Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Kenkėjų Naikinimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Kenkėjų Naikinimas

Ar jums reikia graužikų kontrolės paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus graužikų prevencijos ir naikinimo, vabzdžių naikinimo, lizdų kirvių šalinimo ekspertus. Kenkėjų kontrolės specialisto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: apsaugines priemones, dezinfekciją, respiratorių, kurį pateiks vienas iš mūsų 4 030 naikintuvų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuoti kenkėjų šalinimą per WILIO?
Ieškote vietinio vietinio DERATIZAT? Patyręs kenkėjų likvidatorius tiesiogiai patenka į šaltinį ir saugiai ir kruopščiai pašalina nepageidaujamus svečiams. Jūsų vietinis kenkėjų valdymo ekspertas padės jums atsikratyti termitų, vorų ir graužikų, o reguliarios priežiūros nebesilaikoma jūsų būsto. WILIO yra ideali vieta rasti delatizers šalia jūsų kaimynystėje ir palyginus jų pasiūlymus. Taigi jūs gaunate tinkamiausią ekspertą, kuris atliks jūsų biudžetą. Dėka mūsų skaidrios vertinimo sistemos, galite būti tikri, kad jūs samdyti specialistų, skirtų šalinti kenkėjų su įrodomomis patirtimi ir patirtimi.
Ką daro kenkėjų likvidatorius?
Kenkėjų likvidatoriai ras ir identifikuos vabzdžius, graužikus ir kitus kenkėjus jūsų namų ūkyje ar įmonėje. Jie naudoja chemines medžiagas ar spąstus, kad pašalintų kenkėjus. Ir sumažinti problemos pasikartojimo tikimybę.
Kaip dažnai reikia "Deratizer" paslauga?
Paprastai turėtumėte užtikrinti, kad "Deratizer" paslaugos būtų bent kartą per metus, kad įsitikintumėte, jog jūsų namai nebūtų kenkėjiški. Tačiau, priklausomai nuo kenkėjų tipo, klimato ir užpuolimo apimties taip pat gali rekomenduoti trumpesnį intervalą, pavyzdžiui, po kelių mėnesių.
Kiek laiko po dulkės ar dinigijos jums reikia likti už savo namų?
Priklausomai nuo intervencijos ir naudojamų preparatų tipo, galite likti namuose arba turės likti kelias valandas išvalytas erdves. Jūsų kenkėjų naikinimo specialistas bus būdas spręsti problemą ir vėlesnę procedūrą. Ji taip pat atsakys į kitus klausimus, pavyzdžiui, kai galite valyti ir plauti vidinius paviršius, ar gyva erdvė yra saugiai.
Kaip paruošti savo namus kontroliuoti kenkėjus?
Saugiai įdėti maisto, patiekalų, naminių žaislų ir visų kūdikių įrangos. Jei įmanoma, atlikite grindų valymą grindų ir kilimų. Patikrinkite, ar jam reikia prieigos prie sienų. Jei taip, jie turės pasitraukti nuo jų.
Kiek kainuoja "Deratizer" paslauga?
Standartinis kenkėjų naikintuvas prasideda apie 80 eurų. Išlaidos visų pirma priklausys nuo kenkėjų tipo ir užkrėtimo dydžio, bet ir nuo užkrėstos teritorijos dydžio ir panaudoto metodo pašalinimo.
Kas apima vietines dergimo ir disizsacijos paslaugas?
Kiekvienas kenkėjų sunaikinimo paslauga yra skirta apsaugoti savo namus ir sveikatą. Tačiau konkrečios procedūros ir procesai priklauso nuo intervencijos tipo jums reikia.
Kokią dergai ir disinizijos paslaugas galiu užsisakyti?
Valdymo kenkėjų kontrolė
Įeikite į savo apylinkes, kad padėtų jums tvarkyti kovą su tarakonai, ašių ir plaukų savo namuose. Specializuoti darbuotojai prieš naudojant šias administracines chemines medžiagas ir procedūras įvertinti tokio tipo vabzdžių ir patvirtinti užkrėtimo mastą.
Termitų identifikavimas ir pašalinimas
Termitai arba baltieji skruzdėlės gali pakenkti tūkstančių eurų turtui, jei nėra problemų. Ne tik paveikti statikos ir nekilnojamojo turto struktūrą, bet ir jo vertę, taigi ir pardavimo kainą. Jūsų namų apsauga yra laiminga paprasta ir reguliarios termito kontrolės ir kliūčių modifikacijos labiausiai pažeidžiamoms vietovėms, pvz., Medinėms pastatų konstrukcijoms ir miškingose ​​sodo dalyse. Pasinaudokite sertifikuotu vietiniu sertifikato ir duobės ekspertu jūsų vietoje.
