Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Darbininkas, Stogdengys
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 513 registruotų specialistų
92 180 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Darbininkas, Stogdengys

Ar jums reikia santechniko paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus santvarų statybos, stogo šiltinimo, stogų dengimo, stogo valymo ekspertus. Stogdengio kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: statybinė mediena, izoliacinės medžiagos, čerpės, skardos stogo danga, santechnikos replės, santechnikos plaktukas, kuris suteiks jums vieną iš mūsų 30 862 santechnikų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima stogdengių paslaugas - "Klampiars" (stogo paslaugos)?
Stogų paslaugos yra ne tik nauji stogai. Stogų stogai / Clampiari gali pataisyti savo stogo dalį, atkurti visa arba taisyti lašų sistemas ir nutekėjimo orkaitę. Jie taip pat gali atlikti prevencinę kontrolę, atrasti galimą riziką, kuri ateityje gali sukelti brangų remontą. Moneriai yra apmokyti žmonės ir turi patirties su darbu aukštyje. Štai keletas konkrečių paslaugų, kurių jums reikia:
Stogų diegimas. T
Nesvarbu, ar tai stogas ant naujo pastato ar rekonstruotame stoge jūsų dabartiniame name, klamperis - stogo dangos pasirūpinti, kad jūsų namai buvo atsparūs orai (ypač lietaus ir vėjo) ir namo interjeras išliko sausas. Jie siūlo jums patrauklią spalvą ir užsisakyti tinkamiausią stogą (cisternos, spalvoti lakštai ir kitos rūšys), reikalingą stogui užbaigti. Stogas taip pat gali pritvirtinti ventiliacijos turbinas stogo korpuso ventiliacijai.
Restauravimas ir stogo valymas
Nesvarbu, ar jums reikia pagrindinio valymo ar visiško atkūrimo ir pakartotinio sandarinimo, galite rasti ekspertą (tiekėją), kuris specializuojasi stogų atkūrimo metu. Jūsų stogo gaminių tiekėjas patikrins jūsų stogą, nustato trūkumus ir siūlo jūsų stogo atkūrimo planą. Jie gali naudoti aukšto slėgio valiklius ir pašalinti nuo purvo stogo be žalos dengimui. Kartais jums gali reikėti tik kailio ir pakartotinio sandarinimo, kad galėtum pakelti savo stogo gyvenimą. Norėdami dažyti stogus užsisakyti tapytojas, kuris daro aukščio darbą.
Stogo remontas.
Visi stogo remonto darbai pradedami nuo statinio saugumo (statikos). Stogų danga yra pavojinga, todėl turi būti asmeninių perdraudimo ir kitų prietaisų ir apsaugos struktūrų naudojimas, siekiant užtikrinti darbuotojus. Jūsų ekspertas ant stogo dangos įvertins bet kokią žalą ir pateiks kotiruciją remontui. Stogo remontas gali būti paprastas arba sudėtingas ir gali būti remontas ar pakeitimas stogo plytelės, remontuojant rūdžių ar pakeičiant sandariklis ar jungiamąsias priemones. Pažeistas stogas turi būti pataisytas prieš tai atsitinka su vandeniu ir pelėsiu.
Latakų montavimas ir remontas
Efektyvi vandens drenažo sistema nuo stogo (lovio ir drenažo vamzdžiai) yra labai svarbi. Jei jūsų karnizai yra pilni, nerūdijantys, sugadinti ar palikti, jie neveiks tinkamai ir ateityje gali sukelti problemų. Stogtuvas gali padėti diegiant latakus, latakų apsaugą ir švino vamzdžio įrengimą kartu su latako valymu, kad viskas būtų nepriekaištinga.
Saulės kolektorių montavimas ir remontas (fotovoltinės plokštės)
Ar jums reikia saulės kolektorių ant stogo? Jūsų technikas - tiekėjas įsigyja tinkamas dalis pagal jūsų energijos poreikius. Fotovoltinės plokštės yra sumontuotos saulėtoje stogo pusėje (idealiai orientuotas į pietus, pietvakarius) ir efektyviausias plokščių nuolydis yra apie 35 °. Asamblėja užsiima specialiomis įmonėmis, kurios siūlo ir skaičiuoja teisingą plokščių skaičių, užtikrins surinkimą ir pritvirtins juos prie sistemos. Saulės kolektoriai yra beveik be problemų, turi ilgą gyvenimą ir retai reikalauja didelių remonto. Tačiau reguliarus saulės kolektorių valymas padės užtikrinti veiksmingą visos sistemos veikimą. Jūsų technikas taip pat tikrina galimą elektrinio įrengimo ir surinkimo pablogėjimą ir gali išbandyti juos, kad būtų užtikrinta veiksminga sistema.
