Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Šveitimas, Šlifavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 513 registruotų specialistų
92 169 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Šveitimas, Šlifavimas

Ar jums reikia smėliavimo ir šlifavimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus mechaniniam viršutinio užteršto sluoksnio pašalinimui, šiurkštinant medžiagos paviršių. Medienos ir metalo paviršiaus nušlifavimo ir poliravimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: valymo priemones, šepečius, kompresorių nuomą, kurią suteiks vienas iš mūsų 22 262 nurodytos kategorijos specialistų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Šlifavimo sodo įrankiai.
Mes sujungsime jus su ekspertais, kurie gali birių sodo įrankiai, įskaitant peilius, žirkles, dlati, peilių vejapjovę ant žolės ir variklio pjūklo. Ačiū WILIO galite tikimės greičiau ir saugiau dirbti sode. Naudojant įrangą, pvz., Failą ar malūną, jūsų sodo įrankiai gali dirbti nauju! Taip pat galite naudoti šienapjovės remonto paslaugas WILIO.
Virtuvės įrankių šlifavimas
Aštrių peilių yra lemiamas efektyviam maisto ruošimui, nesvarbu, ar esate virti namuose arba valdyti restoraną. Ar sunaikinate jums bukas peilių virimo patirtį? Peilių šlifavimas atkurs jūsų peilius ir virimas bus dar kartą. Su aštriais peiliais maisto ruošimas bus veiksmingas ir vientisas. Mūsų paslaugų teikėjai gali sumalti standartines pjovimo peilius, stalo peilius, drožybos peilius, susieti peilius ir daug kitų pjovimo įrankių tipų.
Galandimo dirbtuvių įrankiai.
Mūsų paslaugų teikėjai gali krikštyti visų rūšių įrankius dirbtuvėse nuo motorinių pjūklų, pjūklų pjūklai. Jūs netgi galite paprašyti WILIO įkalinti kirvį ar kardą. Ypatinga įranga reikalinga seminaro įrankiui pritvirtinti kaip malūnėlis, failo, juostos malūnėlis arba šlifavimo akmuo. Svarbu, kad seminaro įrankiai būtų smarkiai profesionalūs. Nepatyrūs rankos gali sukelti jūsų įrankius prarasti daugiau metalo per perkėlimą, jei reikia. Tai negali atsitikti ekspertui. Ar jums reikia pagalbos su namo gerinimu ar kūrimu? Raskite viską, ko jums reikia su mūsų paslaugomis pastato atstatymo, įrengimo vandens įrenginių, langų ir durų.
Galvoti žirklės.
Mūsų paslaugų teikėjai sumalkite visų rūšių žirkles namų naudojimui, mokyklai, biurams ar kirpykloms ir galite mėgautis tiksliu ir paprastu pjovimu. Negalima disponuoti pinigų už naujų žirkles pirkti kiekvieną kartą, kai jie siunčiami. Dėka galandimo specialistų, žirklės supjaustys kaip naujas. Jei įmanoma, visada pasirinkite tiekėją su konkrečiu žirklės patirtimi, nes neteisingas apvalkalas metodas gali sukelti nedidelį ar reikšmingą žirklės pažeidimus.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakote įrankius per WILIO?
Darbas su "Blunt" įrankiais yra varginantis ir neefektyvus peiliai ar žirklės yra košmaras visiems Kutils. Jūs taip pat susiduriate su nelaimingais atsitikimais, kai dirbate su jais. Nenaudokite WILIO padės jums. Įveskite savo užsakymą ir prijungsime jus su patikimais ir prieinamais paslaugų teikėjais savo arti. "WILIO" rasite klientų atsiliepimus apie abrazyvines paslaugas, kad galėtumėte rasti paslaugų teikėją, kuris rankas ir renkasi klientus. Kai užsakote įrankius per WILIO, jūsų vieta nėra svarbi. Mes padėsime jums rasti patikimą paslaugų centrą, kuris yra arčiausiai jūsų, kur esate. "Wilio" portalas siūlo visas steria paslaugas. Palikite savo įrankius, įskaitant sodo įrankius, peilius, žirkles ir medienos apdirbimo įrankius. Pradėkite spustelėti "Įveskite paklausą" ir gausite citatą nuo įvertinto fokusavimo į jus artimiausiu metu.
Kur yra paslaugos?
Fokusavimo įrankiai gali būti atliekami namuose, į profesinę seminarą. "Wilo" rasite savo apylinkes, kurios ateina tiesiai su jumis. Teritorijos teikėjai paprastai ima mažiau pinigų transporto išlaidoms. Jei paslaugų teikėjas negali įrankių sutelkti dėmesį į jus, jokių problemų! Įrankiai iš jūsų į savo dirbtuvę ir atneš juos atgal.
Kodėl yra įrankių galandimo poreikiai?
Šlifavimo įrankiai padidina efektyvumą ir saugumą su jais. Darbas su bukas įrankiu yra nuovargis ir daugiau varginantis. Su "Blunt" virtuvės peiliu nepavyks dirbti ar garsiausio pasaulio virėjo ir bukas sodo žirklės gali pakenkti jūsų žalumui, o ne pagalbai. Darbas su tokiomis priemonėmis yra nepatogus ir sužalojimas kelia grėsmę prieš aštrius įrankius. Siekiant išvengti galimų problemų, užsisakyti įrankių įrankius šiandien.
Ar yra kokių nors sienų, kiek įrankių gali užmušti?
