Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Ventiliacija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Ventiliacija

Ar jums reikalinga paslauga oro kondicionavimo srityje? „Wilio“ padės surasti kokybiškus oro kondicionavimo inžinerijos, daugiafunkciuose pastatuose, gamybos salėse fokusavimo, projektavimo, tiekimo ir montavimo ekspertus. Vėdinimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: transporto išlaidas, aptarnavimą, valdymo skydelį, kurį suteiks vienas iš mūsų 16 722 ekspertų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima šildymo ir aušinimo paslaugas?
HVAC sistemos vaidina lemiamą vaidmenį mūsų interjero komforto. Paprastai paspausdami mygtuką, jie yra visiškai pajėgūs išlaikyti mus žiemą šilta ir vasarą šaltu atvėsti. Šildymo ir aušinimo paslaugos apima profesionalų įrengimą, bet ir techninę priežiūrą ir remontą, kad galėtumėte kuo ilgiau naudoti savo privalumus. Šildymo ir aušinimo ekspertai žino beveik visus prekių ženklus ir įrenginius iš skirtingų vėdinimo įmonių. Jei norite išsinuomoti apmokytą techniką tvarkant tam tikrą prekės ženklą, rasime kvalifikuotą asmenį už jus. Štai keletas paslaugų, kurias galite užsisakyti su mumis:
Šildymas ir aušinimas.
Šildymo ir aušinimo specialistai gali padėti įdiegti sistemas su viena ar daugiau platinimo sistemų, vamzdynų sistemų, hidraulinių šildytuvų, garavimo oro kondicionierių ar beveik bet kokio šildymo ir aušinimo sistemos. Paprastai jie pradeda darbą apskaičiuojant, kiek vietos apims šildytuvą ar aušintuvą. Jei reikia, jie taip pat gali padėti jums rasti geriausias vietas, kad būtų užtikrintas optimalus efektyvumas. Kai kurioms ŠVOK sistemoms reikia elektros, vandens ir vamzdynų patarimų, todėl būtina įdarbinti šį darbą. Jie taip pat gali atlikti galutinį patikrinimą prieš naudodami savo naujus šildytuvus ar aušintuvus, kad ateityje būtų galima išvengti galimų pavojų.
Šildymo ir aušinimo priežiūra
Kai kalbama apie šildymą ir aušinimą, jis visada turėtų būti aukščiausias prioritetas reguliariai / taisyti. Galite pasiekti ekspertą, kad išvalytumėte ventiliacijos angas ir ritinus ir reguliariai pasikeitė oro filtrai. Be to, jis taip pat gali naudoti tinkamą paviršiaus apdorojimo technologiją ir apsaugoti kondensatoriaus spirales nuo drėgmės ir korozijos kaupimosi. Jei norite išvengti vasaros karščio ir nuskaitymo orą žiemą, galite planuoti prezesonalinę priežiūrą, kad užtikrintumėte, jog oro kondicionavimas veiks taip sklandžiai ir efektyviai prieš staiga padidintų arba sumažėtų išorinės temperatūros.
Šildymo ir aušinimo remontas
Kaip ir vieni kiti įrenginiai, ŠVOK sistemos iš visų šildymo ir aušinimo įmonių yra senėjimas laikui bėgant, pablogėja ir skilimas. Kai kurios dalys yra atsargios, yra: nereaguojančios jutikliai, užsikimšę kanalai ir korozijos ritės. Kai kurie galutiniai įrenginiai taip pat kenčia nuotėkio, perkaitimo ir korozijos. Be reguliarų patikrinimų, šie atvejai gali sukelti dar didesnę žalą. Nesvarbu, ar tai yra dėl senatvės, pernelyg didelė ar neproporcinga priežiūra, remonto ekspertai gali padėti jums rasti problemos šaltinį ir prireikus pataisyti savo šildymo ar aušinimo sistemą. Jie gali lengvai ateiti pas jus ir taip pat yra pasirengę skubiai taikyti netikėto sutrikimo atveju. Per trumpą laiką jie gali padėti jums gauti savo sistemą atgal ir vėl pradės veikti efektyviai.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsisakyti šildymą ir aušinimą per WILIO?