Dažnai užduodami klausimai
Gaisro pasitikėjimo stogo stogai su WILIO
Kiekvienas žmogus nusipelno turėti stogą ant galvos. Rinkoje yra daug įvairių kokybės stogų. Sugadintas - nuotėkio stogas yra daugiau nei tik nepatogumai - ypač nepalankiai orai gali pasikeisti į rimtą problemą, atsižvelgiant į saugumo ir brangių interjero žalos. Stogo remontas niekada neturėtų atidėti ar taisyti laikinais improvizuotais sprendimais; Turėtumėte nedelsiant su jais elgtis, teisingai ir išsamiai. Nesvarbu, ar jūsų stogas turi būti visiškai keičiamasi, iš dalies rekonstruotas arba reikalingas jį tinkamai valyti, stogo aprėpties ekspertas, kad atitiktų jūsų užduotį, taip pat gali būti jūsų vietovėje. Tiesiog rašykite savo stogo darbui reikalauti, kad jums reikia ir netrukus gausite vietos specialistų pasiūlymus. Kiekvienas turės įvertinimą ir atsiliepimus apie ankstesnį darbą, todėl jūs galite įsitikinti, kad stogo rekonstrukcija bus pateikta aukšto lygio ir laiku. Gaukite nemokamus ir neprivalomus pasiūlymus iš WILIO!
Kas daro stogo stogą / stogtelį?
Stogo stogo stogo arba stogo diegia, koreguojant ir keičiant stogus ir užtikrina jų nepralaidumą ir atsparumą orui. Jie taip pat gali įdiegti papildomus stogo elementus ir sistemas, tokias kaip latakai, saulės kolektoriai ir švino vamzdžiai.
Kokios bendros problemos gali jums padėti?
Dažniausia problema yra stogo nutekėjimas. Tai gali būti dėl krekingo arba skaldytų stogo maišelio, pažeistų plieno lakštų ar paviršinių sandariklių. Kita dažnai problema yra latakų sistemos arba išleidimo vamzdžiai, kurie gali būti užsikimšę, sprogo, kurie veikia stogo vandenis.
Stogas nuteka mane. Ką aš galiu padaryti, kol jie darys?
Jei vanduo įsiskverbia per lubas, surinkite jį į kibirus ar didelius konteinerius. Perkelkite bet kokius baldus ar asmeninius dalykus, kurie nesilylėja. Jei vanduo renkamas apatinėje erdvėje (apsvarstyta), į kibirą įdėkite vandenį, kad nenorite pereiti per lubas. Neatidėliotinoje situacijoje prašome prašyti vietos priešgaisrinės departamento ir gelbėjimo korpuso.
Ar stogo danga reikalauja tam tikrų kvalifikacijų, sertifikavimo ar licencijų?
Jūsų tiekėjas - stogdenge reikia kvalifikacijos gauti patirties derinant patirtį ir formalų mokymą. Profesinė kompetencija reikalinga ribotai prekybai valdyti. Turi imtis raminimo egzaminą. ("Klampiar" atlieka visų tipų stogų, stogo padangų ir stogo konstrukcijų, stogo ir plokščiųjų stogų stogų konstrukcijų.) Prašomas išsilavinimo laipsnis - centrinė profesinė mokykla su strencher, Klamampiar - stogdenger. Kvalifikaciją galima gauti užpildant akredituotą švietimo programą.
Kiek laiko užtruks mano korupcijos stogų?
Tai priklausys nuo jūsų stogo (tiesaus stogo, nuolydžio stogo, stogo langų, Vikiero) dydžio ir žalos pažeidimo. Darbas gali užtrukti 2-3 ar daugiau dienų. Procedūra ir darbo greitis priklausys nuo oro sąlygų, nes dauguma stogų pataisų gali būti realizuotas tik sausu oru be lietaus.
