Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas

Ar jums reikalinga paslauga grindinio ir plytelių klojimo srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus, atliekančius apžiūrėjimą, pradinių grindų nuėmimą, paviršiaus išlyginimą, naujų grindų klojimą. Plytelių klojimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: išlyginimą, sandariklį, tarpiklį ir bagetus, kuriuos teikia vienas iš mūsų 30 146 klotuvų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti specialistų plytelių ir grindinio ant WILIO?
Naujos plytelės ir grindys gali paversti jūsų vonios kambarį, virtuvę ar terasą. Šis elegantiškas ir patvarus paviršius yra tiesiog prižiūrimas, valo, ilgalaikis gražus ir be įbrėžimų. Pagal kokias medžiagas, figūras ir kailio spalvas pasirinksite supažindinti jus su savo namų unikalia atmosfera ir stiliumi. Kokį variantą pasirinksite? Keramika, porcelianas, granitas, marmuras, akmuo, skalūnas ar terakotos? Raktas į gražią plyteles yra rasti ekspertą, kuris užims gerą darbą savo gyvenvietėse. Gerai padaryta, kiekviena plytelė bus tinkamai įdėta ir nebus skirtumų ant paviršiaus. Patogios plytelės gali būti priklausomai nuo jų, kad būtų visi modeliai, su vienodu ir ploniausiu skiediniu. WILIO padės jums rasti sumanius ekspertus įdiegti plyteles ir plyteles, kurios nori pradėti savo projektą, kai jis jums tinka.
Kokius įgūdžius daro plytelės?
"Tilers" dirba su įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip keramika, terakotos, akmuo, stiklas, granitas ir marmuras. Plytelių lobiai paprastai apima paviršių paruošimą ir prireikus derinti gipso, tolesnių pjovimo plytelės dydžio ir formos, klojant plyteles patys ir jų skiedinys. Daugelis plytelių darbų, ypač kai rekonstrukcija, reikia pašalinti ankstesnį paviršių prieš pradedant darbą.
Kokius darbus daro Tiler?
Profesionali plytelės apima batus ir plyteles, plyteles ar plyteles. Dažniausiai pakreipiant virtuvę ar vonios kambarius, bet grindinys ir plytelės dažnai naudojamos koridoriuose, ant terasų, garažų, baseinuose ar pakraščiuose. Kai kurios plytelės taip pat dirba su specialiomis medžiagomis ir metodais, tokiais kaip mozaika.
Kiek kainuoja "Tiler"?
Darbo kaina priklausys nuo to, kiek kvadratinių metrų kvadrato bus grindinys arba plytelės turi būti užduotas ir tipo ar dydžio medžiagos, pavyzdžiui, kaip. Granitas, marmuras, keramika ir kt. Kadangi kai kurios medžiagos yra labiau reikalaujančios nešvarumų, kompensuoti ar kompensuoti. Kaina taip pat gali turėti įtakos, ar taikyti reples, supjaustyti kraštus, apvalius kampus arba taikyti silikono antspaudą. Plytelių darbo kaina neapima paties plytelių ir dažniausiai klijų, masės sąnarių ar sandarinimo silikonų kainą. Palyginus pasiūlymus, rekomenduojame, kad skaičiavimuose būtų tie patys tipai ir medžiagų kiekis tol, kol jis turėtų jį pateikti. Kaina taip pat gali paveikti jį, ar būtina pašalinti originalias plyteles, ar reikia iš anksto darbų ir kad tai yra plytelės arba ji turi būti iš didesnio atstumo. Įprastame kainodyje už kvadratinį metrą, kvadratas reiškia, kad visos senosios plytelės yra pašalinamos ir švarus ir plokščias paviršius yra pasirengęs pradėti darbą, todėl, jei to nereikia jo užduotyje. Be to, pakreipiamos, kad jis bus kvadratinis arba stačiakampis reguliarių formų kambarys. Jei kambarys yra nestandartinis ir tvirtas, tai gali prireikti daugiau pjaustymo medžiagos pritaikytos medžiagos, ir tai taip pat paveiks darbo sąnaudas.
Turiu plyteles ir įrankius, kad galėčiau išgelbėti mane, ar "Tiler" atneš savo?
Plytelės paprastai atneš visus reikiamus įrankius ir įrangą, tačiau plytelės, plytelės ir kitos statybinės medžiagos turi būti mokama pasikonsultavusi su plytelėmis arba pristatys jus. Visada įsitikinkite, kad turite visą reikiamą medžiagą. Geriausia sutikti, kokias medžiagas reikia įsigyti, prieš patvirtindami citatą ant plytelių.
Kaip rasti gerų plytelių?
"Wilo" tiesiog surasite patogų ir norinčių profesionalų ant grindinio ir plytelių iš savo aplinkos. Tiesiog įveskite paklausą, atsakykite į kelis klausimus apie tai, ką reikia paklausti ir laukti patyrusių plytelių pasiūlymų.
Kiek laiko užtrunka plyteles?
Tai priklauso nuo medžiagos, iš parengiamųjų darbų reikia ir kiek metrų plytelių ar grindų bus paprašyta. Mažesnis darbas gali būti atliekamas per kelias valandas, o didesni projektai, tokie kaip naujų plytelių virtuvėje ir vonios kambariuose, gali užtrukti kelias dienas.
Ar galiu padaryti plyteles?
Atrodo, kad vonios kambarys ar virtuvė gali tikrai visiems. Tačiau, norėdami išspręsti netinkamą plyteles, reikia visiškai išmontuoti visą diegimą ir visiškai pradėti nuo pat pradžių, dažnai reikia jį įsigyti naujų medžiagų. Tai ne tik laikas, bet ir brangus.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Kokias paslaugas jie teikia?Čerpės paslaugos
Vonios plytelės Grindų plytelės Plytelės virtuvėje. Sugadintų plytelių taisymas / keitimas Plytelių pašalinimas Išleistų plytelių tvirtinimas Židinio plytelės Terasos danga Pasas / įėjimas / laiptai Virtuvės profesijos Baseinų plytelės Išorinės plytelės
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Adrians N.
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Miervaldis N.
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Aleksandrs V.
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Armands J.
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Mikelis G.
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Arturs S.
profile image
Plytelių Klojimas, Plytelių Glaistymas
Dzīve Z.