Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Ekologiška Statyba
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Ekologiška Statyba kaina

Kiek kainuoja ekologiški pastatai? Ekostatybose dažnai teikiame šias paslaugas: projektavimas, vizualizavimas, kainos pasiūlymas, ekologinių konstrukcijų paruošimas, surinkimas ir statyba. Ekologiškų pastatų kainos siekia apie 45–90 tūkstančių eurų už pastatą. Brangiausia ekologinės statybos prekė dažniausiai yra atskirų komponentų gamyba. Kitos išlaidos gali būti: statybos leidimai, tinklų prijungimas, transporto išlaidos, kurios vidutiniškai kainuoja 100-1000 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 24 635 teikėjais. Jums nebereikia ieškoti: eko statybos kaina, pas mus gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėEKO pastato kainoraštis

Norėdami sužinoti tikslią kainą ekologinio pastatų, atsiųskite paklausą mūsų įrodyta ekspertams ir tada gausite kelis pasiūlymus. Prašome kreiptis į kiekvieną paslaugą ekologinės statybos kategorijoje.

Mažai energijos namo 46 m271 017,34€ / visi
Mažos energijos namas be žemės su komunalinių paslaugų ploto 46 m2. 2 kambariai, virtuvė, pilnas fasado šilumos izoliacijos sistema, vidaus vandens pasiskirstymas, kanalizacija, vidaus lubos, izoliacinės izoliacija, grindys, plytelės ir sanitarijos, šildymo, įėjimo durys ir langai.
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Mažos energijos namuose 60 m291 776,25€ / visi
Mažos energijos namas be žemės su naudingumu 60 m2. 3 kambariai, virtuvė, pilnas fasado šilumos izoliacijos sistema, vidaus vandens pasiskirstymas, kanalizacija, vidaus lubos, izoliacinės izoliacija, grindys, plytelės ir santechnikos šildymas, įėjimo durys ir langai.
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Pasyvus namas 46 m280 850,51€ / visi
Pasyvus namas su komunaliniu plokščiu 46 m2 be žemės. 2 kambariai, virtuvė, pilnas fasado šilumos izoliacijos sistema, vidaus vandens pasiskirstymas, kanalizacija, vidaus lubos, izoliacinės izoliacija, grindys, plytelės ir sanitarijos, šildymo, įėjimo durys ir langai.
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Pasyvus namas 60 m2104 887,14€ / visi
Pasyvus namas su naudingumu 60 m2 be žemės. 2 kambariai, virtuvė, pilnas fasado šilumos izoliacijos sistema, vidaus vandens pasiskirstymas, kanalizacija, vidaus lubos, izoliacinės izoliacija, grindys, plytelės ir sanitarijos, šildymo, įėjimo durys ir langai.
Kartu. T
visi
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Nauja StatybaKiek kainuoja naujas pastatas? Naujiems pastatams dažnai teikiame šias paslaugas: projektavimas, vizualizacija,...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023