Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Televizijos ir Palydovinės Televizijos Remontas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 514 registruotų specialistų
92 186 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Televizijos ir Palydovinės Televizijos Remontas

Ar jums reikalinga paslauga televizorių ir palydovų remonto srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus diagnozuojant, taisant ekrano apšvietimą ir pagrindinę plokštę, keičiant maitinimo šaltinį. Televizijos ir palydovinės įrangos remonto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: nuotolinio valdymo pulto keitimas ir kabelių keitimas, kurį teikia vienas iš mūsų 4 353 remontininkų jūsų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl verta užsisakyti vietinę televizijos remontą per WILIO?
Ar turite problemų su televizoriumi ir ieškote taisyklės šalia jūsų? Televizijos remonto rezervavimas yra teisingas pasirinkimas dėl dviejų priežasčių. Pirma, nerekomenduojama, kad esate pavojingas elektriniams komponentams ir galite sukelti dar daugiau žalos. Antra, įdėkite televizorių į problemos diagnostiką (su viltimi, kad jis bus pašalintas) dažnai yra pigesnis nei pirkti naują televizorių. Dėl savo mėgstamos sesijos remonto kokybės galėsite mėgautis savo mėgstamu laiku savo svetainės komfortu. Geriausia vieta užsisakyti savo televizijos remontą ir paiešką jūsų vietovėje yra "Wilo". Jūs rasite patyrusių ekspertų, kurie padės jums nedelsiant.
Kokios yra dažniausios televizijos problemos?
Dažniausios problemos apima ekrano sutrikimus, garso perjungimą, tvirtinimo problemas, linijas ir juodus šešėlius per ekraną, skaldytų HDMI įėjimus ir "Wi-Fi" ryšio problemas pažangiųjų televizorių.
Ką turėčiau daryti prieš pradedant TV remontą?
Prieš užsakydami televizijos remontą, atlikite pagrindinius patikrinimus, kad pamatytumėte, ar galite išspręsti arba diagnozuoti save. Jūs galite, be kita ko, išjunkite ir įjunkite televizorių, patikrinkite prijungtus kabelius, prijunkite televizorių į kitą elektros lizdą, kur yra prijungtas kitas komponentas, patikrinkite nustatymus ir įėjimus ir naudokite nuotolinio valdymo pultą, kad atkurtumėte gamyklinius nustatymus.
Turėčiau turėti televizorių arba nusipirkti naują?
Jei jūsų televizorius nėra senas, tai gerai užsisakyti savo remontininką, kad sužinotumėte, kuri parinktis yra finansiškai palankesnė. Remonto kainos informacija padės jums nuspręsti, ar pirkti naują ar remonto dabartinę televiziją.
Turėčiau paimti jūsų televizorių, jei norite aptarnauti ar užsisakyti televizoriaus mobilųjį televiziją prie manęs?
Labiausiai pageidaujamas pasirinkimas yra mobiliosios televizijos remonto rezervavimas. Prieš televizijos serverius galėsite užsisakyti remontą. Mobilusis remontininkas atneš labiausiai paplitusių remonto ir atsarginių dalių įrankiai. Jei problema negali būti išspręsta vietoje, paimkite televizorių ir atliksite darbą po užsakymo ir teikiant specialias atsargines dalis.
Ar televizijos remontininkams reikia tam tikrų kvalifikacijų?
Nors specialios kvalifikacijos paprastai nereikalaujama iš televizijos remontininkų, daugelis iš jų baigė pameistrystę arba turi elektronikos sertifikatus.
Kiek televizijos pataisa?
TV remonto remonto iš WILIO kainos paprastai svyruoja nuo 40 iki 130 EUR. Kaina priklausys nuo televizijos tipo, sutrikimų, sudėtingumo ir nuo laiko pašalinti ir visų reikalingų atsarginių dalių kainos.
Ar man reikia remontuoti ir įdiegti licencijuotą specialistą?
Tam tikroms intervencijoms reikalingas licencijuotas specialistas. Visada įsitikinkite, kad remontininkas turi atitinkamus leidimus pataisyti ir montuoti televizorių prieš priimant meniu.
Kas apima remonto ir televizijos įrenginį?
Televizoriaus remontas ir įrengimas susideda iš įvairių aktų, pradedant nuo problemos įvertinimo ir rasti priežastis, sprendžiant garso problemas, vaizdus, ​​vaizdo kokybę, sugedusių ar sugadintų dalių keitimą ir "Wi-Fi" ryšių nustatymus "Smart TVS". Sudėtingesnis remontas gali reikalauti, kad remontininkas pasiimtų jūsų televizorių į savo seminarą.
