Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Apsauga Nuo Paukščių
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Apsauga Nuo Paukščių

Ar jums reikia paukščių apsaugos tarnybos? Wilio padės surasti kokybiškus paukščių antgalių gamybos ir surinkimo ekspertus. Metalinių antgalių nuo paukščių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: smulkų remontą ir siuntimo išlaidas pateikė vienas iš mūsų 17 383 šios kategorijos specialistų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Pagrindinė mūsų paslaugų idėja yra apsaugoti savo pastatą nuo paukščių, pvz., Balandžių. Po kruopštaus patikrinimo eksperto apsaugoti nuo paukščių diegia tinklus ir šuolius, kur jis mano, kad tai būtina. Tai neleis paukščiai nusileisti ir sumokės jį ant stogo, balkono ar virš lango. Be to, technikas gali įdėti gali užpildyti repelentais, kurie turi būti sunaikinti bet kokius paukščius. Nors jis turi ekspertą, kad apsaugotų nuo WILIO viską, ko reikia paukščiams priversti save judėti, jūs vieni galite padaryti keletą dalykų, kurie atgras su sparnuotojais nuo jūsų nekilnojamojo turto. Surinkite vaisių nuo vaismedžių ir krūmų, nepalikite jų per ilgai žemėje. Užkirsti kelią galimoms lizdų vietoms prieš įsilaužimą. Nepalikite lietaus vandens, kad sutelks save į chops ar kitose vietose. Dažnai užduodami klausimai Klausimas: Turiu pakeisti planuojamą aptarnavimo terminą. Kaip tai padaryti? Atsakymas: terminas ir aptarnavimo laikas tiesiogiai su pasirinktu paslaugų teikėju. Tiesiog parašykite savo paslaugų tiekėją ir patvirtinkite su juo naują terminą. Klausimas: Kokia kenksminga gali būti mano nuosavybės balandžiai? Atsakymas: Pigeon Trus yra rūgščių savybių, kurios gali sukelti reikšmingą (ir matomą) žalą savo nekilnojamojo turto fasadui laikui bėgant. Jų plunksnos taip pat gali galiausiai užblokuoti latakus, kurie gali sukelti vandens srautą ir žalą nuo vandens. Klausimas: skleisti ligos balandžius? Atsakymas: Taip, jų išmatose yra visų tipų patogenų, tokių kaip Salmonellas, ornitos ir net tuberkuliozė. Taip pat žinoma, kad sukelia grybelinės infekcijas, pvz., Histoplazmozę ir kriptococmozą. ... nekalbant apie triukšmą ir netvarką, kuri sukelia. Klausimas: Koks yra geriausias būdas užkirsti kelią pilveliui mano pastate? Atsakymas: Bendroji strategija yra įtikinama pastato stogu, taip pat visomis kitomis lizdų vietomis, kiek įmanoma. Paprastai ji pasiekiama diegiant šuolius ir laidus, kad paukščiai būtų neįmanoma, kad būtų galima iškrauti. K: Koks yra geriausias būdas pašalinti balandžius? Atsakymas: yra rimta rizika susirgti infekcinę ligą, kai elgiamasi su paukščių išmatomis. Todėl galbūt norėsite kreiptis į profesionalias balandžių apsaugos paslaugas, kad saugiai patektų į paveiktas vietas. Klausimas: kaip balandžiai prižiūrimi miesto aplinkoje? Atsakymas: Skirtingai nuo bendro įsitikinimų, alkanas pulkų balandžiai negali išgyventi tik išsklaidytoms maisto likučiams. Vietoj to, jis skatina mažą, bet daugiametę asmenų grupę, kuri turi nuolatinį maistą (kukurūzų, grūdų ir kt.) Grįžti į didesnes vietas. Ir kaip didėja balandžių pulkai, taip pat padidėja atakos rizika.