Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Vestuvės, Šventės, Renginiai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Vestuvės, Šventės, Renginiai

Ar jums reikalinga paslauga vestuvių, švenčių, renginių srityje? Wilio padės surasti kokybiškus kosmoso saugumo, erdvės dekoravimo, apšvietimo ir garso, didžėjaus ir muzikos maitinimo specialistus. Socialinių renginių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: fotografas, operatorius, moderatorius, kurį teikia vienas iš mūsų 3 146 specialistų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kas yra paslaugos dalis
Planavimas prieš renginį
Jūsų renginių valdytojas pradės diskutuoti apie preliminarų planavimą patvirtinti bendrųjų tvarkaraščių, gaminti galimų vietų ir biudžetų. Tada jis surengs draudimą ir leidimą, susisieks su vietos savivaldos ar valdymo institucijomis. Įvykių tvarkytojas taip pat gali valdyti bendravimą su žiniasklaida ir PR kampanijomis kartu su rinkodaros medžiagų gamyba, siekiant užtikrinti maksimalų jūsų veiksmų dėmesį. Pagaliau parengė išsamų grafiką.
Vieta ir įranga
Su artėjančiu veiksmų data, jūsų renginio vadybininkas pradeda įsigyti reikiamą įrangą ir sutinku su jumis galutiniu renginio tašku. Jis veiks siekiant užtikrinti geriausią pasiūlymą jums ir identifikuoti tinkamas vietas savo pasirinktą datą. Taip pat bus kontroliuojamos sutartys, derybos dėl galimų įvykių ir bendravimo su tiekėjais Jūsų renginių valdytojas taip pat užtikrins įrangos, įskaitant audiovizualinius, banerius, podies ir apšvietimą, nuoma. Koordinuos visus šiuos tiekėjus.
Darbuotojų priėmimas ir kontaktas su trečiosiomis šalimis
Jums reikės pakankamai žmonių į kokybės renginį. Vadovo renginio vaidmuo yra užtikrinti, kad visos pozicijos būtų užimtos kvalifikuoti ar patyrę personalą, kurie yra visiškai informuoti apie įvykių lūkesčius. Veiksmo metu ji prižiūri personalo veiklą, kad įsitikintų, jog viskas yra gerai. Jūsų vadovas taip pat bus kontaktas su trečiosiomis šalimis, įskaitant kalbėtojus ir rėmėjus.
Dienos ataskaita
Galiausiai, jūsų renginio vadybininkas padės su savo renginio valdymu tam tikrą dieną, kai jie atvyksta pirmiausia ant scenos ir taip pat bus tikriausiai paskutinis lapai. Viskas kontroliuoja scenų, kad būtų užtikrinta be rūpesčių, patirties visiems dalyviams. Visą dieną bus atsakyta į visus klausimus apie tiekėjus ir darbuotojus bei garsiakalbius. Galite sutelkti dėmesį ir tik dėl veiksmų.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl nuomos veiksmų koordinatorius per WILIO? Jūs išsaugojate savo nervus
Ar svarstote labiausiai valdytojo renginį savo planuojamam verslo renginiui? Ieškote ko nors patogu, kas atsikratyti streso savo vestuvių dieną? Kiekvienam dideliam įvykiui (ir daug mažesnėms) rasite vieną koordinatorių, kuris rūpinasi bendrais besiūlių veiksmų žodžiu. Sumažinkite savo stresą ir surasti ekspertą, kad padėtų jums visiems, iš užsakymo vietų ir tiekėjų organizuoti visą dieną. "Wilo" yra lengva rasti patyrusios įvykių vadovu. Nesvarbu, ar organizuojate vestuves, mugę, konferenciją, sporto renginį, kalną, vakarėlius ar kažką kitą, teisingas žmogus rūpinsis visais mažais (ir dideliais) mažais scenų, kurie paverčia jūsų veiksmus didelėje dieną.
Kas yra įvykių vadybininko vaidmuo?
Valdo preliminarų planavimo, organizavimo ir logistikos visą dieną. Ji užtikrins, kad jūsų renginys vyksta sklandžiai, dėka tai, kad ji turi viską kontroliuojant ir stebi galimus problemų taškus.
Kokia yra valdytojo nuomos nauda, ​​palyginti su įvykio organizacija savigynai?
Pagrindinis privalumas yra puikus laiko taupymas ir profesionalus organizuotas ir taip malonesnis įvykis. Patyręs įvykių vadovas bus išbandyti ir patikrinti procesus, kurie dirba.
Kokius įgūdžius turėtumėte ieškoti u įvykių vadybininko?
Ji turėtų būti tiksli, organizuota ir turėtų turėti veiksmingų procesų ir procedūrų rožinėje. Geri santykiai su kokybės tiekėjais ir trečiosiomis šalimis yra raktas į sėkmę. Kitas geras dalykas yra ankstesnė patirtis sėkmingų akcijų valdymui.
Ar renginių vadovams reikia specialių kvalifikacijų?
Jūsų renginio vadybininkas neprivalo turėti oficialių kvalifikacijų, tačiau daugelis baigia. Taip pat yra verslo, ryšių ar rinkodaros sąjungų absolventai tarp renginių vadovų.
Kada geriausia užsisakyti savo paslaugą?
Būtina pakankamai laiko. Jis idealiai tinka 3-6 mėnesiams iki artėjančio įvykio, priklausomai nuo jo dydžio. Tokiu būdu, jūs užtikrinsite pakankamai laiko planuoti visą informaciją ir įrangą būtinų programų ir leidimų.
Kas yra įvykių vadybininko nuoma?
Renginio vadybininko nuomos kaina per WILIO priklausys nuo veiksmo tipo ir dydžio. Didesni veiksmai ateina daugiau pinigų. Iš tiesų, jiems reikia didelio planavimo, ilgų užsakymų, daug svečių, tiekėjų ir tolimojo susisiekimo kelionės.
Kas apima renginių tvarkytojo paslaugas?
Jūsų renginio vadybininkas rūpinsis visais jūsų dienos aspektais ir greičiausiai išspręs visas problemas prieš mokydamiesi apie juos. Kadangi įvykių vadybininkas nėra verta įvykių ar dekoracijų temos (nors kai kurie iš šių paslaugų teikimo), bet valdo įvykį ir jos veikimą scenos.