Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Fotografas, Operatorius
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 619 registruotų specialistų
93 499 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Fotografas, Operatorius

Reikia paslaugos fotografo, video srityje? Wilio padės surasti kokybiškus profesionalios fotografijos, vaizdo įrašymo, postprodukcijos, montažo ekspertus. Nuotraukų ir vaizdo įrašų kūrėjų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: siuntimo išlaidas, papildomų reikalavimų įtraukimą, kurį pateikia vienas iš mūsų 3 229 fotografų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl nuomos nuotraukas per WILIO?
Nuoma artimiausio komercinio fotografo WILIO yra patogesnis ir lankstesnis už savo biudžetą. Galite išsaugoti ieškoti profesionalaus fotografo, kuris suteikia jums geriausius rezultatus, kai vartojate savo produktus. Kai kurie mūsų vietiniai komerciniai fotografai turi didelį portfelį, įgūdžius ir patirtį ir puikų darbo reputaciją. Jie netgi turi vertinimus ir nuomones, kurios įrodo. Be beveik iš karto jums bus įsitikinti kokybės ir išsinuomoti specialistus, taip pat išgelbėsite savo pastangas naršydami keletą svetainių ar svetainių. Jūs neturite skambinti už užimtas numerius arba lankyti įvairias biurus ir agentūras, kad suplanuotumėte paskyrimą. Tiesiog darykite, jei skelbiate savo paklausą mūsų platformoje. Taigi, pateikiate savo produktų apžvalgą, tvarkaraštį ir biudžetą, reikalingų vaizdų skaičių, dydį, kokybę ir skiriamąją gebą, paskirties vietas ir visas kitas svarbias detales. Fotografai gali suteikti jums nemokamą jų paslaugų citatą. Kai tik susitarsime dėl kainos, kurią galite pradėti nuo bendradarbiavimo. Užsisakykite savo fotografą šiandien ir būkite pasiruošę visiems žibintų, fotoaparato ir veiksmų!
Kokie privalumai atneša, kai esate per "Wilo Najme" fotografą komercinėje nuotraukoje?
"Wilo" komercinių fotografų nuoma siūlo daug privalumų. Pradedantiesiems jis yra patogesnis ir gali sutaupyti laiko ir pinigų. Jei norite rasti tinkamą fotografą, jums nereikia apeiti miesto ar naršyti kelias svetaines. Siųskite paklausą ir vietinius profesionalius fotografus. Galite rinktis iš patyrusių fotografų, kurie yra tikrinami ir patikimi daugelyje prekių ženklų ir kūrybinių asmenų.
Ar turiu pateikti savo savo komercinio fotografo įrankius ar įrangą?
Ne, jums nereikia pristatyti instrumentų ar įrangos. Fotografijos klausymas turi savo DSLR skaitmeninius fotoaparatus, lęšius, žibintus ir kitus dalykus, kurie gerai žino ir yra paruošti naudoti. Jums gali prireikti elektros lizdo, kad įkrautumėte baterijas, nešiojamąjį kompiuterį ir fotoaparatą. Tačiau turite pranešti, kad sutinkate, kad produktai filmavimui ar fotografavimui, rekvizitams, drabužių spintos ir modelių objektai bus naudojami tik fotografijai ar fotografavimui.
Kiek laiko užtrunka komercinę nuotrauką?
Standartinė praktika yra fotografuoti visą dieną. Jei yra lauko fotografija arba pasiekti konkrečias šviesos sąlygas, reikia daugiau dienų. Net ir labiausiai matoma komercinė fotografija užima vieną dieną, o jei paprašysite retušavimo ar redagavimo, darbas pratęsiamas dieną. Apsvarstykite, kokias paslaugas reikia ir kiek atvaizdų norite, nes jis turės įtakos fotografijos ar fotografavimo dienų skaičiui.
Ar WILIO gali man padėti ir su savo komercine nuotrauka?
Ar WILIO gali man padėti ir su savo komercine nuotrauka? Kai kurie profesionalūs fotografai gali sutikti dirbti kaip jūsų padėjėjai. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jis negali būti pelningas už tai, kad jie paprastai ima mokestį. Ji taip pat gali būti sunku fotografams su metų patirtimi, kuri sunkiai dirbo sukurti savo komercinio fotografijos portfelį, kad apsvarstytumėte šio tipo darbą.
Ar fotografas iš Wiliio gali padėti man redaguoti ir retušuoti nuotraukas?
Ragai gali vykti nuotraukų redagavimui, bet jei nesate profesionalus, tai gali būti daug laiko. Nuotraukų redaktorius gali padėti pensoti nuotraukas iš jūsų nuotraukos, pagražinti savo šeimos nuotraukas su "Photoshop" arba padarykite šedevro meistriškumą naudodami teisingus apšvietimo koregavimus. Profesionalūs fotografai naudoja tokias programas kaip "Photoshop" ir "Lightroom", kad jūsų nuotraukos taptų dar patobulintos.
Paslaugos
Kas yra komercinės nuotraukos paslaugos?
Jie gali apimti įvairias paslaugas rinkodaros kampanijoms, įskaitant maisto šaudymo, mados fotografų, redagavimo ir retušavimo nuotraukų, produktų fotografų, fotografų ir modelių paslaugas.
