Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Langų Montavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 621 registruotų specialistų
93 540 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Langų Montavimas

Ar jums reikia langų montavimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus langų orientavimo, transportavimo, montavimo ir montavimo ekspertus. Langų montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: siuntimo išlaidas, aptarnavimą po pardavimo ir smulkų remontą, kurį teikia vienas iš mūsų 27 253 šios kategorijos ekspertų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl knygų remonto ir mainų langas per WILIO?
Jei reikia atlikti "Windows" remontą ar keitimąsi ir nenorite palaukti ilgiau nei reikia, užsisakyti savo paslaugą per WILIO. Nesvarbu, ar jūs statote šeimos namą, rekonstruojate savo senesnius butus arba turėti langą, sulaužytą ar sugadintą dėl kokios nors priežasties, paleiskite savo ekspertą per WILIO. Tai ateina pas jus namuose ir remontuoti arba pakeisti savo langus ar stiklo užpildymo langus taip, kad vėl visiškai funkcionalus apsaugoti savo namus ir išgelbėti jums kainos. Geriausia vieta rasti rankraštį, turintį patirties montuojant ir taisydami langus, yra "Wilo". Nesvarbu, ar jums reikia nustatyti namo langą arba pataisyti automobilio langą, mes surasime jums ekspertų ekspertą savo kaimynystėje, kuri tai padarys.
Ką turėčiau daryti su sulaužytu langu, kol laukiu remonto?
Pradėkite, įsitikinkite, kad lango stiklas nėra laisvas, o ne nesugadinti šeimos narių ar augintinių. Jei turite krekingo langą ir esate susirūpinęs, kad vėjas jį sulaužys ar į vidų, galite įveikti įtrūkimą su neapdorota lipni juosta, kuri laikinai užplombuoja.
Kokia medžiaga man reikia nustatyti langą?
Jums nereikia nusipirkti nieko, kad ištaisytumėte savo "Windows", nebent tai neatitinka jūsų priežiūros žmogaus. Gamintojai dažniausiai atneša savo įrangą ir eksploatacines medžiagas ir patars jums paslaugų metu, jei yra tam tikrų dalių.
Kas moka už Windows - nuomininko ar savininko remontą?
Langų remontas paprastai stovi nuo 50-2007ur, kai užsakote paslaugą per WILIO. Bendros jūsų paslaugų finansinės išlaidos priklausys nuo lango tipo ir dydžio, remonto tipo, lango vietos, prieigos prie jo ir laiko atlikti darbus.
Paslaugos
Kas apima "Windows" remonto paslaugą?
Jūsų langų remontininkai gali padėti jums su įvairių tipų langų (klasikinių langų, eurų, plastiko ar aliuminio langų) ir remonto paslaugas, arba kadrų pataisymai arba pakeičiant stiklo plokštes ar net remontas automobilių langų. Ji jums patars geriausiu sprendimu (ar pakeitimu ar taisymu) ir naudokite savo specializuotus įrankius darbui atlikti. Mes teikiame labiausiai paplitusias paslaugas "Windows" remontui:
Stiklo užpildų remontas
Jūsų priežiūra prasidės su žalos vertinimu. Jei stiklo lentos pažeidimo apimtis neatitinka, jie rekomenduos pakeisti visą stiklo užpildymo langą. Bet jei jūsų lango stiklas turi tik nedidelį krekingą, skylę ar įbrėžimą, jie galės laikinai išspręsti antspaudą. Darbuotojai atsparios pirštinės turės darbuotojų manipuliuoti skaldytu langu, kad išvengtumėte nelaimingo atsitikimo. Be to, su aiškiu laku arba silikonu nustatykite mažus įtrūkimus. Jei stiklas yra pritvirtintas, remontininkas gali naudoti skaidrios juostos gabalėlį, kad būtų išvengta tolesnio plyšių padidėjimo. Didesniems remontui reikia samdyti stiklą arba užtikrinti stiklo pakeitimą. Pakeitus visą stiklinę lentą, techninės priežiūros juosta prasideda specialiomis pirštinėmis ir apsauginėmis akiniais, nuimdami skaldytų stiklą ir skardą per grandinės langus. Pašalina pažeistą stiklą ir tada išlyginkite rėmo kraštus, kad pašalintumėte visus likusius sandariklius. Jūsų langų keitimo metodai matys lango stiklą, kad nustatytumėte naujo stiklo užpildymo dydį ir palieka mažą tarpą 2 - 3 mm kraštų, kad būtų galima įterpti. Dažniausiai stiklas gali būti raižytas vietiniame stikloje. Pagal lango rėmo tipą ir stiklinį sandarinimo metodą, jūsų meistras taikomas hermetiko lango kraštai, kurie yra suformuoti rankose, kad susidarytų ilgas lynas, ir tada priklijuoja jį į rėmelį. Švelniai stumkite naują stiklą į rėmelį ir leiskite jam laikytis sandariklio. Vėliau apeiti aplink kraštus abiejose stiklo pusėse, esančiame šalia "Tmel", smulkiai pašalina perteklinį sandariklį ir išlygina jį.
Langų rėmų taisymas
Dažniausiai ištaisytus langų rėmai apima supuvusių rėmų taisymą (aliuminio ir plastikinių langų yra mažiau linkę į sugadinimą). Jūsų remontas pradės palikti didžiąją dalį supuvę medžio ir tada padengti jį su keliais sluoksniais skystų epoksidų būti absorbuojamas į jį. Po džiovinimo epoksidinis užpildas džiovinamas ir pripildytas medžio lango rėmo tarpu ir suformuoja jį su mišiniu su likusiu rėmeliu. Kai šis užpildas yra sausas, jie sumalkite jį lygiai. Šiuo metu rėmas yra paruoštas skverbimui ir kailiui. Esant dideliam lango rėmo pažeidimams, visame mainų lange su rėmeliu su nauju langu rekomenduojama į sieną.
"Windows" keitimas
Kai jūsų stiklo langai negali būti taisomi, turės pakeisti visą langą. Ši intervencija vyksta penkiais veiksmais: naujų langų, langų tvarka, senų langų išmontavimas, naujų langų diegimas ir pastato charakterio apdailos darbai. "Wilo Craftsman" gali samdyti kai kuriuos ar visus šiuos darbus - jums reikia daryti tai, ko reikia norint įvesti paklausą. Pašalinus senus langus "Windows" "Windows Obes" ir bando juos ištraukti iš sienos be žalos, bet dažnai yra mūro ir gipso iš eksterjero ar interjero. Tuomet jų ašis taikoma apdailos darbams (skaidinio ir purslų pasiskirstymo, tempimo gipso).
Automobilių langų remontas
Aút Windows remontas Rekomenduoja patikėti specializuotų automobilių aptarnavimo rankas, kad pakeistumėte arba pataisytų priekinius stiklus. Juos galite rasti "Wilo" Auto-moto kategorijoje.