Pjaustymo ir kito žaidimo pjovimas
Profesionalus šalinimo ekspertas padės jums su didesniais nepageidaujamais lankytojais. "Tchora", "Lasice", "Kunu" ar kiti didesni gyvūnų radiniai, pasitraukimas ir vėliau juda saugiai ir humaniškai. Darbuotojas eina į jūsų mansardą ar rūsius saugoti spąstus, gyvūnų sugavimus ir juda nuo jūsų namų. Tada jis bus uždarytas arba kitaip susidūrė su visais įvesties ir išvesties taškais, kad galėtumėte gauti ką nors kito.
Nuvalykite lizdo ašį
Ar radote savo namuose ar aštuonių ar bičių sode? Negalima pašalinti patys - galite nutraukti savo gyventojus ir grasinti savo sveikatai ar netgi pakenkti turtui. Skambinkite ekspertui, kad pašalintumėte stabdžių vabzdžių lizdus saugiai, greitai ir lengvai atlikti šį darbą. Jis atneš tinkamus įrankius, chemines medžiagas ir apsaugines priemones sunaikinti aštuonis ir perkėlimo bičių taikiai iškvėpti be baimės dėl nemalonių komandiravimo.
Graužikų pašalinimas.
Pelės, žiurkės ir žiurkės greitai dauginasi. Jie pakenkti elektriniams lyderiams, baldams, mėšlungis sunaikina maistą ir perduoda įvairias ligas sukelia sveikatos problemų. Vietinis datas nustato, kur jie gyvena ir turi noru. Tada jie gali atsikratyti jų naudojant masalą ir spąstus. Be to, jūs taip pat patarsite, kaip efektyviai užkirsti kelią graužikams vėl grįžti.
Kenkėjų kontrolė Prieš perkant nekilnojamąjį turtą
Prieš perkant bet kokį turtą, gerai samdyti savo artimiausiu profesionaliu ekspertu kovoti su kenkėjais, kurie patikrins ir patikrins galimą kenkėjų atsiradimą. Vietiniai dalys bus kruopščiai tikrinti visas prieinamas žemės dalis, nesvarbu, ar jie nerodo požymių, turinčių termitų, judančių ar puvimo medienos ir kitų išorinių veiksnių, kurie gali kenkti kenkėjui. Kontrolė, atliekama palėpėje, jei reikia, esant žemiau žemės lygio patalpose, taip pat vyksta tvoros ir prieglaudos. Atlikę patikrinimą, kuris užtruks apie 2 valandas, galite gauti išsamią ataskaitą apie kenkėjų kontrolę namų ūkyje su nuotraukomis ir informacija apie kontroliuojamas sritis, įskaitant galimas problemas, nesvarbu, ar jie jau pažeisti. Vietinis datas taip pat gali turėti naują nekilnojamąjį turtą, kuris niekur niekur nėra, pavyzdžiui, jei yra žinoma, kad vieta atsiranda savo kai kuriems kenkėjams dažniau.