Paslaugos
Trikčių šalinimas
Pagrindinė paslauga, susijusi su televizoriaus tikrinimu ir nustatant problemos priežastį. Tai gali sukelti keletas veiksnių, tokių kaip klaidingas lyderystė, nepakankama galia ar bloga / ne funkcinės dalys. Remontas bandys išsiaiškinti problemos esmę ir informuoti jus apie būtinus remonto darbus ir darbus, kuriuos turėsite įsigyti.
Televizijos ekranų taisymas
Dauguma televizijos remontininkų gali greitai ištaisyti naujesnius LCD arba LED televizorius. Senesniuose modeliuose be plokščio ekrano remontas gali būti sudėtingesnės ir atsarginės dalys brangios arba sudėtingos. Jei jūsų LCD arba LED televizorius turi krekingo arba skaldytų ekraną, kai kuriais atvejais jis gali būti suremontuotas arba pakeistas. Remonto sektorius įvertins žalą ir informuos jus apie remonto kainą ir trukmę.
Smart TVS diegimas
Pažangios interneto ryšiai šiuo metu yra standartai, tačiau jų ryšys su "Wi-Fi" gali būti sudėtingas dalykas. Jei turite ryšio problemą, remontininkas suranda problemą ir ją išsprendžia. Jis taip pat atliks visus veiksmus, kurių reikia norint sujungti "Smart TV" į "Wi-Fi" ir patikrinkite belaidžius ryšius ir maršrutizatorių ir televizorių kabelius. Remontas patikrins "Wi-Fi" signalą ir tam tikrais atvejais gali rekomenduoti judėti maršrutizatorių arba televizorių, kad pagerintumėte signalą.
Turiu problemų su televizijos signalu. Kas gali būti problema?
Antena gali būti pažeista audros, paukščių ar gyvūnų ant stogo. Signalo problemos taip pat gali atsirasti dėl signalo sklaidos blokuoja aukštus pastatus, medžius ar kitus objektus. Užsisakykite antenos montuotoją kruopščiai diagnostikai ir ištrinti problemą.
Kaip ilgai bus palydovas?
Dauguma televizijos palydovų yra skirtos ištverti mažiausiai 10 metų. Funkcionalumas priklauso nuo oro sąlygų (stiprios audros, vėjas ar sniegas). Jei pastebėsite prastesnę funkciją, gali prireikti remontuoti arba pakeisti.
Kiek laiko užtrunka palydovą?
Palydovinė diegimas trunka apie 2 valandas. Jei jūsų namai yra daugiaaukštis arba diegiant papildomą įrangą, taip pat reikia, šį kartą gali būti pratęstas.
Kiek yra televizijos palydovinio įrenginio įrenginys?
Įdiegus palydovinį diegimo įrenginį, kuris bus skirtas WILIO kainoms nuo 60 iki 180 eurų. Kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ką reikia įdiegti, kaip aukštas yra jūsų namas arba jei yra keletas remonto.
Kas apima palydovo įrenginį?
Palydovinės montuotojai gali naudotis savo techninėmis žiniomis visame aptarnavimo diapazone. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių antenos santechnikas gali jums padėti.
Įdiegti palydovą
Santechnikas padės jums pasirinkti dešinę palydovinę anteną jūsų namuose. Jums reikės įdiegti palydovą lauke, paprastai ant stogo. Santechnikas aptinka jūsų siųstuvo vietą ir nukreipia palydovą teisinga kryptimi. Jūsų signalas yra išbandytas ir nustatytas siekiant geriausių ir patikimiausių pajamų. Kai palydovas bus įdiegtas, santechnikas sukels kabelius nuo palydovo per buitinę (sieną) į televizorių. Tai pasirūpins tinkamai dalyvavimu ir leis jums žiūrėti savo mėgstamas televizijos programas.
Palydovinė remontas
Televizijos palydovinė funkcija paprastai yra dešimt metų. Jei palydovas neveikia, kaip jis turi, gali prireikti remontuoti ar naujai nustatyti. Yra atvejų, kai dažnai ir ryškūs oro sąlygos, pažeistos medžiai, bet ir paukščiai ar laukiniai gyvūnai sukels palydovą judėti iš tinkamos vietos, gaisro ar pertraukų. Palydovinė remontas gali sutaupyti pinigų ir greitai žinote problemą su signalu greitai nei pirkti naują. Remontas paprastai atlieka vizualinę kontrolę nuo žemės ir nuo stogo pamatyti, kas yra problema. Paimkite signalo pajamas ir palydovą įdėkite į vietą su geriausiu signalu. Jei problemos sukelia oro ir išorinių įtakų, kiti sprendimai taip pat gali rekomenduoti, pvz. Stiprintuvo diegimas, kuris padės padidinti priimančią signalą.