Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Langų Tinkleliai, Durų Tinkleliai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Langų Tinkleliai, Durų Tinkleliai

Ar jums reikalinga paslauga langų tinklelių, durų tinklelių srityje? Wilio padės surasti kokybiškus langų ir durų tinklų gamybos ir montavimo ekspertus. Tinklų nuo vabzdžių durims ir langams kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: pogarantinį aptarnavimą ir rankenas, kurias teikia vienas iš mūsų 17 522 nurodytos kategorijos specialistų

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Langai ir durys Langų diafragma apsaugo nuo vabzdžių, bet suteikia daug šviežio oro ir šviesos. Kai atėjo laikas pakeisti nusidėvėjusius ar suplėtus langų tinklelį, esame čia, kad padėtų jums tinkamai pasirinkti iš galimų parinkčių, kurios jums tinka po visų svetainių. Stiklo pluoštai yra lanksti ir patvarūs. Jie užtikrina pakankamą oro srautą, taip pat gerą matomumą. Aliuminio tinklelis taip pat yra atsparus ir nesudaro taip lengvai kaip stiklo pluoštai. Yra atsparus rūdis ir jie nebus sulankstyti. Poliesterio šou yra atsparus ašprius ir atsparus nei stiklo pluošto. Jie taip pat yra atsparūs rūdžių, šilumos, išblukimo, atsparus ir puikiai dirbti kaip saulė. Nerūdijančio plieno akys yra puikus pasirinkimas nekilnojamojo turto netoli kelių ir didelių eismo ryšių. Jie yra korozija ir ugniai, užtikrina gerą vėdinimą ir puikią perspektyvą. Varinės akys yra atsparios, fiksuotos ir suteikia gražių architektūrinių akcentų ir jūs tikriausiai matysite juos įdiegti istoriniuose paminkluose. Savybės ir paskirties tinklas Geros tinklelio elementai apima atsparumą, pakankamą vėdinimą, matomumą išorės ir vabzdžių apsaugą. Kai kurie maitinimai gali veikti ant langų, o kiti yra beveik nematomi iš išorės. Specialios akinės su didesniu pločiu yra prieinami verandoms, terasoms ar baseinams. Tai yra suprojektuoti pakankamai stipri, kad pridėtų didelių skylių, kur reikia didesnio stiprumo platesniame intervale. Gyvūnai naminiams gyvūnams Naminiai gyvūnai atsparios akies yra suprojektuotos, kad būtų pritvirtintos, atsparios ir mažinant galimą vidaus Valentino pažeidimą. Saulėtos klonys. Kuo atviresnis tinklo daugiau saulės spinduliuotės ir šilumos, kuri įsiskverbia į jūsų namus. Saulės angas užtikrina šilumos ir saulės kontrolę. Jie taip pat sumažina vidinę temperatūrą, blokuojant iki 90% kenksmingų UV spindulių į jūsų namus. Tai padeda apsaugoti savo baldus, kilimus ir kitus audinius prieš išnykę. Tinklai, kurie nėra matomi Nors standartinės angos veikia taip, kad kai kurie vabzdžiai nebūtų atgrasantys, kiti yra skirti geresniems repelentais vabzdžiams. Nematomi vaizdai yra glaudžiai austi vaizdai, paprastai pagaminti iš stiklo pluoštų. Puiki tinklai apsaugo nuo mažų vabzdžių, tačiau vis dar leidžia oro srautui. Tinklai, apsaugantys privatumą Prieš smalsus vaizdus iš praeivių apsaugoti jus su smulkiu vielos tinklu (pavyzdžiui, saulės akių) nepažeidžiant išorinio matomumo.