Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Renovacija, Rekonstrukcija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 514 registruotų specialistų
92 186 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Renovacija, Rekonstrukcija

Ar jums reikalinga paslauga rekonstrukcijos ir renovacijos srityje? Wilio padės surasti kokybiškus griovimo ir mūrijimo, grindų keitimo, fasadų atnaujinimo ir vidaus dažymo ekspertus. Būsto remonto ir atnaujinimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: konsultacijos, trinkelių klojimas ir plytelių klojimas, baldų ir dažų išlaidos, kurias teikia vienas iš mūsų 32 468 mūrininkų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti renovacijos eksperto WILIO?
Nesvarbu, ar planuojate rekonstruoti butą ar namą, kad būtų stipresnis, ekonomiškas ar gražesnis, kiekvienas rekonstrukcija reikalauja daug pastangų ir yra didelių investicijų. Kelyje į svajonių būsto, viskas mėgsta gabalas, už kurį daug nepatyrę savininkai susiduria. Todėl svarbu pasirinkti patikimą, patyrusią ir kokybišką tiekėją. Pasukite į profesionalą yra saugesnis nei skyrė rekonstrukcijos savitarpio pagalbos. Ekspertai, kurie specializuojasi rekonstrukcijomis, turi reikiamą patirtį, kontroliuoja įrodytas ir saugias procedūras ir žino, kaip dirbti su skirtingomis medžiagomis. WILIO padės jums rasti tiekėją pasitikėti, kad paverstumėte savo turtą į svajonių būstu.
Kokius įgūdžius turi renovacijos ekspertas?
Rekonstrukcijos ekspertas turi įvairių įgūdžių, reikalingų statybos darbams valdyti ir visiems su rekonstrukcija. Jos vaidmuo yra užtikrinti, kad kiekvienas rekonstrukcijos darbų aspektas ir pagal taikytinus statybos įstatymus ir kitus teisės aktus. Jis žino, kaip pasirinkti tinkamas medžiagas, procedūras ir įrankius. Jis gali strategiškai planuoti, koordinuoti ir valdyti žmones ir išteklius. Jis gali praktiškai taikyti įvairius inžinerijos ir statybos metodus, dažnai kontroliuoja funkcinio interjero dizaino principus.
Kaip galiu rasti butų ir namų rekonstrukciją?
"Wilo" paklausos kūrimas yra greitas ir paprastas būdas rasti įrodytą profesionalą rekonstruoti butus ir namus jūsų kaimynystėje. "Wilo" padeda rasti ekspertą, kuris gali pritaikyti laiką ir padarys visus reikalingus darbus.
Ką reikia padaryti rekonstruojant butą ar namą?
Pakeiskite grindis ar plyteles. Padarykite reikalingą elektros instaliaciją ir vandens montavimą ir įdiekite naują vonios ir virtuvės įrangą. Norėdami nudažyti, jei namas turi būti nudažytas ne tik interjero, bet ir išorės.
Ar man reikia rekonstruoti architektą?
Daugeliu atvejų architektas nereikalingas. Jei tai yra istorinis pastatas, architektas bus reikalingas parengti norimus dokumentus, kuriuos reikia rekonstruoti kompetentingos institucijos.
Kiek laiko užtruks buto ar namų rekonstrukcijos?
Rekonstrukcijos trukmė skiriasi nuo kiekvieno projekto, priklausomai nuo darbo apimties. Kontraktų sutartis turėtų apimti pradžios datą ir užbaigimo datą. Rekonstruojant, būtina, kad savininkas būtų prieinamas ir gali atlikti svarbius sprendimus darbo metu. Rekonstrukcijos metu amatininkai turės turėti prieigą prie nekilnojamojo turto įprastomis darbo valandomis.
Kiek yra buto ar namų rekonstrukcija?
Rekonstrukcijos kainos yra labai skirtingos priklausomai nuo savininko ir biudžeto parinkčių poreikių. Rekonstrukcijos ekspertas suteiks jums visą informaciją, kurią reikia tinkamai nuspręsti, kaip pasinaudoti priemonėmis efektyviai.
Kada yra geriausias laikas rekonstruoti?
Patalpų tarpų rekonstrukcija arba atstatymas paprastai gali būti baigtas bet kuriuo metu per metus. Kai kurios rekonstrukcijos dalys gali priklausyti nuo oro sąlygų. Pavyzdžiui, namų rekonstrukcijoje, darbai ant pamatų, sienų ir stogo turėtų būti užpildyta esant temperatūrai virš užšalimo taško.
Ar galiu nusipirkti savo statybinės medžiagos rekonstrukcijai?
Žinoma. Tačiau rekomenduojame kruopščiai aptarti tiekėją, kad medžiagos bus užsakytos. Yra daug mažų ir konkrečių daiktų, kurie yra reikalingi, bet lengvai nepamiršta arba nesilaiko tikslaus tipo.
Kaip bus vykdoma rekonstrukcija?
Yra daug kintamųjų, turinčių įtakos, kiek ilgai dirbs už buto ar namų rekonstrukciją. Toliau trumpai aprašomi individualūs projekto etapai. Įvadinis susitikimas, siekiant gauti idėją apie projekto apimtį ir vietą, kur ji bus nustatyta. Pasiūlymo etapas - per šį etapą klientas ir tiekėjas susitaria dėl pasiūlymo ir rekonstrukcijos planų, vėliau abi Šalys pasirašo sutartį. Pasirengimo etapas - bus pasirinktos medžiagos ir planuojama rekonstruoti. Statybos etapas - statybos darbai. Nutraukimo ir pateikimo etapas - galutinis visų likusių pataisų ir apdailos darbų sąrašas.
Koks darbas yra rekonstrukcijos dalis?Kas yra rekonstrukcijos dalis
Kambario disponavimo pokyčiai ir sukurti esamus grindų planus. Grindų, plytelių, durų montavimas Virtuvės ir priedų išmontavimas ir montavimas Vonios jausmo išmontavimas ir montavimas "Wateroinstallateur" darbas Elektrosistema veikia Paveikslas
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Yra daug kintamųjų, kurie turi įtakos darbo kainai ir ilgiui rekonstruoti butą ar namus. Parašykite priskyrimą kuo tiksliau, kas bus įrašyta į ekspertą tiksliai, kokia jūsų idėja yra. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Namo Renovacija ir Pertvarkymas
Kristaps M.
profile image
Namo Renovacija ir Pertvarkymas
Emils E.
profile image
Namo Renovacija ir Pertvarkymas
Ivo R.
profile image
Namo Renovacija ir Pertvarkymas
Roburts U.
profile image
Namo Renovacija ir Pertvarkymas
Maksims Y.
profile image
Namo Renovacija ir Pertvarkymas
Adrians B.