Kiek kainuoja stogo dangtelis?
Santechnikos darbo kaina priklauso nuo darbų, pasirinktos medžiagos, Klampiaros ir vietų. Darbas vidutiniškai šeimos namuose kainuos 1000 - 2000 € intervale. Galite siųsti WILIO poreikį, kad sužinotumėte tikslią kainą. Darbo darbas - kaina nuo 7 € / val. Latakų sistemos įrengimas nuo 5,99 € / bm.
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Renkantis dešinįjį stogo dangtelį Renkantis tinkamą stogo dangų specialistą, turite galvoti apie kai kuriuos pagrindinius dalykus. Šiame straipsnyje mes perkeliame jus žingsnis po žingsnio: Pasirinkite žmogų, kuris turi įrodomą darbą Pasirinkite žmogų, kuris gerai tikrina stogą Gaukite išsamią citatą iš kiekvieno amatų, kurį ketinate apsvarstyti Sužinokite, ar stogdengė tinkamai naudoja saugos įrangą Įsitikinkite, kad kiekvienas ekspertas yra iš anksto informuotas apie nuomos įrangos išlaidas Niekada nemokėkite iš anksto visą sumą! Patikrinkite, ar amatininkas yra kai kurios konkrečios asociacijos narys. Patikrinkite, ar darbas yra baigtas tokioje būsenoje, kurioje jūs sutarėme Pažiūrėkime kiekvieną iš jų šiek tiek giliau. Pasirinkite žmogų, turintį daug specifinių patirties. Kokį stogą turite? Dokková, stogo stogas ir plokšti stogų remontas reikalauja labai skirtingų įgūdžių, todėl atkreipkite dėmesį į amatų, turinčių specialią patirtį su panašių darbų įgyvendinimu. Gábor B. yra stoglangis 11 metų ir turi 200 teigiamų atsiliepimų apie WILIO. Paaiškina: "Įsitikinkite, kad galite mėgautis tikra patirtimi su savo darbu, ypač jei tai yra didelis projektas - pavyzdžiui, visiškai naujas stogas. Dauguma stogų turės patirties su plytelėmis ir plytelėmis. Todėl būtinai samdyti asmenį, kuris kelis kartus naudojo šias medžiagas - ir geriausia, prašome paprašyti naujausio darbo kopijavimo. " Ypač dideliuose stoguose stengiasi pasikalbėti su ankstesniais klientais. Kaip paaiškina, geras stogo dangos specialistas nori pasigirti praeities projektais: "Paprastai mes parodysime savo portfelį su potencialiu klientu - pavyzdžiui, ant tabletės. Ir jei yra darbas, panašus į klientą, kuris nori klientui, mes siūlome jam kontaktą su buvusiu klientu kalbėti kartu. " Pasirinkite ką nors, kas kruopščiai tikrina šią sritį. Lauko darbas gali būti ypač fragmentiškas iš namų savininko, nes dažnai negalima apibrėžti problemos arba gerai atrodo. Kaip pabrėžia Gábor B. Tai tikrai svarbu pasirinkti stogdengį, kuris kruopščiai išnagrinės ir fotografiškai dokumentuos. Įsitikinkite, kad kiekvienas stogo dangos specialistas paprašys citatos, našumo vieta iš tikrųjų tikrinama. Jei stogo nutekėjimas, nuo žemės trūkumų tikrai neatskleidžia! Kiekvienas stogdengeris turėtų pažvelgti į stogą ir plėtoti darbo planą, kad trūkumai teisingi. Jei meistras jus pateikia tik iš galvos, būčiau atsargūs. Gábor b.: "Kai strencher patikrina vietą, turėtumėte išsamiai paaiškinti, kokia yra problema ir parodo išsamias nuotraukas. Tai ypač svarbu stogo problemos atveju, nes mažai tikėtina, kad namų savininkas galėtų įvertinti paveiktą teritoriją. " Gaukite išsamią citatą iš kiekvieno eksperto, kurį ketinate apsvarstyti kiekvieną stogdį, turėtų pateikti jums aiškią ir išsamią rašytinę citatą su visomis galimomis išlaidomis. Jie gali būti: Darbas - įskaitant nuomos sutartis subrangovais Medžiagos, įskaitant