Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Sanitarija, Griovimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Sanitarija, Griovimas

Ar jums reikia sanavimo ir griovimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus nešvarumų šalinimo, įvairių medžiagų gydymo, griūvančių objektų ekspertus. Sutvarkymo ir griovimo darbų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: griovimo technikos nuoma, griovimo įrankiai, kuriuos teikia vienas iš mūsų 24 155 nurodytos kategorijos specialistų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl samdyti specialistą per WILIO specialistas?
Ieškote griovimo paslaugų? Griovimo ekspertas veiksmingai disponuoja vidaus ir išorės pastatus arba, pavyzdžiui, pašalina plyteles savo nekilnojamojo turto. Ji turi patirties su griovimo įrankiais, todėl visi grioveliai bus saugiai ir laikantis taisyklių, kad galėtumėte tęsti kitą projekto etapą. Pridėkite savo projektą "Wilo" ir sujungsime jus su geriausiomis vietinėmis griovimo įmonėmis. Tiesiog paaiškinkite, ko jums reikia nugriauti, kai būtina daryti ir ar medžiagos turi būti išsaugotos arba išmestos.
Kas yra griovimo pardavėjas?
Apmokyti griovimo tiekėjas saugiai išmontavo įvairias ir laikinas struktūras. Griovimai gali būti atliekami ne daugelio rekonstrukcijų pradžioje pradėti darbą.
Kokios yra bendri griovimo paslaugų tipai?
Griovimo ekspertai paprastai nugriauti, išardyti ir pašalinti vonios kambarius, plyteles, pastatas ir sienas. Jie paprastai išmeta bet kokias atliekas ar atsitraukimo medžiagą perdirbimui.
Kokie yra bendri įrankiai ir metodai, kuriuos naudoja griovimo įmonės?
Jūsų griovimo tiekėjas pasirenka atitinkamus įrankius ir metodus, priklausomai nuo objekto dydžio ir vietos, tačiau dažniausiai naudojami metodai yra dekonstrukcija arba mechaninis griovimas. Dekonstravimas atliekamas rankomis, naudojant sekundes, prieglaudas ir atsuktuvus, o mechaniniai grioveliai yra kulkos, buldozeriai ir ekskavatoriai.
Ar yra kokių nors įstatymų ar leidimų, kurie gali paveikti griovimą?
Taip. Sprendimą dėl leidimo priklauso nuo tokių veiksnių kaip aplinkos, kultūros paveldo ir griovimo poveikio į teritorijos išvaizdą. Griovimo licencijos ir leidimai reguliuoja vyriausybės įstatymus ir vietos valdžios institucijas.
Kiek kainuoja samdyti griovimo darbų tiekėją?
Vidutinės griovimo paslaugų sąnaudos dažniausiai yra nuo 60 iki 80 eurų už kvadratinį metrą. Jūsų griovimo tiekėjas gali imti daugiau ar mažiau, priklausomai nuo darbo sudėtingumo, iš nuomos mechaninio griovimo įrankio kaina, laikas, reikalingas nugriauti ir ar reikia pašalinti atliekas.
Kas apima griovimo paslaugą?
Griovimo ekspertai pašalina vidines ir lauko konstrukcijas, plyteles ir grindinį, ranką arba naudodami didesnes mašinas, pvz., Ekskavatoriai ir buldozeriai. Jei reikia šalinti pastatą, išsami informacija bus išmokti, kai užsakote griovimo paslaugas per WILIO.
Paslaugos
Žaizdos
Ar jums reikia pašalinti sodo sienas, vidines sienas ar stulpelius? Greitai jūsų tiekėjas griauna, kuri subrendo ir pašalina griuvėsius. Priklausomai nuo sienos dydžio ir vietos, jūsų ekspertas veiks rankų ar naudojimo mašinomis, pvz., Maišeliu. Jei reikalingos specializuotos mašinos, viena kvalifikuota mene aptars nuosavybės prieigą ir mašinos kainą ir prideda kainų skaičiavimą. Jei siena yra pagaminta iš plytų ar medžio, atkreipkite dėmesį į tiekėją išlaikyti ir pakartotinai naudoti ar parduoti medžiagas.
Vilkimo vonios kambarys
Ar ketinate atnaujinti vonios kambarį? Tada jums reikia nugriauti dabartinį vonios kambarį. Griovimo vonios kambarys apima išmontavimo praustuvus, vonias, dušus, tualetus, plyteles ir sienas. Griovimo ekspertas gali disponuoti arba išsaugoti juos už nuomojamą sandėlį už mokestį. Po griovimo, amatininkų, kurie gali atnaujinti vonios kambarį, norėdami pakartotinai naudoti sanitarines ir medžiagas, kurias nusprendėte išsaugoti.
Plytelių pašalinimas
Užtikrinti profesionaliai pašalinant plyteles, kad užtikrintumėte savo namų ir sveikatos apsaugą nuo dulkių ir pavojingų šiukšlių. Jei norite palikti plyteles, savo tiekėjas su plaktuku, kalnais ir grandikliais atsargiai nulupkite. Jei plytelės gali būti išmestos, jis naudos plaktuką ar kulką. Nepriklausomai nuo pašalinimo metodo, profesinis plytelių pašalinimas turėtų sukelti minimalią žalą pagrindiniam paviršiui. Griovimo tiekėjas taip pat gali pasiūlyti paviršiaus apdorojimą, kad jis būtų paruoštas naujoms plytelėms. Prieš išvykdami, plotas ir (jei jis yra įtrauktas į griovimo kainą) su jumis sulaužyta plytelė.
Prieglobsčio pašalinimas
Jei jums reikia leisti metaliniams ar medinėms prieglaudoms tikriausiai reikia daugiau nei vieno griovimo darbuotojo ir tiekimo ar konteinerio atliekoms, atsirandančioms atliekoms. Kai jūsų tiekėjas ateina į vietą, pastogę, tokias medžiagas, kaip metalas užima laužą ir pakartotinai naudojamų medžiagų. Kai kurie griovimo darbų tiekėjai atsižvelgti nustatant darbo kainą, todėl gerai teikti nuotraukas ir tiek išsamiau apie tai, ką pastatyta jūsų pastogė.