Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Drėgnas Valymas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Drėgnas Valymas

Ar jums reikia plakimo paslaugos? Wilio padės rasti kokybiškų automobilių, kilimų ir sėdynių daužymo ekspertus. Įvairių tipų kilimų, sėdynių ir automobilio salono valymo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: vandens ištraukimas iš šildomų kilimų, odinių sėdynių ir fotelių valymas, kurį atliks vienas iš mūsų 10 071 plaktuvų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakote kilimų arteringą per WILIO?
Reguliarus kilimų arterizavimas yra švarūs namai ir gerai prižiūrimi kilimai. Tačiau jūs neturite gauti mašinos ir pabandyti padaryti kilimą savitarpio pagalbos. Vietoj to, rasite kilimų valymo ekspertą iš savo aplinkos ir mėgaukitės gražiais švariais kilimais be pastangų ir streso. "Wilo" yra tinkamiausia vieta, kur ieškoti kilimų terapijos. Mes padėsime jums pasirinkti iš geriausių ir peržiūrėtų specialistų, kurie specializuojasi kilimų valymui. Negalima eikvoti valandų palyginimų pasiūlymų. Tiesiog įveskite savo paklausos kilimų terapijos ir pradėti gauti pasiūlymus iš specialistų iš savo aplinkos per kelias minutes.
Ar mokama profesionali kilimų arterizacija?
Profesionalus kilimų arterizavimas ne tik sutaupys laiko, bet ir garantuoja kokybę, padarytą su geriausia turima įranga ir cheminėmis medžiagomis, todėl jūsų namai bus švarūs ir saugūs ir jūsų kilimai trunka ilgiau.
Kaip dažnai turėtumėte pasinaudoti profesionaliu kilimų kurortu?
Dauguma namų ar butų reikia profesionalių kilimų terapijos kartą per metus.
Kuris kilimų valymo metodas yra geriausias?
Profesionalaus aparato arteringas yra veiksmingas ir saugus. Geras profesionalas rekomenduos jums geriausią pasirinkimą jūsų kilimams, kad būtų užtikrintas didelis rezultatas.
Ką naudoja kilimų profesionalai?
Profesionalai atneša savo įrangą ir chemines medžiagas kilimų valymui. Šie tinkami įvairių medžiagų ir kilimų tipų valikliai ir įrankiai.
Kaip galime rasti kilimą mano kaimynystėje?
Geriausia vieta rasti kilimų terapiją šalia jūsų, kad atitiktų jūsų biudžetą yra "Wilo" paklausos paskelbimas. Jūs gausite pasiūlymus iš vietinių kilimų arterijų, kurias galėsite lengvai palyginti ir pasirinkti geriausiai tinka jūsų biudžetui.
Kokia yra vidutinė kilimų valymo kaina?
Kilimų atsparumo išlaidos priklausys nuo jūsų vietos, jūsų buto ar namų dydžio, kilimų kambarių ir kitų papildomų paslaugų, kurias jums gali prireikti, skaičius, pvz., Čiužinio ar sėdynių rinkiniai.
Kas apima kilimų meną?
Paprastai profesionali kilimų tenka yra garų valymas, cheminis valymas ar kilimo šampūnas (priklausomai nuo pageidaujamų metodų ir įrangos). Tačiau dauguma specialistų gali padaryti daug daugiau nei tiesiog valyti savo kilimus.
Paslaugos
Bendras kilimo arterizavimas.
Prieš atvykstant ekspertui, pabandykite debesuoti kuo daugiau kilimo paviršiaus judant mažais baldais. Grindų, kuriuose yra paviršiaus priemaišų pašalinimas, nebent dulkių, įtrauktų į teikiamas paslaugas. Atkreipkite dėmesį, kad dėmesys turėtų būti skiriamas ekspertui. Prieš patalpindami baldus, tai idealiai tinka, jei galite palaukti kelias valandas, kol kilimas džiūsta.
Pašalinkite dėmes nuo kilimo
Dėmės kartais "atsitinka", bet jūs neturite gyventi su jais amžinai. Tiesiog atkreipkite dėmesį į savo apylinkes kilimų apraiškos, patirties, patirties nuo kavos ir vyno, pieštukų, pieštukų ir nešvarumų po buitinių Valentino. Jie sutelks savo pastangas, kad pašalintų patvarias dėmes, naudojant galingą įrangą ir chemines medžiagas, kad įsitikintumėte, jog jūsų kilimas vėl atrodys ir šypsosi. Profesionalus kilimų arteringas padės jūsų kilimui atrodyti naujai ir trunka metus.
Gauca ir apmušalai
Gydykite savo sofos ar audinio chaletą, kad galėtumėte paleisti kaip naujas dėka profesionaliam gręžimui. Ekspertas naudos specialias chemines medžiagas ir įrangą, kad būtų galima išvalyti dėmes ir sukauptus nešvarumus. Jis gali užtrukti iki 24 valandų, kol sėdynė visiškai sausa.
Mattrica išvyksta
Rasti paslaugą, kuri taip pat siūlo čiužinio arterumą aplinkoje. Gydykite čiužinį gylio valymui, kad sumažintumėte alergenų atsiradimą kaip erkes. Čiužinio ekspertas patikrins, vakuume ir ištrauks.