Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Kasimo Darbai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 280 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Kasimo Darbai kaina

Kiek kainuoja kasimo darbai? Dažnai kasimo darbams teikiame šias paslaugas: atliekame sunkiasvorių namų, sodų ir apželdinimo kasimo darbus. Gilinimo kainos – apie 30-55 eurai už valandą. Brangiausias dalykas atliekant kasimo darbus dažniausiai yra inžinerinių tinklų gilinimas. Papildomos išlaidos gali būti: gręžimas į žemę ir ekskavatoriaus transportavimas, kuris kainuoja vidutiniškai 10-30 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 23 140 teikėjais. Daugiau neieškokite: kasimo darbų kaina, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėKainoraštis Kasimo darbų

Norėdami sužinoti tikslią kainą kasinėjimų darbų, atsiųskite paklausą mūsų patikrintų ekspertų, ir tada gausite kelis pasiūlymus. Žr. Kiekvienos paslaugos kainos kasinėjimo darbo kategorijoje.

Žuvų plotis iki 600 mm32,61€ / m3
Grūdų pločio tekėjimas iki 600 mm įpiltojo ir išpakuotas DNR nustatytu profiliu ir baigsite, su kasinėjimu ant gretimos reljefo iki 3 m atstumu nuo išilgine griovelio ašimi arba su tranšėjos pakrovimu į Transporto kompozicija roko nuo 3 iki 100 m3.
Kartu. T
m3
Įveskite paklausą
Gylis Jam - rankų tranšėjos61,97€ / m3
Džemo gylis - rankų tranšėjos į hornine klasė 3 - Rankinis gydymas.
Kartu. T
m3
Įveskite paklausą
Neapmokėtų uogienių ir griovelių gylis11,74€ / m3
Išpakuotų duobių ir griovelių gylis, išskyrus plyšius su nuožulnios sienos požeminiais vamzdžiais, su DNR atsiskaitymu į nustatytą profilį ir gradientą, roko nuo 3 iki 100 m3.
Kartu. T
m3
Įveskite paklausą
Džemo ir rhry gylis43,27€ / m3
Jam ir rhry gylis ribotoje (pastatytoje) erdvėje iki 30 m3 - ranka roko 3.
Kartu. T
m3
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Žemės DarbaiKiek kainuoja žemės darbai? Dažnai žemės darbų metu teikiame šias paslaugas: tvirtiname...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kiek kainuosite jums kasinamąjį darbą? Ar jums reikia kasti pagrindus namuose, rūsyje ar dirbtuvėse? Nupjaukite sodo kraštovaizdžią arba sureguliuokite važiuojamosios dalies turtą? Na, ar neabejotinai nenorite daryti, kaip jie buvo bendri prieš keletą metų? Sprendimas yra užsisakyti mechanizmą, skirtą kasimo darbui. Žinoma, jums bus suinteresuota, kiek darbo jie stovi. Prieš pradėdami kasti Kartą prieš Bagra šaukštą yra įkandimas į žemę, turėtumėte įdėti vietą, kad galėtumėte patikrinti geodetą, kad nustatytumėte visų inžinerinių tinklų, požeminių vandens ir dujų vamzdžių buvimą. Tai vengs pavojingų situacijų, bet ir su pakaitalais dėl padarytos žalos. Paprastai rekomenduojama įrengti visus būtinus leidimus, kad būtų išvengta jokių problemų. Valanda Vs. Kiekis. T Dažniausiai atliktas kasinėjimo darbas priklauso korpuso, kasimo baseinui, sodo ežeruose, drenažo duobėse, inžinerinių tinklų kasinėjimui ir pan. Kiek yra toks darbas? Kasinėjimo darbo kaina priklauso nuo to, koks darbas vyksta. Daugiausiai mažesnių ir paprastesnių darbų tiekėjai ima valandinį tarifą. Vienos valandos mašinos darbas gali būti pateiktas nuo 17 iki 30 EUR, priklausomai nuo to, kokią mašiną naudojama (traktografija, mini-digger ir kt.). Apskritai, tuo daugiau valandų atliks darbą, tuo mažesnis valandos greitis. Didesnės žemės ir kasimo darbų kaina skaičiuojama ant dubliuotos medžiagos. Tačiau galutinė darbo kaina gali būti padidinta - tiekėjai gali imti įlankos transportą ir pan. Svarbu suvokti, kad kasinėjimo darbų kaina taip pat gali turėti įtakos sunkioms sąlygoms, pavyzdžiui: šlapias reljefas, sudėtinga prieiga prie kasimo (vietos), medžių šaknų, pernelyg didelių didelių akmenų sumos, padengia žemesnę vandenį, ir Požeminiai įrenginiai. Kasimo darbų kaina gali pakilti arba mažėti net priklausomai nuo įgyvendinimo termino ir darbo apimties bei jos ribų.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023