Ne, su WILIO yra lanksčios paslaugos ir pritaikytos jums. Numeris priklauso nuo jūsų įvestos paklausos. Viename apvalkale skirtingų tipų įrankiai gali būti aštrūs. Jei įmanoma, nurodykite įrankių skaičių ir tipą, kuriuos reikia sutelkti į kiekvieną poreikį. Su šia informacija paslaugų teikėjai gali pasiūlyti tikslesnius pasiūlymus ir numatomus darbo valandas.
Ar sausio mėn. Paslaugos taip pat apima rūdžių įrankius?
Taip, šlifavimo paslaugų teikėjai taip pat gali pasiūlyti rūdžių įrankių atkūrimo paslaugas. Vienas iš būdų atkurti tokį įrankį yra atsikratyti rūdžių, naudojant specialų šepetį, plieno vatą arba pūslę aliuminio. Rusty įrankiai taip pat gali būti mirkomi tirpale, kad rūdžiai. Po pašalinimo, peiliai gali būti urmu ir anksčiau nuobodu rūdijiniai įrankiai atrodys kaip naujas.
Ar galiu suteikti įrangą savo paslaugų teikėjui?
Taip Jei turite įrankį sutelkti dėmesį, nedvejodami ir leisti paslaugų teikėjui naudotis pavasario paslauga. Kai kuriais atvejais galite sumažinti išlaidas. Atskleidžiant paklausą prijunkite savo turimą įrangą. Taigi paslaugų teikėjai gali aptikti, ar turite tinkamų paslaugų įrankių. Priešingu atveju jis suteiks jų priemones priimtinam kainų teikėjui.
Kiek laiko vyksta priemonės paslauga?
Įrankio šlifavimas gali užtrukti nuo 10 iki 30 minučių. Darbo laikas priklauso nuo užduoties diapazono, labai bukas įrankiai reikalauja daugiau laiko aštrinti. Kad įrankiai būtų aštrinti kuo greičiau, geriausias pasirinkimas yra užsisakyti patyrusią ir gerai reitinguotą teikėją per WILIO. Mūsų platforma leidžia lengvai patikrinti specialistų reputaciją prieš priimant pasiūlymą.
Kas apima įrankių įrankius?
Paslaugos įrankių srityje patenkinti klientų poreikius namuose ir darbo vietoje. Žingsnių ekspertai gali atkurti įrankius, naudojamus virimo, sodininkystės, medžio, kirpyklų ir pan. Visos paslaugos yra su mumis! Leiskite mums žinoti, ko jums reikia aštrinti - nuo sodo įrankių, peilių į motorinius pjūklus - ir mes surasime jums ekspertą. Aštrių įrankių leidžia greičiau ir saugiau dirbti. Prietaisų galandimo paslaugos taip pat padidina jų tarnavimo laiką. Prieš išleidžiate pinigus naujoms priemonėms, naudokite fokusavimą. Štai pavyzdžiai patys prieinami WILIO.
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Šlifavimo vs sprogdinimas: teisingas grindų metodas Sprogdinimo mašina. T Ar norite išgauti maksimalų arba naudoti naują epoksidą ar uretano dažus iš savo darbo vietos? Bet jei grindys nėra parengtos iš anksto, toks tobulėjimas nėra prasmingas. Anksčiau betono paviršius turi būti nuspręsta, kurį metodą naudosite. Šlifavimas ar sprogdinimas. Koks yra šių procedūrų skirtumas? Purkštukas Broky sprogdinimas iš esmės yra lygiai taip, kaip jūs įsivaizduojate. Mašina gaisro plienines kulkas ant grindų paviršiaus, pašalina visas dangų ir spazmų viršutinių sluoksnių betono. Tuo pačiu metu prietaisas turi savo šlako surinkimo sistemą, leidžiančią surinkti didžiąją dalį brokų tolesniam naudojimui. Privalumai ir trūkumai Sprogimas yra be cheminių medžiagų, sukurta tik pavojinga dulkių, kurios gali būti lengvai šalinamos lengvai. Galima naudoti įvairius naudojamus abrazyvus, kurie yra veiksminga priemonė betoninių grindų paruošimui tiek vidinėje, tiek išorinėje aplinkoje. Tai yra gana greitas procesas, kurį galite per trumpesnį laiką purtyti grindis. Pagalvokite, kad antgalio sukurta šiluma gali sukelti kai kurių paviršių. Nupjaukite nuo 2 iki 3 mm lygintuvo arba 1 mm epoksido. Šlifavimo deimantai Pramoninės kokybės deimantų trinkelės arba diskai, šlifuokliai gali sumalėti betono paviršius, kad būtų pašalinti betono ir purvo sluoksniai. Profesionalai turės dulkių užfiksavimo sistemas po rankų arba naudoti įmontuotus dulkių užfiksavimo mašinas apdoroti procesą kaip gryniausią. Šlifavimo deimantų privalumai ir trūkumai Deimantų šlifavimas gali pašalinti storesnius sluoksnius sudėtingesnius nei sprogdinimas. Rezultatas yra švarus aplinka ir puikios betono grindų ar marmuro kokybė. Tačiau reikia ilgesnio laiko, kad pasiektumėte efektą, kuris gali būti brangus. Dėl šiurkščių sluoksnių, plokščių ir diskų gali dėvėti ir juos pakeisti. Deimantiniai šlifuokliai taip pat gali būti sugadinti, jei jie liečiasi su metaliniais varžtais ar sujungimais, pastatytomis į betoną.