Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Svetainė
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 984 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Svetainė

Ar jums reikia interneto paslaugos? Wilio padės rasti kokybiškus dizaino, grafikos, individualaus interneto dizaino ir atnaujinimų ekspertus. Svetainės kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: žiniatinklio administravimą ir prieglobą, kurį teikia vienas iš mūsų 6 349 žiniatinklio kūrėjų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima interneto programų kūrimo paslaugas?
Dauguma interneto paslaugų sutelkti dėmesį į projektavimo (dizaino), kūrimo ir priežiūros svetainių. Priklausomai nuo jūsų projekto, jums gali prireikti tik vieno konkretaus žiniatinklio eksperto tipo arba turėsite kompiliuoti komandos specialistus su skirtingomis specializacijomis ir įgūdžiais bendradarbiauti. Čia mes nurodome kai kurias dažniausiai pasitaikančias interneto paslaugas ir galimybes, kurias galite tikėtis:
Dizaino ir svetainės kūrimas
Ieškote profesionalaus interneto dizainerio ar kūrėjo? Jūsų nepriklausomas IT interneto kūrimo specialistas padės atgaivinti jūsų svetainės viziją. Jis bus suprantamas suprasti jūsų svetainės tikslą, ką reikia daryti ir turinį, kuris turi būti. Tada dizaino dizainas. Po projektavimo patvirtinimo, kodo ar turinio valdymo sistemos (CMS) naudoja sukurti dizainą ir visą funkcionalumą staliniuose kompiuteriuose (staliniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai) ir mobilieji įrenginiai (mobilieji telefonai, tabletės). Jie įkels visus su turiniu (įskaitant vaizdus ir kopijas) ir paleisite jį į galutinį patvirtinimą. Jūsų profesionalus interneto dizaineris bus baigti, kad jis bus įkelti savo svetainę savo pasirinktoje interneto prieglobos platformoje (WWW) ir tada jūsų svetainė bus išbandyti, jei jame nėra jokių klaidų.
WordPress svetainės
"WordPress" yra populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) galinga svetainė beveik bet kokio dydžio. Jei norite savo "WordPress" dizaino, jums reikia samdyti nepriklausomą WordPress kūrėją, kuris sukuria savo temą su įmontuotu WordPress. Jūs netgi galite pridėti "E-Commerce" funkcijas į savo Woocommerce Executive. Jūsų kūrėjas "WordPress" atitiks jūsų temą, pradės testavimą, kad būtų užtikrintas vientisas veikimas ir prieš išvardant jį savo interneto priegloboje, įsitikinkite, kad jums reikia kokių nors pakeitimų ir pakeitimų.
Kitos turinio valdymo sistemos
Be WordPress, galite samdyti įvairius CMS kūrėjams, apimančius platformas, pvz., "Weily", "Wix", "Joomla" ir "Squarespace". Kiekviena iš šių platformų turi specialius nustatymus, susijusius su tuo, ką galite pritaikyti ir kaip galite integruoti skirtingus kodus ir funkcijas. Todėl geriau ieškoti profesionalaus dizainerio ar kūrėjo svetainės, kuri specializuojasi jūsų turinio valdymo sistemoje.
El. Parduotuvė (internetinė parduotuvė)
Ar jums reikia sukurti internetinę parduotuvę (e-parduotuvė)? Jį rasite kūrėjai, kurie specializuojasi elektroninės parduotuvės ir visos populiariausios internetinės parduotuvės platformos, įskaitant "Shopify", "Woocommerce", "Magento" ir "OpenCart". Kiekviena iš šių platformų yra svarbu samdyti patyrusią kūrėją. Elektroninė prekyba turi daug judančių dalių, įskaitant jūsų išrinktą dizainą, produktų portfelį, produkto informaciją, duomenų bazes, inventoriaus numerius, klientų kontaktinius duomenis ir mokėjimo sistemas. Jūsų kūrėjas atliks išsamius bandymus prieš baigiant projektą. Su plėtra, jūs tikriausiai dirbsite kartu po pradedant e-parduotuvę savo priežiūra, kad jūsų internetinė parduotuvė lieka be klaidų.
Kodavimas ir duomenų bazės
Yra tiek daug programavimo kalbų ir kodų, kurie sudaro žiniatinklį. Dažniausi kodai, kuriuos galite rasti specializuotuose kūrėjuose, yra HTML, Java, JavaScript, PHP, CMS, CSS ir JQuery. Daugelis kūrėjų taip pat specializuojasi duomenų bazių kūrimo, įskaitant MYSQL ir SQL duomenų bazes. Jei nesate tikri dėl žiniatinklio patirties ir kodo, kad jums reikia jūsų projektui, yra gerai, ir paprašykite kūrėjo pagal jo patirtį, kuri yra rekomenduojama.
