Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Mokesčių Deklaracijos
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 027 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Mokesčių Deklaracijos

Ar jums reikia mokesčių grąžinimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus PVM deklaracijų, gyventojų ir pelno mokesčio deklaracijų, variklinių transporto priemonių mokesčių deklaracijų tvarkymo specialistus. Mokesčių apmokestinimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: rašytinius pareiškimus mokesčių klausimais, pranešimus apie mokesčių ir rinkliavų terminus, informaciją apie esamus mokesčių teisės aktų pakeitimus, kurią pateikia vienas iš mūsų 1 541 šios kategorijos ekspertų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kokios mokesčių konsultacijos paslaugos galiu užsisakyti?
Kas apima mokesčių konsultacijas?
Rasti mokesčių konsultacijas prie manęs yra geriausias būdas užtikrinti, kad jums taikyti visus atitinkamus atskaitymus ir imtis atitinkamai mokesčių. gavo maksimalią grąžinamąją išmoką nuo mokesčių deklaracijos. Mokesčių konsultantai siūlo susitikimus asmeniškai, telefonu arba el. Paštu. Daugelis vietinių mokesčių konsultantų taip pat teikia mobiliesiems paslaugas ir gali susitikti namuose ar kitoje vietoje.
Mokesčių deklaracijos vieninteliams prekybininkams ir vienkartinėms profesijoms (fiziniams asmenims)
Mokesčių deklaracija į fizinių asmenų pajamų mokestį yra palyginti paprastas dalykas. Kaip rimtai, jums reikės pateikti informaciją apie savo pajamas ir darbo išlaidas, pvz., Darbo įrankius ar biuro įrangą. Tada likusi dalis padarys jūsų patarėją. Jūsų patarėjas taip pat galės patarti su visais konkrečiais mokesčių atskaitymo reikalavimais jūsų profesijai. Ji taip pat nurodys galimą mokesčių deklaracijos ar papildomo ar nuostatų pateikimo vėlavimą. Baigęs mokesčių deklaraciją, galite pateikti jus ar savo patarėją, fiziškai apie mokesčių inspekciją arba elektroniniu būdu, su savo parašu atitinkamoje formoje.
Mokesčių deklaracijos įmonėms (juridiniai asmenys)
Mokesčių konsultantai yra ekspertai dėl mokesčių deklaracijų ir finansinių ataskaitų rengimo įmonėms. Kaip specialistai įmonės mokesčių žino, kokie atskaitymai yra atskaityami. Mokestinių deklaracijų užbaigimo procesas yra panašus į fizinius asmenis.
Investuotojų mokesčių deklaracija
Jei investuotojas į nekilnojamąjį turtą ar vertybinius popierius, mokesčių deklaracija turės naują dimensiją. Ypač rekomenduojama mokesčių planavimas. Specializuotas mokesčių buhalteris jūsų kaimynystėje gali padėti jums maksimaliai grąžinti, jei esate investuotojai į nekilnojamąjį turtą. Jie teiks konsultacijas kapitalo pajamų mokesčių, neigiamų pavarų ir net terminų tvarkaraščių, skirtų baldams ir priedams. Jie taip pat gali suteikti jums konkrečių mokesčių konsultacijų ir finansinių projekcijų, jei ketinate pirkti ar parduoti investicinį turtą.
Kiti mokesčių ataskaitos. T
Be pajamų mokesčio, kitų mokesčių, pvz., Pridėtinės mokesčių (PVM), motorinių transporto priemonių mokesčio, specifinių prekių ar vietinių mokesčių akcizų. Mokesčių patarėjas jums su individualių mokesčių paaiškinimu, jų teisiniai reikalavimai ir pareiškimai tikrai patiks.
Sandorių mokesčių konsultacijos
Jei ketinate investuoti į turtą ar bendrovės įsigijimą ar pardavimą (sandoris), jums reikia mokesčių konsultacijų, pritaikytų prie jūsų aplinkybių. Specialūs apmokyti konsultantai su kokybės patirtimi rekomenduos jums geriausią įmanomą sprendimą be reikalo atvykti apie savo finansus. Ieškokite bet kokio tipo mokesčių konsultacijos netoli WILIO.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti mokesčių patarėjas per WILIO?
