šešėliavimui dažnai teikiame šias paslaugas: fokusavimas, projektavimas,...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Išorinių ritinių privalumai Turėtumėte žinoti Išorinės žaliuzės turi skirtingą naudą. Be to, kad padėtų reguliuoti šviesos kiekį kambariuose, o apsaugoti savo privatumą, padėti didinti būsto saugumą ir ypač atrodo labai stilingas. Tai ne tik tai, bet ir kiti išorinių ritinių privalumai pateikiami šiose eilutėse. Išorinių ritinių privalumai: Šviesos kontrolės galimybė Jei neturite žaliuzių ar išorinių žaliuzių, todėl jūs nieko nedarysite su dienos šviesa. Tačiau išoriniai žaliuzės leidžia reguliuoti šviesos kiekį kambaryje - gali visiškai užkirsti kelią šviesos įsiskverbimui į interjerą. Apsaugokite savo privatumą Kitas išorinių ritinių privalumas yra tas, kad jie suteikia pilną privatumo namų savininką. Jie išskiria nepageidaujamą dėmesį bet kuriuo metu per dieną ar naktį. Skirtingai nuo užuolaidų, nėra jokių spragų, per kurią jie galėtų nusipirkti jums įdomių kaimynų. Galite naudotis savo asmeniniais daiktais ar darbais, nesirūpindami stebėjimo ar privatumo sutrikimu. Jie veikia kaip garso izoliacija Išorinės žaliuzės taip pat yra be šviesos ir triukšmo. Ir tai puiki naujiena žmonėms, turintiems šviesos miegą. Jūs negirsite užimto ​​transporto ar triukšmingų kaimynų. Dėl to kiekvieną dieną galite miegoti Ruolov. Jie veikia kaip šiluminė izoliacija Išorinės žaliuzės pagerina jūsų namų šiluminę izoliaciją sukuriant kitą "barjerą". Žiemą jūsų būstas yra geresnis laikant šilumą, kita vertus, priešingai, žaliuzės padeda laikyti kambariuose Pleasant Chlávk. Jūs sutaupote energijos sąskaitas Šis taškas yra glaudžiai susijęs su ankstesniu. Jei šilumos perdavimas tarp interjero ir eksterjero sumažinamas, galėsite naudoti mažiau šildymo ar oro kondicionavimo, kad kambariai būtų pageidaujama. Išorinė aplinkos apsauga Didysis išorinių ritinių privalumas yra tas, kad jis taip pat apsaugo jus nuo išorinių aplinkos sąlygų - nuo stipraus vėjo, lietaus, audrų ir pan. Žinoma, galite apsaugoti jus net ir pačiame lange, bet stipriose audros, arba jų nuostoliai gali atsirasti. Priešingai, išorinės žaliuzės suteikia absoliučią saugumą nuo oro sąlygų. Jie gaminami iš skirtingų medžiagų, kurios yra labai atsparios oro sąlygoms. Stilingas jūsų būsto papildymas Taip, įprastiniai langai yra gerai, bet jie atrodo taip ... paprastai. Priešingai, langai su išoriniais žaliuzėmis veikia gražesniu, įdomiu, stilingu. Jie gaminami įvairiomis spalvomis, dizainu ir medžiagomis, todėl kiekvienas taip pat pasirenka jį sutikti visomis kryptimis. Be to, jie gali būti montuojami ant visų langų, nesvarbu, ar jie yra tie klasikiniai, arba nestandartinių dydžių ar formų. Geriausia pasirinkti medžiagos spalvą, dizainą ir tipą, kad žaliuzės atitiktų jūsų namų išorinį dizainą ir architektūrą. Išorinės žaliuzės yra bendras pasirinkimas, kad pagerintumėte būstą. Padidinti savo turto vertę Išorinės žaliuzės investuoja į būsimą jūsų namų vertę.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023