Dažnai užduodami klausimai
Najmosta patiko IT ekspertus svetainės kūrimo naudojant WILIO
Šiandien, manau, nėra verslas be buvimo internete - ir visais ketinimais ir tikslais. Žmonės tampa tokie priklausomi nuo interneto, kad jūs neturite interneto, net jei esate vietinis šeimos restoranas ar kampinis parduotuvė, jūs kainuos jums galimybę gauti priešais savo veido daugybę potencialių klientų. Internetas yra skaitmeninis jūsų verslo interpretavimas. Kaip geras prekybininkas užtikrina, kad parduotuvės priekinė yra gerai dydžio ir sparkly švarus, vienodai jūsų svetainė turi atrodyti viliojanti ir aišku, jei ji turi pasiekti potencialius klientus, kuriuos tikėjotės. Tačiau kokybės svetainės kūrimas reikalauja labai specifinių įgūdžių - taip pat ir nedaugelis mūsų. Laimei, yra IT ekspertai plėtoti interneto programas, kurios laukia jūsų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prašyti pagalbos per WILIO! Jei jus domina geriausiai panaudojant visas galimybes, kurias internetu siūlo, tiesiog eikite į WILIO, įveskite savo prašymą ir gauti nemokamus pasiūlymus šiandien! Perkelkite savo verslą iki XXI amžiaus. Ugnies šiandien WILIO geriausiai įvertintas ir profesionalus IT svetainės kūrėjas!
Ką suprantame pagal interneto dizainą?
Interneto dizainas (dizainas) apima įvairius svetainės kūrimo aspektus, pvz., Svetainės išdėstymus, grafinį dizainą ir turinio kūrimą, pvz., Dienoraščius, produktų sekcijas, fotogalerija ir kt. Tinklalapiai paprastai yra sukurta kalba, vadinama HTML. Svetainės dizaineriai Sukurti svetainę su HTML ženklais, kurie apibūdina metaduomenis ir turinį. Svetainės elementų išdėstymas ir išvaizda paprastai yra CSS arba pakopų stiliai. Jų užduotis yra sukurti pagrindą, kaip svetainės atrodo ir veikia.
Kaip interneto dizainas gali padėti savo verslui?
Interneto dizainas yra labai svarbus, ypač jei turite internetinę parduotuvę. Paprastai žmonėms paprastai trunka 30 sekundžių nuspręsti, ar svetainė yra pakankamai patraukli. Jei jūsų svetainė neatrodo taip gerai, kaip nešiojamas kompiuteris ar kompiuteris, potencialūs klientai nebus nerimauti naršymu. Jei jūsų žiniatinklis yra pernelyg lėtai, žmonės palieka jį ir jūsų verslas nepastebės.
Kaip pasirinkti interneto dizainerį?
Kriaušių, ko jums reikia ir išsamiai paskelbsite "Wilo". Nuspręskite, kiek puslapių savo svetainėje norite, kokio tipo norite ant jo ir pasakyti, jei norite, kad žiniatinklio dizaineris pateiktų tam tikrą turinį. Taip pat galite paklausti, ar jums reikia svečių svetainių ir (arba) pagalbos turinio valdymui, jei to dar nepadarėte. Pateikite biudžetą ir neabejotinai, kaip netrukus norite, kad jūsų svetainė būtų paskelbta.
Kokia yra žiniatinklio dizainerio nuomos nauda per WILIO?
Nuoma žiniatinklio dizaineris per WILIO turi daug naudos. Tai ypač greičiau ir patogiau. Norėdami rasti gerą interneto dizainerį, jūs neturite švaistyti laiko ieškant dešimčių paieškos puslapių. Jūs turite skelbti darbą su pagrindinėmis detalėmis apie jūsų reikalavimus. Tada vietiniai kvalifikuoti ir trukdyti žiniatinklio dizaineriai. Peržiūrėję savo nuorodas ir kainas, galite pasirinkti, kuris interneto dizaineris veiks jūsų svetainėje.
Ar turiu pateikti savo svetainės pasiūlymo įrankius ar įrangą?
Jūs neprivalote pateikti nė vieno iš jūsų svetainės dizaino įrankių ar įrangos, pvz., Nešiojamųjų kompiuterių ar stalo kompiuterių. Tai standartinis, kad interneto dizaineris turi savo įrangą, o mūsų interneto dizaineriai yra profesionalai, turintys žinių ir įrangos. Jūs galite suteikti jiems turinio įėjimus, kuriuos norite įdėti į savo svetainę, pvz., Jūsų produktus, informaciją, informaciją, vaizdo įrašus, įmonės informaciją ir kitą panašų turinį.
Kiek laiko užtrunka svetainės dizainas?
Laikas, kurio reikia norint sukurti puikų žiniatinklį, turėtų trukti apie 3-4 mėnesius. Priklausomai nuo to, ką išsamus norite turėti svetainę, tai gali užtrukti nuo projekto pradžios pradėti jį internete ir 6 mėnesius ar ilgiau. Jūs galite rasti interneto dizaineris, kuris gali tvarkyti jį trumpesnį laiką, tačiau nepamirškite, kad šis terminas yra pagrįstas IT standartais.