PVM ir kitus mokesčius Parkavimo mokesčiai Atliekų šalinimo išlaidos Kitų įrankių ar įrangos nuoma Apsaugos ar statybvietės įranga, pvz., Tvoros arba nešiojamieji tualetai Kiekviena citata taip pat turėtų paaiškinti mokesčių struktūrą (tai yra valanda, per dieną ar vienodo dydžio visam darbui?) Ir pabrėžti, kada reikia atlikti mokėjimus. Pavyzdžiui - laukia jokios medžiagos mokėti iš anksto? Ar prekybininkas džiaugiasi galėdamas sumokėti po viso projekto? Galiausiai kiekviename punkte turėtų būti išsamus darbo aprašymas. Įsitikinkite, kad gaunate tą pačią informaciją iš visų amatininkų - todėl galite palyginti panašius produktus. Ir jei manote, kad meniu trūksta informacijos. Gaukite nemokamą citatą. Mes padėsime susitikti su profesionaliais stogais jūsų vietovėje ir šiandien gauti realius pasiūlymus. Sužinokite, ar klamperis tinkamai naudoja saugos įrangą. Kiekvienas stogdengeris turi atitikti įvairias taisykles, susijusias su sumos darbu, ty dekretu Nr. 374/1990 Coll., 9 dalis. Pastolių naudojimas (priešingai nei į kopėčias) ne visada būtina. Tačiau stogderis būtų paaiškintas be problemų, nes ji planuoja saugiai naudoti savo prietaisą ir taip, kad atitiktų įstatymą. Įsitikinkite, kad kiekvienas Stremár yra iš anksto informuotas apie nuomos įrangos išlaidas. Tam tikros įrangos nuoma gali sukelti didelių išlaidų - todėl svarbu, kad amatininkas, kurį pasirinkote iš anksto informuoti apie visus papildomus mokesčius. Gábor B. Paaiškina: "Dėl įrangos, kurią naudoja prekiautojas, tai tikrai tik pageidavimų klausimas. Pavyzdžiui, aš niekada nenaudoju pastolių - jei darbas to nereikalauja. Nėra nieko blogo su stogo dengimu, kuris naudoja pastolius, tačiau namų savininkas turėtų suvokti, kad jo nuoma yra brangi, todėl prekybininkas turėtų jums už šias padidintas išlaidas iš anksto prieš juos įsipareigojant. Idealiu atveju jie turėtų įtraukti pastolių išlaidas atskirai nuo darbo sąnaudų ir jokios medžiagos. " Niekada nemokėkite iš anksto visą sumą! Kai kurie stogai dengia specialistus, kurie mėgsta laukti su mokėjimais baigti darbą. Kiti gali pirmiausia paprašyti užstatą, ypač didesniems projektams. Tačiau prieš pradedant darbą neturėtumėte mokėti daugiau kaip 25%; Ir niekada nesuteikite darbo laivo, kuris nori visiškos sumos. "Nebijokite paklausti stogo, jei galite atidėti mokėjimą, kol jis bus! Tokiu būdu jūs pataisysite teisingai. Geras profesionalas, kuris yra įsitikinęs savo amatų, neturėtų problemų su tuo. " Noriu nuotraukų iš visų remonto. Prieš mokėdami, turėtumėte reikalauti fodokumentavimo nuo darbo procesų: "Įsitikinkite, kad amatininkai padarys daug užbaigtų darbo nuotraukų ir jiems suteiks jums. Tokiu būdu jūs galite pabrėžti viską, kas nėra visiškai gerai - pavyzdžiui, į krekingo plyteles ar pernelyg didelį silikono naudojimą - prieš tai. Mes iš tikrųjų siunčiame drones fotografuoti - ypač dideliam darbui. " Taigi, klientai gauna rango erdvėlaivių šūvį ir daug kokybiškų išsamių atliktų darbo vaizdų, kuriuos galima lengvai pasiekti. Jei po to, kai baigsite darbą, nebijokite patikrinti kitos įmonės nei originalas. Jūs gaunate ekspertą nepriklausomą antrąją nuomonę, jei pradinė įmonė stengsis užginčyti, ką reikia padaryti. Tai tik įkandimo šaudmenys, kurią galite turėti nugaros kišenėje, jei jums to reikia.