FOOD.
Sėkmingos maisto įmonės naudoja karštus savo maitinimo nuotraukas savo meniu, lankstinukai, svetainė ar maitinimas. Kaip ir kokybiški vaizdai, jūs taip pat galite turėti savo maisto verslą su fotografu WILIO! Jūsų "WILIO" fotografas gali fotografuoti savo maistą dešiniuoju kampu, naudokite triukus apšvietimui ir maisto stiliui išsiskirti ir atrodyti skanesniu. Gydykite savo meniu, svetaines, elektroninę parduotuvę, informacinį lapelį, spausdintus skelbimus ar bet kokį kitą programų tobulinimą apie maistą, kuris skonis ir puiki išvaizda.
Mados nuotrauka
Nesvarbu, ar esate mados studentas, pradedant dizainerį ar pradedant madingą ženklą ar el. Parduotuvės pardavėjo drabužius, jums reikės puikių savo dizaino ir galutinių produktų. Ugnies prieskonių mados fotografas, kuris užfiksuoja geriausius jūsų mados produktus mažiausias detales, nesvarbu, ar tai yra jūsų drabužių linija, papuošalai ar mados aksesuarai. Mūsų mados nuotrauka mato geriausias savo mados dizaino ir produktų nuotraukas, todėl jūs galite turėti gražius vaizdus, ​​kurie nusipelno redakcinio plitimo, dizaino portfelių, katalogų, elektroninės prekybos turinio svetainių, turinio dienoraščių svetainių ir daugiau.
Redagavimas, bandymai ir fotografai tvarkomi
Mažos detalės ar klaidos gali sugadinti tobulą fotografiją. Jūs galite pamatyti dėmę nuo dulkių ant gražaus brangakmenio. Jūsų produkto spalvos negali išsiskirti dėl netinkamo filtro naudojimo. Tai yra situacija, kai jie ateina į retušavimo, redagavimo ir tvarkymo nuotraukas spektrą. Kaip atskira paslauga iš profesionalių fotografų, retušavimo, redaktorių ir ekspertų nuotraukų redagavimo programinės įrangos gali redaguoti arba manipuliuoti nuotraukomis ir teisingai ir redaguoti juos pagal jūsų poreikius.
Produkto fotografai
Profesionalus produkto fotografas gali paryškinti vizualinius elementus, kad jūsų produktai išsiskirtų. Fotografijos produktai žino rasti geriausius kampus ir apšviesti savo produktus, kad jie atrodytų patrauklesni. Palikite savo papuošalų akmenis. Gydykite savo automobilio blizgesį. Pabrėžkite mėsos mėsos gerumą. Mes galime prijungti jus su daugeliu ekspertų WILIO, įskaitant specialistus komercinio automobilio ar komercinės nuotraukos papuošalų.
Modeliai.
Jei norite, kad jūsų produktas būtų žmogaus elementas, taip pat galite samdyti modelius ir modelius kartu su komercine nuotrauka. Šios procedūros privalumas per WILIO yra tai, kad jūs neturite švaistyti laiko susisiekti su agentais arba organizuoti interviu su tinkamų modelių pasirinkimu.
Fotografavimas ypatingomis progomis
Profesinė nuotrauka taip pat yra pakankamai gera specialioms galimybėms, pvz., Vestuvėms, vakarėliams ir renginiams. Fotografas, kurį pasirinksite su jumis iš anksto, aptaria jūsų renginio įėjimus ir rezultatus, kad įsitikintumėte, jog jie yra tinkama vieta tinkamu laiku. Jie pasirengs, kol svečiai atvyks ir užfiksuos visas svarbias akimirkas, kad galėsite mėgautis savo diena.
Portreto nuotrauka
Ar jums reikia rasti šeimos ar vaikystės fotografą arti arti? Portretai gali tapti retais prisiminimais, kurie rodo, kaip žmonės pasikeitė laikui bėgant ir išaugo - ir gali sukurti nuostabias šeimos dovanas. Jūs netgi galite rasti patyrusį gyvūnų fotografą, kuris užfiksuoja savo augintinių portretus arba juos apima šeimos nuotraukoje. Jūsų portretas fotografas užtikrins, kad jie visi kelia ir aiškiai matomi ir tada padarys profesionalius kadrus.
Mada ir produktų fotografija
Specializuotas mados fotografas ar produkto fotografas gali padėti su tinkamu apšvietimu, fotoaparatu ir know-how. Tai padės redaguoti savo nuotraukas išsikišti nuo minios, išplėsti stebėjimo ir parduotų daugiau produktų.
Fotografavimas naudojant dronus.
Antenos fotografija atnešė revoliuciją fotografijoje ir vaizdo įrašuose - šiomis dienomis galite gauti nuostabias grupines nuotraukas, nekilnojamojo turto kadrų ir oro vaizdus beveik viskas. Nesvarbu, ar esate nekilnojamojo turto, statybos ar turizmo ar planavimo vestuvių, profesionalus fotografas naudoja aukštos kokybės DRONA fotoaparatą profesionaliai užfiksuoti tobula oro šūvį.