Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Komercinių Transporto Priemonių Nuoma
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 281 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Komercinių Transporto Priemonių Nuoma

Ar jums reikalinga paslauga komercinių transporto priemonių nuomos srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus komercinių transporto priemonių nuomai nuo 4m3 iki 16m3. Prekių nuomos kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: užstatą už transporto priemonę, draudimą, degalus, kuriuos suteiks vienas iš mūsų 20 816 nurodytos kategorijos ekspertų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Mes turime tinkamą transporto priemonę Ar jums reikia mažo transporterio ar sunkvežimio? Mūsų ekspertai gali jums išsinuomoti platų naudingumą ir specialias transporto priemones savo kasdieniniam verslo poreikiams. Su talpa iki 3,5 t, su erdviais sunkvežimiais su bortinių antpardų ir specialiųjų transporto priemonių, tokių kaip šaldymo reikmenys ir sunkvežimiai, mūsų profesionalų komanda pasirūpins rasti tinkamą transporto priemonę, neatsižvelgiant į savo pramonės reikalavimus. Lankstus ir lengvieji nuomos sprendimai įmonėms Jūsų darbas yra sukurti savo verslą. Nesvarbu, ar jums reikia pristatymo trumpą laiką, arba norite išlaikyti tam tikrą lankstumą vairuoti savo laivyną, apmokyti ekspertai pasirūpins jums geriausio pasirinkimo nuomos parinkčių, atitinkančių jūsų situaciją. Paslaugos ir tiekimo ir sunkvežimių nuoma Didžiosios nuomos furgonų ir sunkvežimių nuoma galite lengvai gauti, kur jūs einate, galbūt jums reikia nieko transporto. Net ir ilgoje kelionėje ar didelėje apkrovoje - pristatymo transporto priemonių nuoma padės jums paliesti darbą iki galo. Van ir sunkvežimių parkas padės jums išspręsti. "Wilo" rasite prekių ženklus ir modelius, kurie svyruoja nuo erdvių didelių furgonų, skirtų atsisiųsti po patogių mikroautobusų ir mikroautobusų su talpa iki 17 keleivių. Dėl visiško lankstumo ir komforto galite išsinuomoti pristatymą valandą, naktį ar mėnesį. Galite pridėti tvarkykles ir galite pasiimti ir perduoti įvairiose vietose. Lankstūs paketai už aiškias ir sąžiningas kainas leidžia jums tvarkyti savo darbą be streso. Jūs visada galite rasti savo kelią per puikų pristatymo pristatymo transporto priemonių pasiūlymą. Būkite lanksti su valandine nuoma ● Mėnesio judėjimas - nuoma automobilį už naktį ● Du galvutės yra geresnės nei viena - pridėkite kitą vairuotoją ● pasiimkite tašką ir nustatykite b punkte ● Tol, kol jums reikia - lankstus mėnuo +