Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Betoninės Grindys
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasEsu labai patenkintas visu procesu, atsakymu į remonto užklausą, atliktais darbais, greita kaina ir sutartimi, greitu remontu, puikiu bendravimu ir priimtina kaina. Gerai, ačiū.
profile image
Matúš K.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 281 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Betoninės Grindys kaina

Kiek kainuoja betoninės grindys? Betoninėms grindims dažnai teikiame šias paslaugas: klojimas, grindų keitimas ir atskirų pažeistų grindų dalių remontas. Betoninių trinkelių kainos – apie 4-7 eurus už m2. Brangiausias elementas betoninėse grindyse paprastai yra grindų klojimas. Papildomos išlaidos gali būti: guminis plaktukas, žvyras grindims išlyginti, sujungimo mašina, kuri vidutiniškai kainuoja 10-40 eurų. Kai įvesite užklausą, susisieksime su 24 936 teikėjais. Neieškokite toliau: betoninių grindų kaina, su mumis gausite geriausius pasiūlymus ir kokybišką darbą.

Taip pat žiūrėkite:Paslaugos
SkaičiuoklėBetono grindų kainoraštis

Norėdami sužinoti tikslią betono grindų kainą, išsiųskite užklausą mūsų patvirtintoms ekspertams, o tada gausite kelis pasiūlymus. Peržiūrėkite kiekvienos paslaugos kainos betoninės grindų kategorijoje.

Cemento stilius21,85€ / m2.
Cemento ekranai iš sausų mišinių 20 MPa slėgio, storis 10 - 70 mm.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Cemento savarankiško lyginimo splinter32,78€ / m2.
Cementas Samonivilizacijos purškalas nuo sausų mišinių 25 MPa slėgio, storis 2 - 40mm.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
BoxiCement šiluminės izoliacinės lygybės24,04€ / m2.
BoxiTocement šilumos izoliacijos lygintuvas, Pews atsparus, žemos absorbuojančios, neapdorotos, nešvarios, laikytinos, pritaikytos šviežiam šlapiam betonui (į dažus, drėgnose patalpose, ...) Supjaustymas ir slėgio stiprumas 20 MPa storio 30 - 60 mm.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Asfalto puodelis38,24€ / m2.
Mažas kasybos agregatas (smėlis) ant Masanins arba betono substratų monolitinės ir surenkamos, pagrindinės arba buferio (ne padengti) izoliacija (balconai, plokšti stogai ir panašūs) po derinimo 50 mm storio.
Kartu. T
m2.
Įveskite paklausą
Susijęs kainoraštisKitų paslaugų kainoraščiai
Grindų Klojimas, Grindų KeitimasKiek kainuoja grindų klojimas ar keitimas? Klojant ar keičiant grindis dažnai teikiame...
Rodyti daugiau
Ar ši informacija buvo jums naudinga?
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Betoninių grindų kaina Vienas iš pagrindinių dekoratyvinių betono grindų privalumų yra jo kainos prieinamumas, palyginti su kitomis galimybėmis, ypač jei jau turite betono plokštelę, paruoštą marinuoti, poliruoti ar dengti dengimo ar dangos. Kaina už kvadratinį metrą pagrindiniu dizainu yra panašus į linoleumo, vinilo, kilimų ar pigesnių keraminių plytelių. Centrinės klasės dizainas yra panašus į laminatą, bambuko, kietmedžio ir brangesnes plyteles. Didesnis dizainas yra maždaug lygus kaip skalūnas, akmuo ar marmuras. Dekoratyviniai betoniniai grindys gali padidinti kito namo pardavimo vertę, nes nauji savininkai gali visiškai reguliuoti savo grindis tiesiog be pašalinimo ir šalinimo išlaidų, arba gali nuspręsti palikti betoną, nes jis yra. Jūs taip pat turėtumėte atsižvelgti į ilgalaikę vertę, nes betonas suteiks dešimtmečius naudoti su labai maža priežiūra, taupydami pinigus visame grindyse. Kiti elementai, kurie gali turėti įtakos kainai: Bagetai ar replės, kuriuos reikia taikyti arba pašalinti Specialių pagalvių poreikis Esamų grindų pašalinimas ir šalinimas Substrato remontas Baldų atsisiuntimas. Patikrinkite savo darbo tiekėją ir paslaugas, kurios yra įtrauktos į kainą.
Atnaujinta adresu: Sep 14, 2023