Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Grindų Plytelės
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 514 registruotų specialistų
92 186 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Grindų Plytelės

Ar jums reikalinga paslauga trinkelių klojimo srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus, atliekančius apžiūrėjimą, pradinių grindų nuėmimą, paviršiaus išlyginimą, naujų grindų klojimą. Grindų klojimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: išlyginimą, sandariklį, tarpiklį ir bagetus, kuriuos teikia vienas iš mūsų 26 693 klotuvų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kaip veikia plytelės ir plytelės veikia per WILIO? 1 žingsnis: Atidarykite tinklalapį arba mobilųjį programą "Wilo", suraskite plyteles ir plyteles ir įveskite savo paklausą - keliuose paprastuose pushebikuose ir apibūdinkite, ko jums reikia. 2 veiksmas: per trumpą laiką gausite potencialų darbalaukį iš savo aplinkos, kurie yra suinteresuoti realizuoti savo projektą. Galite bendrauti su potencialiais dispergeriais tiesiai ant WILIO platformos, pasikonsultuokite ir pasirinkite jums tinkamą sluoksnį, net ir grindžiamą jų darbo vertinimais. 3 žingsnis: Gaukite citatą. Grindinio ir plytelių klojimas dažniausiai reikalauja tikrinimo. Po patikrinimo klaviatūra tiksliai žinos, kokie plytelės bus saugomi kurioje erdvėje ir, jei reikia, kokios medžiagos turi užtikrinti jų įgyvendinimą. Remiantis šia informacija, galėsite pateikti savo projekto kokybišką citatą. 4 žingsnis: susitarti dėl termino ir įgyvendinimo laiko. 5 žingsnis: Sutartintame dispečerio datoje ateina pas jus ir atlieka visus sutartus darbus. Kai baigsite, konteineris užtikrina, kad esate patenkinti rezultatais, kuriuos reikia sumokėti už darbą. Kas apima dengimo danga ir plytelės? Plytelės klojimo plytelės: "Tiler" gali pastatyti grindų ir sienų plyteles bet kurioje jūsų namų kambaryje. Auga: seno ir naujo injekcijos mišinio nuėmimas tarp plytelių. Tarpiklis / kumuliacija: jei reikia, ekspertai gali užpildyti spragas tarp naujai padengtų plytelių į sandariklį, kuris apsaugo juos nuo bendro nusidėvėjimo ir drėgmės. Dažnai užduodami klausimai Klausimas: Turiu pakeisti planuojamą terminą. Kaip tai padaryti? Atsakymas: terminas ir aptarnavimo laikas tiesiogiai su pasirinktu paslaugų teikėju. Tiesiog parašykite savo paslaugų tiekėją ir patvirtinkite su juo naują terminą. Klausimas: Ar jūsų "Wilio" popierius atneš savo įrankius ir įrangą? Atsakymas: Taip, "WILIO" siuntos turi teisingą įrangą ir įrenginius atlikti darbą nuo pradžios iki pabaigos. Klausimas: Ar kaina teikia paslaugų teikėją WILIO ir Medžiaga? Atsakymas: tai priklauso nuo jūsų sutikimo su teikėju. Jūs turite aiškiai nurodyti savo paklausą, jei norite tik dirbti ar tiekti medžiagą iš dispečerio, kuris, žinoma, bus įtrauktas į kainą. Klausimas: Aš nesu įsitikinęs, kad atsiveria plyteles. Ar galite man padėti? Atsakymas: Žinoma, jūsų pasirinktas langelis tikrai patiks. Klausimas: Koks yra jūsų verslo laikas, užsakytas per WILIO? Atsakymas: tai priklauso nuo individualaus sluoksnio. Dauguma jų yra lankstus ir nori dirbti ryte arba vėlyvame vakare, galbūt per savaitgalį arba naujausią šventę. Galutinis terminas ir įgyvendinimo laikas tiesiogiai su pasirinktu sluoksniu ir tik abipusiu susitarimu. Klausimas: Kur visur yra "Wilo"? Atsakymas: "Wilio" paslauga yra prieinama visoje Slovakijoje ir keliose kitose šalyse.