Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Terasos Statyba
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 982 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Terasos Statyba

Ar jums reikalinga paslauga terasų statybos srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus terasos ir betoninės plokštės pagrindo paruošimui, konstrukcijos surinkimui ir tvirtinimui, perdangos klojimui, stulpų inkaravimui ir surinkimui, stogo surinkimui. Verandos namuose kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: šepečius, dažus ir lakus arba įrankius, kuriuos teikia vienas iš mūsų 24 569 statybininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Ką statyba yra terasa?
Terasa įdiegia stolls ir terasų statybininkai, kurie žino, kaip tolygiai įdėti lentas ir nustatyti juos stovėti laiko testą. Jie padės jums pasiekti norimą dizainą savo sode, užtikrindami, kad jūsų terasa yra apsaugota, ypač jei ji yra įdiegta aplink baseinus. Santechnikai terasos gali specializuoti vienos rūšies terasos ar specifinių medžiagų terasos. Juose yra:
Kietmedžio terasos
Jei jums patinka natūrali medienos išvaizda, niekas nesulaikys kietmedžio terasos. Tokia terasa pastatyta iš kokybiškos medienos trunka daug metų, tačiau reikia reguliariai prižiūrėti, kad būtų išvengta atmosferos. Trūkumas yra tas, kad diegimas gali užtrukti ilgiau.
Pušies terasos
Modifikuotas pušis, nors ir ne toks stiprus ar patvarus nei kietmedis, vis dar yra populiarus pasirinkimas terasoms, kurių įrengimas yra lengvesnis ir pigesnis. Jei jums nepatinka ryškios pušies išvaizda gali būti dažoma ant bet kokios norimos spalvos. Pušas yra apsaugotas nuo puvinio, grybų ir termitų, tačiau jis bus būtinas kartą per metus naftos.
Kompozitinės terasos
Kompozicinės terasos sujungia medinius pluoštus su perdirbtu plastiku ir užtikrina natūralią medinių terasų išvaizdą be priežiūros. Šis stiprus grindys yra atsparus drėgmei ir išblukimas, nesilaiko ir yra anti-slydimas, todėl idealiai tinka, pavyzdžiui, su baseinu. Kablys yra tai, kad paprastai kainuoja daugiau nei kitų tipų terasų.
Sodo terasa
Betoninės plokštės, pagamintos iš pluoštinių cemento, yra alternatyva, kurią galima sukurti su bet kokia išvaizda, kurią norite turėti sode. Kaip ir kompozitinės terasos, jie turi mažą priežiūrą ir yra atsparūs šilumai, drėgmei ir kenkėjams.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakyti statybininkai terás per WILIO?
Oras Slovakijoje yra malonus daugiausiai metų ir leidžia jums naudoti jį iš esmės išorinė erdvė. Ar turite pakankamai vietos sode? Nesivaržykite stovėti arti terasos, kuri taps populiari vieta ne tik jums, bet ir jūsų draugams bei svečiams. Jei nesate patyręs staliaus, jums reikės pagalbos iš profesionalo diegiant naują terasą. Nesvarbu, ar keičiate seną, dėvėti terasą ar planą visai naujai kietmedžio, sudėtinės terasos ar betono, WILIO rasite laisvų vietinių terasos ekspertų. Dauguma mūsų terasos gamintojų dirba nepriklausomai nuo didelių įmonių, kurios palaiko mažas išlaidas, bet ne kokybės sąskaita. Perskaitykite dailides ir statybininkų terasas šalia ankstesnių patenkintų klientų ir suraskite ką nors, ką galite pasitikėti, kad jūsų svajonių terasa taptų realybe. Nedvejodami įveskite šią užduotį šiandien su kaina, kurią norite mokėti. Tada tiesiog palaukite meniu ir pasirinkite naudingiausią.
Ar reikalinga terasa?
Terasa pastatas dažniausiai reikalauja specialių pastatų leidimų. Jei planuojate statyti savo žemę ir grindų planas neviršija atitinkamos srities, nebūtina kreiptis dėl leidimo statybos. Jei norite medinės terasos su Pergola ir glazūruotu stogu, jis bus geriau informuotas apie kompetentingą pastatų tarnybą, nesvarbu, ar ji neprašys prašymo išduoti statybos leidimą. Tai gerai, kad nebūtų nepakankamai leidžiama ir nepaisoma šio žingsnio per bet kokias komplikacijas.
Kokia medžiaga naudojama terasoms?
Visos turimos medžiagos, naudojamos terasų statybai, turi savo privalumus ir trūkumus, priklausančius nuo pageidaujamos išvaizdos ir praktinių ar saugumo aspektų. Kompozicinės terasos yra populiari alternatyva medienai, nes jie yra lengviau išlaikyti, tačiau daugelis žmonių nori tik natūraliai medienai.
Kokio tipo terasa tinka dažnai miškų gaisrams?
Jei gyvenate vietovėje, gresia ugnį, yra alternatyvų medinei ir sudėtinei terminui. Priešgaisriniai priedai yra aliuminio, cemento pluoštai ir betoninės terasos. Jie gali būti suprojektuoti taip, kad būtų panašios į tradicines medines terasas.
Kiek laiko vyksta terasos pastatas?
Kiek laiko vyksta terasos pastatas? Laikas, kad terasos statybos projektas priklauso nuo jo dydžio ir sudėtingumo. Tai gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Nenumatoma, kad be klojimų lentų, jis taip pat gali apimti kelmų angų kasinėjimą ir substrato ar betono diegimą, kad palaikytumėte terasą.
Kokia yra terasos kaina?
Terasa kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinktos terasos tipo, diegimo ir kitų veiksnių. Jūsų tiekėjas suteiks jums numatomą citatą, kurią galite palyginti su kitomis įmonėmis.