Naudinga informacijaKą reikia žinoti apie pelių dovesizaciją
Ką galite tikėtis pelėms nuo deraatizacijos? Pelės iššūkių gydymas paprastai atliekamas vienoje dideliame aplankyme. Turėkite omenyje, kad ši paslauga nėra valanda ir ekspertas liks tol, kol jis bus padarytas. Čia yra proceso suskirstymas. 1) Tikrinimas Deratizavimo vieta: prieš pati deramatizacija yra kruopščiai tikrinama už savo turtą. Kiekvienas kenkėjų naikina paslaugas prasideda su čekiu. Tikslas yra rasti visus atvykimo taškus, kuriuos naudoja graužikai. Derafilizatorius įspėja jus, jei pelėms sukėlė rimtą žalą, kurią reikia pašalinti / pataisyti. 2) Sandarinimo visų graužikų dydžių skylių: Labai svarbu blokuoti ertmes ir skyles, kad graužikai naudoja patekti į objektą. "Deratizer" juos užsandarins plečiant putas, vilnos vielą ir specialius sandariklius. Atkreipkite dėmesį, kad tik skylės į graužikų dydį gali būti užplombuotas. Nepriklausomai nuo to, kas turėtų remontuoti kitą profesionalą. 3) masalo nustatymas: kai vieta yra visiškai uždaryta ir pasiekiama, keli graužikai gali būti įstrigę patalpose. Todėl Deratizer rinkiniai strateginėms jaukų vietoms ir gali leisti apdoroti graužiklus, kuriuos jie išeina. Mes taip pat laikomės panašios procedūros, susijusios su žiurkių išdavimo paslauga. Keletas kitų priežasčių išsinuomoti DERATIZAT VIA WILIO. Graužikų išsiskyrimas savo pridėtinėmis problemomis gali būti pakankamai streso, nežinant patvirtintų būdų. Užsisakykite "Deratizer Via Wilo" yra labai paprasta. Ir mes taip pat siūlome papildomą naudą, pavyzdžiui: nuolatinis WILIO platformos prieinamumas, lankstus dėtytojų laikas - paprašius, jie yra prieinami savaitgaliais arba valstybinėmis šventėmis. Avarinis prieinamumas - Certified Delatizer gali ateiti per dvi valandas, kad padėtų jums, neatsižvelgiant į tai, ar yra diena ar naktis. Patikimi ekspertai - kiekvienas datas yra patikrintas, pilnai įrengtas ir jo darbą reguliariai kontroliuoja viršininkas. Be to, "Wilo" apima visus Slovakiją. Ką turite daryti prieš pelės skambėjimo procesą? Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti iš anksto nei "Deratizer", kad pagerintumėte galutinį rezultatą: pašalinkite visus sau spąstus ar nuodus. Įsitikinkite, kad pastato nėra. Geriausia praktika, skirta išvengti negailestingumo: disponuoti buitinėmis atliekomis ir palaikyti sandarius konteinerius. Neleisk, kad jūsų sodas užaugo. Dažnai užduodami klausimai Klausimas: Kaip galiu pakeisti WILIO? Atsakymas: tiesiog prisijunkite prie "Wilo" paskyros ir spustelėkite mano projektus. Spustelėkite projektą, kurį norite redaguoti ir pasirinkite Redaguoti projektą į meniu Parinktys. Tai viskas, ką turite padaryti. Taip pat galite paskambinti mums kalbėti su vienu iš mūsų draugiškų klientų aptarnavimo atstovų, kuriuos galima padaryti už jus. Terminas ir aptarnavimo laikas tiesiogiai su pasirinktu paslaugų teikėju ir tokiu būdu tiesiogiai su juo pasikeičia ir laiko tvarka. Klausimas: Ar galite man padėti, jei pelėms yra sienose? Atsakymas: Taip, pelės destruktorius galės nustatyti savo vietą ir imtis būtinų priemonių. Klausimas: Ar ši paslauga yra saugi žmonėms ir naminiams gyvūnėliams objekte? Atsakymas: Taip. Visos priemonės prieš peles ir produktus, kurie yra šios paslaugos dalis yra visiškai saugūs visiems pastato gyventojams (išskyrus graužikus). Klausimas: Kokie yra namų ūkių iššūkių simptomai? Atsakymas: Na, galite lengvai atkreipti dėmesį į keletą įdomių dalykų, tokių kaip mažos cilindrinės išmatos, galingi muskuso kvapai, pagrįsti objektų išsklaidymu, butinų baldų dalių ir kt. Klausimas: Kaip pelės pateko į mano namus? Atsakymas: Pelės yra kvalifikuotos akrebatai, kurie gali lengvai patekti į mažų skyles ir įtrūkimų pastato sienose. Kiti įvesties taškai apima spragas langų ir lubų, kanalizacijos ir praustuvų, nuotekų vamzdžių ir net dujų sistemą. Klausimas: Kokios patalpos dažniausiai pasirodo? Atsakymas: Dėl savo sneaky pobūdžio pėsčiomis jie nori likti paslėpta prieš regėjimą ir eiti tik tada, kai nėra nė vieno. Tarp sričių, kurios greičiausiai susiduria, yra palėpėje, rūsyje, rūsiuose, virtuvės prietaisų patalpose, už baldų ir apačioje, taip pat sienų ertmėse. Klausimas: Ar pelės yra pavojingos? Atsakymas: Taip. Viena vertus, jie gali pakenkti jūsų turtui. Kita vertus, ji taip pat gali perduoti tam tikras ligas per jo klaidingą, todėl turėtumėte vengti tiesioginio ryšio su gyvūnais už kiekvieną kainą.