Ieškote pagalbos su mokesčių patarimais savo kaimynystėje? Pelno mokestis gali būti paini ir varginantis, jei skaičiuojate save. Dėl visų taisyklių, susijusių su kokiomis pajamomis, turite pripažinti, ir atskaitymai, kuriuos galite naudotis, gali užtrukti valandas, kad jį surastumėte. Taigi prašykite pagalbos su savo ekspertų mokesčiu. Suraskite save savo mokesčių patarėjime, kad galėtumėte pateikti mokesčių deklaraciją su tinkama informacija ir reikalauti mokesčių atskaitymų, kuriuos turite teisę. Geriausia vieta rasti mokesčių patarėją yra WILIO. "WILIO" rasite mokesčių konsultantus, kurie specializuojasi įvairiose mokesčių tarnybose, nuo vienintelių prekybininkų (fizinio asmens) ir mažo verslo mokesčių deklaracijų iki išsamaus didelio masto ir investuotojų suteikimo. Tiesiog įveskite paklausą, kurį ieškote, ir palyginkite kvalifikuotų mokesčių konsultantų pasiūlymus, kad padėtų jums nukreipti save į taisykles ir sutaupyti mokesčių.
Koks skirtumas tarp mokesčių patarėjo ir buhalterio?
Buhalteris yra buhalterinė specialistas, kuris taip pat yra vienas iš mokesčių deklaracijos dokumentų. Tačiau buhalteris nebereikia būti ekspertu parengti mokesčių deklaracijas. Mokesčių patarėjas yra mokesčių klausimų ekspertas. Ji turi sudaryti griežtus bandymus, kad tik 20-30% kandidatų gali sėkmingai dirbti. Tik tada "Adepti" parašyta mokesčių patarėjo kameroje ir gali pradėti atlikti šią profesiją. Mokesčių patarėjas gali jums apdoroti mokesčių deklaraciją, kontrolės ataskaitą ir visa kita susijusi su mokesčiais. Ji turi privalomą draudimą, taigi, jei formos padarė klaidas, dėl kurių finansų biuras suteikia baudas, padengti savo draudimą.
Man reikia mokesčių patarėjo ar galiu turėti mokesčių deklaraciją, kad galėtumėte dirbti vieni?
Galbūt jūs manote, kad taupote pinigus savo priėmime, bet galite pasiruošti ilgai. Patyręs mokesčių patarėjas gali užtikrinti, kad jūsų mokesčių deklaracija būtų nepriekaištinga ir taupo jus nuo mokesčių kontrolės ir galimų nuobaudų ir baudų. Jo kompetencija taip pat padės jums sutaupyti mokesčių pagal teisės galimybes.
Kada geriausia įsitraukti į mokesčių patarėją?
Nuoma mokesčių patarėjas Jūs tikrai turite iš anksto prieš teisinių sąlygų padavimo mokesčių deklaracijas, aš. Finansinių metų pabaigoje. Tačiau geriausia patarti su mokesčių ekspertu per finansinius metus, jei jums reikia konkrečios konsultacijos mokesčių planavimo metu. Jums bus prieinama pakankamai vertingų patarimų struktūrizuojant savo pajamas, išlaidas ir investicijas, kad sumažintumėte savo mokesčių įsipareigojimą.
Kaip galiu pasiruošti susitikimui su savo mokesčių buhalteriu?
Visų pirma būtina būti atvira jūsų mokesčių patarėjui. Tai tarsi jūsų gynėjas dėl mokesčių darbotvarkės. Visų pirma, turėtumėte atvirai pasakyti jam apie jų faktines pajamas, mokesčių poveikį, bet ir apie jų planus ir ambicijas. Vėliau, šiame procese turėsite surinkti visą informaciją apie savo pajamas ir išlaidas už metus.
Kaip rasti mokesčių patarėją?
Geriausias būdas rasti kokybės mokesčių patarėją savo aplinkoje yra įvesti savo WILIO poreikį. Jūs gausite pasiūlymus iš kvalifikuotų patarėjų kartu su jų nuorodomis ir už prieinamą kainą. Geriausi mokesčių konsultantai visada pradeda užduoti keletą klausimų, kad ištaisytų savo situaciją ir reikia.
Kiek kainuoja mokesčių konsultacijos?
Tipinė mokesčių konsultanto kaina už prekybininko (fizinio asmens) mokesčių deklaracijos rengimo ir padavimo yra apie 50 EUR. Juridinių asmenų išlaidos, i. Įmonės jau yra didesnės ir priklauso nuo jūsų mokesčių reikalų sudėtingumo - gaunamų pajamų formų (pvz., Iš verslo, nuo autorių teisių, nekilnojamojo turto, kapitalo investicijų) ir atskaitytinų daiktų, kurie padengs jus ir norėsite juos naudoti.