Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Televizoriaus Kabinimas Ant Sienos
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 619 registruotų specialistų
93 498 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Televizoriaus Kabinimas Ant Sienos

Ar jums reikia paslaugos montavimo prie sienos srityje? „Wilio“ padės susirasti kokybiškus ekspertus, į kuriuos susikoncentruosite, sukurs tinkamą sprendimą ir pritvirtins televizorių ant sienos. Televizoriaus tvirtinimo kronšteino montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: sieninį laikiklį, siuntimo ir kabelių nuvedimo išlaidas pateikia vienas iš mūsų 20 721 šios kategorijos meistrų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuojate montuoti savo televizorių ant sienos per WILIO?
Televizijos vieta ant sienos yra dizainas ir praktinis taupymas. Tačiau jo diegimas yra sudėtingesnis, todėl laikykite jį WILIO specialistams tinkamais įrankiais ir praktinančiomis. Pirkdami televizorių, mažmenininkas taip pat gali pasiūlyti įdiegti paslaugas, tačiau galite sutaupyti pinigų ir gauti geresnę paslaugą, jei rasite "Wilo" televizijos diegimą savo kaimynystėje. Palyginkite savo atsiliepimus ir atsiliepimus apie patenkintus klientus ir pasirinkite techniką, kuris įdiegia jūsų televizorių be žalos sienai ir televizoriui. Įveskite darbą "WILIO" nemokamai ir praneškite apie tai, kokios sienos surinkimo paslaugos jums reikia. Jūs gausite pasiūlymus iš vietinių montuotojų ir turėti puikų filmų ir muzikos sesijų patirtį padės jums įtraukti savo namų kino teatrą.
Kodėl turėčiau pridėti savo sienos televiziją?
Yra daug priežasčių pakabinti televizorių ant sienos. Tai ypač taupanti erdvė, yra mažiau linkusi žala ir taip pat yra saugesnis vaikams. Tuo pačiu metu televizoriaus ekranas pagerins jūsų kambario dizainą ir suteiks patogesnę stebėjimo ir geresnę patirtį.
Kokio dydžio televizoriai (su kuriais įstrižai) gali būti montuojamas ant sienos?
Pasirinkite televizorių tinka jūsų kambaryje. Renkantis tinkamą įstrižainės įstrižainę turi būti apsvarstytos keli esminiai veiksniai. Jei pasirinksite per mažas, jis gali sutrikdyti jūsų komfortą, žiūrėdami. Jei jis yra per didelis, jis gali perimti savo kambarį. Renkantis televizorių, turėtume galvoti apie tinkamą stebėjimo atstumą, kuris atsiskleidžia nuo įstrižainės ilgio ir skiriamosios gebos. Apskritai, didesnis įstrižainė, tuo didesnis sofos ekrano atstumas (apie 1 m atstumą 40 cm televizoriaus ekrano įstrižainėje). Kambario dydis iš esmės veikia televizoriaus dydį. Kuo didesnė ekrano skiriamoji geba, kuo arčiau galite sėdėti. Patartina pasiekti optimalų stebėjimo atstumą, vietą, kur sėdėsite iš televizoriaus. Jei pakabinate televizorių ant sienos ir paslėpkite laidus į sieną, gausite naudingą ir estetinę erdvę.
Ar galite pritvirtinti televizorių ant plytų sienos ar ant židinio?
Taip, televizorius gali būti apsaugotas ant plytų ar skydelio sienos. Jūsų montavimas, priklausomai nuo to, pasirenka teisingą priedų metodą. Mes nerekomenduojame įdiegti televizoriaus ant sienos ant židinio. Jei nuspręsite, galite gauti pavojų, kad televizija būtų sužeista šilumos ir garantijos praradimu. Tačiau jūsų surinkėjas patikrins diegimo vietą ir galiausiai rekomenduos geriausią.
Kiek laiko užtrunka televizija?
TV prie sienos įdiegimas, .t.z. Kabantys televizorius laikiklyje - konsolės ir jo jungtys, trunka apie 2 valandas; Sudėtingesni įrenginiai gali užtrukti ilgiau. Jei jus domina greitas, ekspertas montavimas ir taupymas pinigus, susisiekite su WILIO. Vidutinė televizoriaus montavimo kaina ant sienos per WILIO svyruoja nuo 20-55EUR. Pagrindinis ekrano televizoriaus įrengimas yra pigesnis, kitos paslaugos, pvz., Montavimo garsiakalbiai, buitinio teatro įrengimas, paslėptas kabelius vizualiai apriboti interjerą, bus finansiškai brangus.
Paslaugos
Ką daro technikai, kai montuojami ant sienos?
Profesionalūs montuotojai žino, kaip pritvirtinti televizorių bet kokiam paviršiui ir padengti neestetinius kabelius. Su tvirta sienų konsolėmis, patirtimi ir tinkamais įrankiais televizorius saugiai įdiegs televizorių, dešiniuoju aukščiu ir be sienos nusidėvėjimo.
Televizijos įrengimas
Suteikite montuotojui žinoti, kokio dydžio įstrižainės, tipo ir prekės ženklo turite pasirinkti tinkamus laikiklius, kurie saugiai padengia savo svorį ir palieka aptakus ir profesionalų paviršių. Jei turite specialių reikalavimų, patyręs santechnikas žino, kaip pritvirtinti televizorių ant sienos be laikiklių.
Televizoriai. T
Nesvarbu, ar televizorius yra pritvirtintas tiesiai prie sienos, yra skirtingų būdų, kaip sausas kabelius, kai diegiant televizorių, buitinis teatras ar kabelinė televizija nerūpi kambario dizainu.
Kalbėtojo ryšys
Galite prijungti papildomus garsiakalbius į televizorių, garsiakalbio juostą, garso plokštes ir tokiu būdu gausite erdvinį garsą, kad suteiktumėte jums optimalią namų kino teatro patirtį ir klausydamiesi muzikos. Televizijos platinimas ir laidai Mes žinome dizainą ir estetiškai paslėpti į sienas.
TV sąranka
Jei įdiegėte naują televizorių, vietos technikai taip pat gali įtraukti televizijos sąrankos paslaugą. Jie padės jums prijungti kabelinę televiziją, palydovinę stotį arba interneto televiziją (UPC, Magio ar oranžinės) su analoginiais kanalais ir gali kalibruoti televizoriaus vaizdų nustatymą, pvz. Ryškumas, kontrastinė ar spalvų temperatūra pagal standartą, kuris yra naudojamas filmų tyrimuose, kad jūsų naujas HD, 4K ar protingas televizorius su maksimaliu.