Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Mokesčių Konsultacijos
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 983 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Mokesčių Konsultacijos

Ar jums reikia mokesčių konsultavimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus juridinių asmenų mokesčių konsultavimo, mokesčių prievolės, sandorių konsultavimo ekspertus. Mokesčių rekomendacijų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: kelionės išlaidas, kainų apskaičiavimą, papildomą individualų patarimą, kurį teikia vienas iš mūsų 1 516 mokesčių konsultantų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuojate buhalterį / paskyrą per WILIO?
Nėra jokio tikrumo, tik mirties ir mokesčių ir laimei, jums reikės tik rūpintis vienu iš šių dviejų imitatų. Kodėl ne visai nesinaudojate mokesčių? Apskaita yra viena iš nedaugelio paslaugų, kurios iš tikrųjų gali sutaupyti pinigų. Jūs išleidžiate pinigus uždirbti pinigus. Geras buhalteris gali pabrėžti klaidas ir neveiksmingumą, kurie gali jums kainuoti pinigus ir pasiūlyti būdus, kaip sutaupyti dar daugiau pinigų. Ne tik sutaupysite neproporcingai daug laiko, kad parengtumėte mėnesines PVM ataskaitas ar mokesčių patikrinimo rengimą ataskaitinio laikotarpio pabaigoje, norėsite sumažinti savo mokesčių skolą. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra rasti kokybišką buhalterį. Laimei, jie gali būti tik keletas alkūnių! "Wilo" dėka jie dabar yra ekspertų sąskaitos savo pirštais ir niekada nebuvo lengviau. Tiesiog aprašykite mokesčių paslaugas, kurių reikia ir palaukite, kol meniu pradėsite ekraną. Jūs gaunate nemokamą ir neprivalomą citatą ir suraskite savo geriausią buhalterį šalia jūsų šiandien.
Kas daro buhalterį?
Jūsų buhalteris turi per tam tikrą laiką, kai jūs darote, Ci jau kaip prekybininkas (fizinis asmuo) arba kaip įmonė. Kiekvienas vienintelis prekybininkas (fizinis asmuo) ir kiekviena įmonė turėtų turėti patikimą buhalterį, kuris, remiantis įstatymais nustatytų reikalavimų, veda apskaitą ir kiekvienais metais parengti pajamų mokesčio deklaraciją. Jūsų buhalteris gali specializuotis vienoje srityje arba apskaitos tipas (pvz., Paprasta atsiskaitymo vieninteliais prekybininkų ar dvigubo įmokų apskaita įmonėms), tačiau taip pat gali pasiūlyti daug apskaitos paslaugų, pvz., Perdirbimo pajamų mokesčio, pridėtinės vertės mokesčio, darbo užmokesčio perdirbimas , Mokesčių konsultacijos, auditas, finansinė analizė, finansų planavimas, biudžeto sudarymas ir ataskaitos.
Kada turėčiau ieškoti buhalterio?
Jei esate mažas verslas ar tiekėjas, apskaitos nuoma yra reikšmė, nes ji išlaisvina jus aptarnauti daugiau klientų arba gauti daugiau laiko, galite praleisti su savo šeima. "Histie" buhalteris reiškia, kad pagaliau galite perduoti langelį su sąskaitomis arba šimtais el. Laiškų su žmogumi, kuris žinos, ką daryti su juo. Paprastai tai geriausia susisiekti su mokesčių buhalteriu su apskaitos metų pradžioje, ne tik įsitikinkite, kad suprasite ir galėsite efektyviai bendrauti, bet ir gauti konsultacijas dėl mokesčių muitų ir mokesčių planavimo, kitaip Jūs galite nusipirkti ir nurašyti per ataskaitinius metus. Ieškodami buhalterio ataskaitinio laikotarpio pabaigoje, kurią rengiate šiems patarimams / naudai. Be to, visi mokesčių gavėjai faktiškai užsiėmę prieš mokesčių deklaracijos terminą, todėl nepalikite jo paskutinės minutės.
Kaip galiu rasti gerą buhalterį ar mokesčių patarėją?
Geriausias būdas rasti gerą buhalterį jūsų vietovėje yra rasti kandidatų, kurių paslaugos atitinka jūsų poreikius. Tada yra svarbių atsiliepimų - įsitikinkite, kad jie teikia kokybiškas paslaugas ir teikia jiems laiku. Apskaitos ir mokesčių darbotvarkę reglamentuoja griežtos teisinės sąlygos ir jų vėlavimas gali tapti didelėmis baudomis.
Ar turiu rasti buhalterį šalia manęs?
"Wilo" yra Slovakijos kampų sąskaitų sąrašas. Nors tai yra apskaitos pareigūnas, tai gali būti patogu ir patogu, šiandienos elektroniniu laikotarpiu, jūs žinote su apskaitos pareigūnu per nuotoliniu būdu. Tai tik jūsų pageidavimu.
Kokius dokumentus iš manęs reikės buhalterio / buhalterijos?