Su Wili yra lengviau rasti savo aplinkoje prieinamų ir patikimų ekspertų, kurie gali dirbti su šildymo, vėdinimo ar oro kondicionavimo. Nesvarbu, ar jums reikia peržiūrėti atskirą ar pilno aptarnavimo HVAC sistemas, galite rasti ką nors, kad padėtų jums per mūsų platformą. Dauguma mūsų montuotojų turi atitinkamas licencijas ir sertifikatus, kurie garantuoja jų įgūdžius ir įgūdžius. Galite samdyti juos patikrinti senus HVAC vienetus ir sprendimą dėl bet kokių skirtingų dalių iškraipymų. Jei reikia, jis taip pat gali išspręsti toksiškus garentus, kurie gali sutrikdyti jūsų vidinę komfortą ir oro kokybę. Jei reikia pakeisti arba įdiegti naują oro kondicionavimo rinkinį, taip pat galite kreiptis į savo pagalbą mums. Pradėkite įvesdami savo užduotį su visais reikalavimais. Šiuo metu gausite nemokamus pasiūlymus iš specialistų, kurie yra pasirengę ateiti pas jus. Užsisakykite savo darbą su mumis šiandien ir mėgaukitės jaukiu būsto patalpose su efektyviu aušinimu ir šildymu ištisus metus.
Kaip dažnai turėčiau nustatyti savo šildymo ir vėsinimo sistemas?
Ekspertai yra labai rekomenduojami, kad šildymo ir vėsinimo sistemos būtų tikrinamos ir apdorojamos bent kartą arba du kartus per metus. Idealus taip pat yra pernelyg leidžiama juos išspręsti per mėnesį ar du prieš aukščiausią sezoną, kad padėtų jums įveikti labai šilumą ar žiemą. Jei norite užtikrinti optimalų efektyvumą, taip pat galite išsinuomoti juos į kas mėnesį arba dviejų mėnesių sistemos ritinių valymą arba filtrų keitimą.
Kaip sužinoti, ar man reikia remonto ar keitimo oro kondicionavimo?
Pakeiskite šildymo ir aušinimo sistemas, kurios buvo pagamintos ir įdiegtos prieš 10-15 metų. Dėl didelio amžiaus jie dirba mažiau veiksmingų nei naujų modelių, kurie gali sukelti jūsų elektros energijos sąskaitą. Mes taip pat rekomenduojame leisti jiems pakeisti, jei jie vis dar naudoja seną šaldymą, žinomą kaip R-22. Jie ne tik pasenę, bet ir išlaisvina toksiškas dujas, kurios yra labai žalingos aplinkai.
Ar WILIO gali padėti man įdiegti namų izoliaciją?
Tikrai taip! Norėdami eiti "žalia" ir sumažinti HVAC suvartojimą, galite samdyti mūsų darbuotojus, kurie montuoja kokybės izoliaciją. Jei neturite idėjos, kur pradėti, galite patarti skirtingų tipų izoliacija ir kartu padaryti geriausią pasirinkimą medžiagą pagal savo biudžetą ir prioritetus. Galite įdiegti izoliaciją ant stogų, lubų, vidinių ar lauko sienų, grindų ar visų vietų, kurios yra tarp šilto ir šalto oro.
Koks skirtumas tarp oro kondicionavimo ir aušinimo?
Nors oro kondicionavimas ir aušinimas yra skirtas perduoti dujas į skystą ir temperatūros kontrolę, šios sistemos turi savo, skirtingų tikslų. Oro kondicionierius padeda išlaikyti vidinę temperatūrą arba išsklaidydami šilumą ar šaltą orą aplink kambarį. Šaldytuvai palaiko dujas uždaroje ribotoje erdvėje ir paprastai naudojami maisto ir produktų išsaugojimui.
Kaip sumažinti savo šildymo ir vėsinimo sistemos suvartojimą?
Pagerinkite HVAC sistemos našumą reguliariai valydami ir keičiant oro filtrus ir vėdinimo angas. Smart termostatų diegimas taip pat yra veiksmingas kontrolės sistemų būdas, ypač kai nesate namuose. Norint išlaikyti vidinę temperatūrą be pernelyg pasikliaujant HVAC sistemose, taip pat turėtumėte apsvarstyti vyrių ir ritininių, izoliacijos ar stiklo langų įrengimą su dvigubu iki trigubo stiklo ir išvengti šalto ar šilto oro iš kambario.
Kokios kitos prietaisų paslaugos Ar galiu užsisakyti per WILIO?
WILIO yra ten, kur rasite patikimą rankraštį, kad padėtų jums bet kokius remonto, įrenginių ir priežiūros įrangos. Be šildymo ir aušinimo sistemų, amatininkai iš WILIO taip pat gali surinkti naują indaplovę, įdiegti mikrobangų krosnelę ir remontuoti skalbimo mašinas, kurios nenori nugara. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra eiti į mūsų platformą ir surasti jums reikalingas paslaugas.