Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Transportavimas, Kurjerių Paslaugos
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 621 registruotų specialistų
93 540 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Transportavimas, Kurjerių Paslaugos

Reikia paslaugos transporto, pervežimų, kurjerių srityje? Wilio padės surasti kokybiškus pakuočių pervežimo, vežamų prekių draudimo, kainos pasiūlymo ekspertus. Pristatymo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: papildomas bendravimas, transporto pokyčiai, kuriuos teikia vienas iš mūsų 27 925 kurjerių nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima kurjerių paslaugas?
Pasirinkimas yra daug ir nebūtina apriboti jūsų pasirinkimo tik į dideles kurjerių įmones. Štai keletas pristatymo parinkčių galite pasirinkti:
Express Pristatymas
Jei jums reikia kliento, kad galėtumėte skubiai pristatyti arba leisti pasirašyti svarbius teisinius dokumentus, todėl galite susitarti dėl skubaus pristatymo per kurjerį. "Express" paslaugos paprastai naudojamos daiktams su vėlyvu skelbimu, kurį galima lengvai paimti ir pristatyti. Dauguma kurjerių pasiūlys jums tarp surinkimo ir įkėlimo 2 - 3 valandas, priklausomai nuo jūsų vietos. Kurjeris ateina pas jus namo ar jums į įmonę, pasiimkite paketą ir pristatyti jį kuo greičiau į paskirties vietą.
Miesto pristatymas tą pačią dieną
Savivaldybės pristatymas tą pačią dieną yra tinkamas sprendimas tiems klientams, kurie pristatyti prekes į vietas, kurios nėra lengvai gauti. Šis pristatymo tipas taip pat gali būti naudojamas maisto ar baldų perdavimui. Kurjeris tikrai pasiūlys jums keletą kartų pasiimti ir pristatyti, kad jis jums tinka.
Pristatymas kitą dieną
Šis pristatymo tipas yra tinkamas pasirinkimas tokiam pristatymui, kai jūsų prekės negali gauti nuo taško ir greitai greitai. Pristatymas į kitą dieną yra pigesnis nei pristatymas tą pačią dieną. Jis dažniausiai naudojamas baldų, kilimų ar automobilių darbų aptarnavimui. Paprastai bus vienas surinkimo laikas ir laikas įkelti, priklausomai nuo pristatymo taško. Šią paslaugą galite naudoti vieną kartą arba užsisakyti įprastą kurjerį, kad atitiktų jūsų verslo poreikius.
Tarpvalstybinis transportas
Kai kurjerių paslaugos turi savo tarpvalstybinį tiekimą arba bendradarbiauti su tarpvalstybinių kurjerių paslaugomis, kurios gali užtikrinti, kad siuntinys atvyksta į paskirties vietą. Prekės yra namuose, įlaipinant vietinę paslaugą, jį įdėkite į sandėlį, kur prekės yra rūšiuojamos, apkrauna tiekiamas pristatymas ir eina į pristatymo tašką. Šis elementas bus teikiamas pristatymo vietoje per kelias dienas iki savaitės, priklausomai nuo pristatymo vietos.
Pristatymas į užsienį.
Galbūt jūs dirbate internete arba norite prašyti šeimos užjūrio paketą. Tai tiesiog panaudojant užsienio kurjerių pristatymo tarnybos paslaugą bus teisinga. Su savo kurjeriu žinote, prieš pasiėmdami susitarti dėl kainos, galimas pakuočių svoris žinoti apie išlaidas, susijusias su pristatymu. Kai kurioms užjūrio paslaugoms galite tvarkyti savo siuntą į sandėlį tolesniam išsiuntimui.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl išsinuomojate kurjerių tarnybą per WILIO?
Ar turite paketų ar dokumentų dokumentus, bet neturite laiko eiti į miestą? Ar jums reikia siųsti prekes tarpvalstybinį ar užsienį? Siunčiant dokumentus, jums nebereikia pasikliauti "pašto slimetrų" ar krovinių bendrovių, kurios transportuoja jums didesnius krovinius. Kurjeris Jūsų prekes pasiims ir pristatys tuo metu, kas jums tinka. "WILIO" galima rasti geriausius kurjerių paslaugas. Tiesiog įveskite savo užklausą ir prijunkite prie prieinamą kurjerių paslaugų teikėją, kuris pristatys jūsų paketą, kur jums to reikia.
Ar jums reikia kurjerio su specialia licencija?
Dėl tam tikrų tipų pervedimų jums gali prireikti kurjerio su specialia licencija, kuri yra reikalinga vežti. Prieš patvirtindami siuntą, nepamirškite įsitikinti, kad kurjeris turi atitinkamą licenciją ir draudimą.
Kas yra kurjerių tarnyba?
Kurjerių paslaugos paryškina ir pateikia laiškus, dokumentus, mažus paketus ir dideles siuntas. Prekės yra įlaipinamos iš jūsų gyvenamosios vietos ar verslo adreso ir pristatyti jį į paskirties vietą naudojant tinkamai pasirinktą ir įrengtą transporto priemonę.
Kokie elementai yra dažniausiai pasitaikantys per kurjerių paslaugas?
Kurjeriai gali tiekti beveik viską. Dažniausi daiktai yra teisiniai dokumentai, dovanos, biuro reikmenys, knygos, automobilių dalys ir muzikos instrumentai. Kai kurie kurjeriai taip pat gali pristatyti didelius objektus, tokius kaip baldai ar didesnis prekių kiekis. Tačiau taip pat yra sąrašo elementų, kuriuos kurjeris nebus įkeltas ir nepateikia. Yra, pavyzdžiui, gyvi gyvūnai, šaunamieji ginklai ar pavojingi kroviniai.
Kokia nauda suteikia transporto paslaugų nuoma per WILIO, palyginti su kurjerių kompanija?
Ieškote transporto paslaugos per "WILIO" turėsite daugiau kontrolės per pikapą ir pristatymo laiką, nes tai yra mažiau tikėtina, kad ši paslauga bus apribota konkrečiu tvarkaraščiu.
Kaip parengti dalykus kurjeriui?
Teisingai pakavimo elementas padės saugiai ir nepažeisti prekes. Pasirinkite tinkamą didelę dėžutę ir užpildykite visus pakavimo medžiagas, kad apsaugotumėte savo prekes. Jei pakuotėje yra daugiau elementų, pakuokite kiekvieną elementą atskirai, kad pasiektumėte geresnę apsaugą. Galinė dėžutė ir visi laisvi kraštai, siekiant užtikrinti, kad jis neatidarytų vežimo metu. Pristatymo pavadinimas ir adresas turėtų būti pastebimas akivaizdžiai.
Kiek laiko užtrunka?
Paprastai galite pasirinkti jums tinkamo pristatymo laiko rėmą. Daugelyje lydėtų paslaugų pasiūlymo pristatymas tą pačią dieną, kitą dieną arba standartinį pristatymą. Kai kurie kurjeriai gali mokėti daugiau, jei jums reikia pristatyti prekes anksčiau.
Kiek kainuoja kurjerių paslauga?
Galutinė kaina priklausys nuo elemento dydžio, pristatymo vietos ir išraiškos.