Norint atlikti dabartinę fizinio asmens ar įmonės apskaitą, buhalteris reguliariai reikia visų jūsų sąskaitų faktūrų, pajamų pusėje, taip pat išlaidų. Jie apima degalų, darbo komunalinių paslaugų, įmonių telefono, kompiuterio, nuomos biurų ir pan. Dienos pabaigoje tai yra jūsų intereso teikti savo buhalteriui visus dokumentus apie savo išlaidas. Mokėsite už nedidelį mokestį. Jūsų buhalterio ar apskaitos kortelei taip pat reikės savo banko ataskaitų (įmonei iš savo įmonės sąskaitos). Jei jūsų buhalterio ar apskaitos kortelė siunčia įrodymus elektroniniu būdu, jums reikės jus išlaikyti.
Kiek kainuoja apskaitos eilutė?
Lengvas apskaitos ir mokesčių deklaracija vieninteliam prekybininkams (fiziniam asmeniui) išryškėjo 50-100 EUR už ataskaitinius metus. Su mažesnėmis vienos nuomos kompanijomis apskaitos darbotvarkės valdymas svyruoja nuo 30-70 eurų per mėnesį, priklausomai nuo to, ar įmonė taip pat moka PVM. Įmonėms, kurios taip pat yra darbdaviai, apskaitos kaina padidina daugiau nei 100 EUR per mėnesį. Apskaitos kaina dienos pabaigoje priklauso nuo jūsų verslo verslo veiklos - kiek prekybos ir pardavimo sandorių atlikote kas mėnesį ir kiek darbuotojų turite.
Kokį darbą atlieka buhalteris
Prekybininkų (natūralių žmonių) apskaitos vykdymas
Kai vartojate prekybininką (fizinį asmenį), buhalteris / buhalteris sukels paprastą apskaitą ir pasiruošs jums koncertų mokesčių deklaracijas. Ištirti galimybę taikyti vienodo dydžio išlaidas, kurios gali būti finansiškai naudingos sprendimas jums ir labai supaprastins jūsų apskaitą per metus.
Apskaitos įmonės (juridiniai asmenys)
Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turėtumėte daryti steigiant bendrovę, yra įtraukti patyrusį buhalterį. Ji patars jums geriausių verslo struktūrų pagal verslo tipą ir numatomą finansinių plano pajamų sumą. Ir padėti jums jaustis labiau pasitikintys, kad užpildydami visus dokumentus patikrinsite teisingus langelius. Kai jūs darote kaip įmonė (juridinis asmuo), apskaitos pareigūnas / sąskaita jums bus labiau reikalaujama dvigubos apskaitos. Tam reikia naudoti apskaitos programinę įrangą ir gerų žinių apie apskaitos procedūras ir įstatymus. Galiausiai, ataskaitinių metų pabaigoje, parengsiu bendrą mokesčių deklaraciją į juridinio asmens pajamų mokestį.
Darbo užmokestis
Jei savo versle, ar prekiauti ar kaip įmonė tuo pačiu metu dirbate žmones, T.Z. Jūs esate darbdavys, taip pat galite mesti darbo užmokestį, bendravimą su viešosiomis institucijomis, siųsti mėnesines ataskaitas ir teikti profesionalias tarybas personalo srityje.
PVM apskaita
Didesniam verslo veiklos apimčiai turėsite užsiregistruoti kaip vertės mokesčio mokėjimą (PVM) arba privalomą pagal teisės aktų nustatytas ribas ar savanoriškai, kuris gali būti finansiškai naudingas jums pagrindu. Taip pat gerai patarti savo buhalteriui. Jei tapsite PVM mokėtoju, buhalteris padės jums parengti reguliarią mokesčių administravimą PVM, kad teisės aktai reikalauja kas mėnesį ar kas ketvirtį.
Biudžeto sudarymas ir finansinis planavimas
Jūsų buhalteris gali padėti jums sudaryti biudžetą arba kai kuriais atvejais netgi suplanuokite savo finansus. Galite sutikti susitikti, kai kalbate apie savo finansus, tikslus, pajamas ir išlaidas - už jus asmeniškai ar savo verslui. Tada galite patarti su savo įrankiais (ir patirtimi) rekomenduoti geriausius žingsnius į priekį. Biudžeto buhalterio įtraukimo pranašumas yra tas, kad jis gali pažvelgti į jūsų finansus pagal tai, ką galite nurašyti, mokesčiai, kuriuos galite skolinti, ir tai, ką galėtumėte grįžti.
Audito apskaitos ataskaitos ir atitikties laikymasis (atitiktis)
Atitikties laikymasis (atitiktis) yra labai svarbi įmonėms išvengti nuobaudų ir sumažinti nusikalstamą riziką iš verslo. Tačiau, jei nežinote taisyklių, tai lengva deklaruoti detales arba padaryti neteisingą žingsnį. Jūsų buhalteris gali padėti jums kontroliuoti visus su jūsų verslu susijusius teisinius reikalavimus ir jų vykdymą. Tuo atveju, jei jūsų verslui taikomi audito įsipareigojimai pagal apskaitos įstatymą, taip pat privalote samdyti nepriklausomą auditorių be apskaitos pareigūno. Tai gali būti tik fizinis ar juridinis asmuo, įtrauktas į audito sąrašą, todėl jis yra įgaliotas atlikti auditą. Auditas yra nepriklausoma apskaitos kontrolė, užtikrinanti, kad verslo subjektas užtikrintų teisingai apskaitą pagal Slovakijos apskaitos ir mokesčių taisykles.