Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Dušo Montavimas, Vonios Montavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 984 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Dušo Montavimas, Vonios Montavimas

Ar jums reikia paslaugos dušo, vonios ar dušo kabinos įrengimo srityje? Wilio padės rasti kokybiškus dušų ar vonių fokusavimo, transportavimo, montavimo ir įrengimo ekspertus. Dušo įrengimo vonioje kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: pogarantinis aptarnavimas, sandariklis, tarpiklis, smulkus remontas, kurį atliko vienas iš mūsų 26 744 montuotojų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakote ekspertą įdiegti dušus per WILIO?
Norėtumėte pagerinti savo namus, bet ar esate bijote laiko ir techniškai reikalaujančio diegimo? Nenaudokite. "WILIO Portal" padės greitai rasti dušo montavimo ekspertą, tiesiog ir puikiomis kainomis. Mūsų teikėjai suteikia jums diegimą teikti rekomendacijas iš kitų savininkų, kad jūsų naujas dušo riteris būtų naudotis geriausia. Ar norite dabar ieškoti paslaugų teikėjo? Jis veikia taip: Pradėkite spustelėti mygtuką "Įvesti paklausą" ir užpildykite formą. Pateikite norimą datą ir kitą informaciją, pvz., Jūsų dušų modelį. "Onedlho" parodys jums pasiūlymus ir klientų įvertinimą. Kai radote pasiūlymą, esate raktai, kad patvirtintumėte savo kadenciją ir mūsų paslaugų teikėjas pradeda ruoštis jums. Viskas, ko reikia norint įdiegti savo naujus dušus, visada atneš mūsų ekspertus. Taigi jums nereikės nerimauti, jei netyčia praleidžiate kai kurias priemones. Tiesiog parodyti šį paslaugų teikėją, kur yra jūsų naujos dušo ir naujo kampo vieta bus laikas.
Ar galiu įdiegti savo dušą?
Jei įdiegsite visiškai naują dušo įrenginį, jums reikia sertifikuoto montuotojo ar elektriko, kuris žino šiuos įrenginius ir atitinkamus furnitūrą. Geriausias pasirinkimas visada yra specialistas / santechnikas, garantuoja saugų diegimą armatūros ir elektroninių prietaisų.
Kas gali man pateikti dušu?
Jis gali atlikti sertifikuotą santechniką - ir tiesiog suraskite "Wilo". Jie padės jums įrengti, inovacijas ar įrangą ir įsitikinkite, kad dušas veikia teisingai.
Kaip galiu rasti šio paslaugų teikėją?
Norėdami rasti dušo kabinos diegimo ekspertą, spustelėkite mygtuką "Įvesti paklausą" ir užpildykite formą. Už kelias minutes gausite prižiūrėtojus šalia jūsų ir jūsų dušas bus paruoštas naudoti.
Ką man reikia įdiegti dušo kampe?
Norėdami praturtinti savo šiuolaikinį dušą, pirmiausia reikės tiekti vandenį su pakankamai dideliu slėgiu. Taip pat svarbu būti siurbliu, kuris turėtų būti šalia vandens bako, vandens vamzdžio, karšto vandens rezervuaro, elektros tiekimo ir nutekėjimo. Elektroninis dušas taip pat reikalauja maišymo vožtuvo ir termostatinio valdymo, kad galėsite nustatyti vandens temperatūrą.
Paslaugos
Kas apima dušo montavimo paslaugą?
Šios paslaugos teikėjai iš WILIO gali įdiegti naujus dušus, bet taip pat pakeisti senus vienetus. Daugelis paslaugų teikėjų turi diegimo programą arba elektriką. Prieš atidarydami juos per duris, "Wilo" patikrins savo patirtį ir kvalifikaciją, kad apsaugotų jūsų namų ūkį prieš galimus pavojus. Net jei specifikos gali skirtis, žemiau rasite informaciją apie tipinį dušo įrenginį:
Įrankiai ir įranga. T
Jei įvesite užsakymą vienam iš mūsų WILIO paslaugų teikėjų, jums nereikia atlikti darbo atlikto darbo. Jie atvyksta su savo įrankiais, be kita ko, su gręžimu, vamzdiniu pjaustytuvu ir gręžtuvais į mūro. Jei tai bus būtina įsigyti papildomų įrankių patys. Jei norite sutaupyti laiko, rekomenduojame pateikti paslaugų teikėjui nurodyti, kas gali būti dušas. Tai padeda jiems parengti jums reikalingus įrankių rinkinį šiam darbui.
Dušo virtuvės diegimas
Dušo diegimas pradeda nustatyti poziciją, kurioje yra naujas įrenginys. Taip pat būtina nurodyti norimą aukštį būti dušo galvu, ypač jei turite vaikų arba jei kas nors yra ypač aukštas arba mažas. Tada mūsų ekspertas įvertins, ar vandens tiekimas yra pakankamas naujam įrenginiui (paprastai pagrindinis vandens tiekimas su 15 mm skersmens vamzdžiu). Tada jis žymi angas sienoje ir treniruoja dušo galvutės jungtį su pagrindiniu vožtuvu, supjaustykite vamzdį ir įdėkite jį į išgręžtą angą, čiaupą ir T-jungtį priedą ir sieninį dušą. Galiausiai dirigentai su prietaisu ir patikrina, ar dušas veikia tinkamai. Tada tiesiog tik pakankamai išbandyti dušą sau ir mėgautis šiuolaikinio dušo privalumais.