Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti

Vandens Čiaupo ar Praustuvo Montavimas

Ieškote santechniko, kuris sumontuotų maišytuvą, kriauklę? Šioje kategorijoje turime 26 854 tiekėjų. Siųsti užklausą.

Pradėti
33 311 registruotų specialistų
90 098 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Vandens Čiaupo ar Praustuvo Montavimas

Ar jums reikia paslaugos maišytuvų ir praustuvo montavimo srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus, kurie atjungs seną akumuliatorių, įstatys naują, pakeis sifoną. Praustuvo maišytuvų montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: siuntimo išlaidas, izoliacinę juostą, antspaudą, kurį pateikė vienas iš mūsų 26 854 montuotojų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
33 311 registruotų specialistų
90 098 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakote baterijos įrengimą ar kriauklę per WILIO?
Nesvarbu, ar esate naujovės jūsų virtuvė arba reikia prijungti naują virtuvės liniją pirmą kartą, geriausias yra geriausias yra leisti šiuos darbus su profesionalu. Galų gale, kriauklės yra svarbi būsto dalis ir nenorėtumėte rizikuoti katastrofa virtuvėje už neteisingą diegimą. Ugnies ekspertas įdiegti virtuvės kriauklę arba vandens bateriją ir jūs galite būti tikri, kad pasieksite nuolatinį rezultatą be nemalonių staigmenų. Geriausia vieta rasti ekspertą, kad padėtų įdiegti virtuvės kriauklę arba bateriją yra WILIO. Pateikite užsakymą, pasirinkite pageidaujamą diegimo tipą, datą ir tinkamą laiką ir darbą gali pradėti!
Kada geriausia užsisakyti virtuvės kriauklės diegimą?
Jei diegiate naują virtuvę arba rekonstruoti seną virtuvę, jūsų virtuvės kriauklė turėtų būti vienas iš paskutinių sąrašo etapų. Prieš diegdami, turite turėti montuojamas lentas ir spintos ir sukurti erdvę naujai kriaukle.
Ar turiu samdyti montuotoją virtuvės kriauklei diegimui?
Profesionalus santechnikas visada yra geresnis pasirinkimas nei jūsų kaimynas ar bičiulis. Tačiau, o ne užsakyti santechniką, peržiūrėsite savo patirtį ir patirtį.
Ar yra kokių nors taisyklių, kuriose galima įdiegti virtuvės kriauklę?
Taip. Pagrindinė taisyklė yra ta, kad tarp kriauklės ir elektros taškų reikia stebėti minimalų atstumą.
Kiek laiko užtrunka keistis virtuve kriaukle?
Virtuvės kriauklės pakeitimas yra vidutiniškai 2 valandas.
Kiek kainuoja keistis virtuvės kriaukle?
Vyno montavimo išlaidos paprastai yra apie 50 EUR, priklausomai nuo diegimo tipo ir ilgio.
Kiek kainuoja naujos virtuvės kriauklės?
Ši paslauga paprastai yra nuo 65 iki 140 EUR, jei užsisakyti paslaugą per WILIO. Kaina gali skirtis priklausomai nuo kriauklės tipo, kitų funkcijų / jungčių ir montavimo ilgio.
Paslaugos
Kas apima virtuvės kriauklės diegimo paslaugą?
"Monter" virtuvės kriauklė iš "Wilo" pasirūpins viskas - pasirenka originalią kriauklę, kad sukurtumėte naujų, įrengtų kriauklių, tinka čiaupams ir vamzdžiams ir trunka tarpiklį. Ji taip pat pasirūpins senosios virtuvės kriauklės panaikinimo (jei reikia) ir gali tvarkyti bet kokius remonto darbus. Ką galite tikėtis iš šios paslaugos teikėjo WILIO:
1 žingsnis: Virtuvės kriauklės pašalinimas
Jei keičiate seną virtuvės kriauklę naujai, diegimo programa pirmiausia jį išmontuoja. Jis uždaro vandens tiekimo vožtuvus po praustuvu arba pagrindiniu tiekimu ir atveria maišytuvą, kad atlaisvintumėte visą vandenį, kuris liko vamzdžiuose. POD vamzdis vietose kibirai, kurie užfiksuoja visą likutinį vandenį po pašalinimo. Kitas žingsnis yra pašalinti vandens tiekimo vamzdžius kartu su išleidimo vamzdžiu, jungiamosiomis detalėmis ir indaplovės jungtimi (jei taikoma). Randa kriauklę, įdėkite po išoriniu kraštu ir išleidžia juos. Prieš sumurinius, naudodami peilį, sandariklis supjaustė, kad kriauklė yra pritvirtinta prie plokštės.
2 žingsnis: Pasirengimas
Nuėmus kriauklę, santechnikas valo erdvę, pašalina bet kurią kitą sandarinimo plokštę ir plaunama muilo vandeniu. Nuplaukite ir paruošite visas originalias dalis, kurios bus pakartotinai panaudotos (pavyzdžiui, nutekėjimo arba vandens baterija). Prieš tęsdami diegimą, jūsų nauja kriauklė patikrins ir surinks, kad jis užsikabina į esamą angą. Jei ne, jis rekomenduoja arba pasirinkti kitą kriauklę arba padidinti skylės dydį su pjovimo pjūklu, kol jis turi tinkamą dydį.
3 žingsnis: virtuvės kriauklės įrengimas
Virtuvės kriauklės įrengimas apima, kol jis yra įdėtas į angą, taikant silikono sandariklį į kriauklės apačią. Vėliau santechnikas yra nuvalytas visą sandariklį, kuris nuteka iš kraštų, net prieš sagtį prie kriauklės apačios ir pasukite juos į praustuvą.
4 veiksmas: vandens baterijos diegimas ir vamzdžių prijungimas
Galų gale yra įdiegta ir vėl sujungia vamzdį. Santechnikas pristato vandens akumuliatorių į kriauklės angą su vandenine trinkelėmis ir matrica, kurios laikosi vandens vamzdžių svetainėje. Jis išleidžia sietą ir užsandarinkite, pašalina perteklinį sandariklį ir padengia jį guminiu antspaudu ir flanšu. Jis jungia vandens tiekimo vamzdį ir vėl prijunkite indaplovę ir visus vamzdžius. Galiausiai, vandens tiekimo trigeriai bandys ir įsitikinkite, kad nėra nepageidaujamo vandens nutekėjimo.