Naudinga informacijaKą reikia žinoti apie kenkėjų deratizaciją
Dažnai užduodami klausimai apie kenkėjų ir dulkių šalinimą Kaip rasti kokybišką profesionalą sunaikinti kenkėjus? Deratizacija yra žiurkių ir kitų kenksmingų graužikų šalinimo procesas (peles, žiurkėnai), ypač gyvenamuosiuose rajonuose įvairiomis priemonėmis. Dezinekcija yra kenksmingų vabzdžių ar artropodų sunaikinimas. Dezinfekcija siekiama disponuoti mikroorganizmų, kurie sukelia įvairias infekcines ligas, naudojant chemines formules. Atkuriant daugelį vietinių kenkėjų, daugiabučių soduose galima išvengti prevencinių priemonių. Apsauginis datas, kaip atsargumo priemonė yra įpareigota užtikrinti bet kokį fizinį ar juridinį asmenį, kuris pagal galiojančius įstatymus priimami arba valdo nekilnojamasis turtas. Bet kartais, nepaisant maksimalių pastangų namų savininko gali kenkėjų gali išeiti iš kontrolės savo aplinkoje. Saugumas yra labai svarbus renkantis įmonę sunaikinti kenkėjus, nes neteisingai naudojami nuodai, vadinami "Rodenticides", gali sugadinti žmonių sveikatą ir turtą. Taigi, jei pasirenkamas kenkėjų naikinimas, nevyksta tik kainos. Renkantis kompaniją sunaikinti kenkėjus, kad norėsite išsinuomoti čekį, kad pamatytumėte, ar buvo pateikti visi skundai bendrovei. Taip pat turėtumėte patikrinti įmonės nuorodas, kurios turėtų pateikti jums prašymą. Leiskite jums patvirtinti, ar asmuo, kuris atlieka darbą, yra sertifikuotas ir licencijuotas, įgaliotas asmuo, skirtas naudoti chemines ir kitas priemones ar licencijuotus metodus. Būtina iš kenkėjų sunaikinti įmones. Prieš nuspręsdami juos samdyti, tegul įmonė pateikia profesinių sertifikatų / leidimų įrodymus. Būkite atsargūs specialistai sunaikinti kenkėjus, kurie teigia, kad jie turi paslaptį / konkretų būdą išlyginti ar verčia namo savininkams pagreitina susitarimą. Pasirinkite kokybę ir patvirtintą kompaniją, kad būtų sunaikinami kenkėjai pasiekti geriausią rezultatą. Kokios yra PESS šalinimo privalumai ir trūkumai? Deratizacija yra ypač svarbi higienos požiūriu, nes graužikai dažnai apima žmonėms pavojingų ligų, ypač maro. Graužikai valgo laidus ir izoliaciją ir taip atsiradus ugniai. Tarakonai yra pavojingi žmonių sveikatai, turi alergenus, kurie gali sukelti vaikų astmą. Taigi jums reikia gauti problemų su kenkėjais kontroliuojant. Kenkėjų atkūrimo atveju būtina naudoti profesionalias visuomenės paslaugas, kad sunaikintumėte kenkėjus. Tikslinga atlikti apklausą, kai išsinuomojate Deraisacijos ekspertą, nes kenkėjų naikinimas turi daug neigiamų vietų. Pest purškalas yra brangūs ir neskambėti toksiški ištekliai, norint sunaikinti kenkėjus, gali pakenkti žmogui ir augintiniams sveikatai. Purškimo kenkėjų šalinimas yra erzinanti ir ribojanti būsto vieneto gyventojų. Todėl geriausia gerbti prevencines priemones, kad būtų išvengta specialistų poreikio. Bet jei nustatoma kenkėjų problema, nepamirškite paskambinti geriausiems specialistams saugiai ir efektyviai tvarkyti užduotį. Tikrai kenkėjų šalinimas / datas veikia? Patikimi ekspertai sukurs maksimalias pastangas, kad pašalintumėte savo kenkėjų problemą. Tačiau dėl sėkmingiausio rezultato, tačiau taip pat reikia bendradarbiauti su namų savininkais. Pavyzdžiui, kenkėjų kontrolės ekspertai gali rekomenduoti, kad garažo vartai būtų uždaryti arba būti pataisyti / įdiegti "Windows". Namų savininkai turi laikytis šių rekomendacijų, kad būtų užtikrintas jų kenkėjų problemų pašalinimas. Kenkėjų kontrolės ekspertai gali garantuoti, kad jūsų namuose atsikratytų tarakonų. Tačiau jie negali garantuoti, kad savininkas imsis visų veiksmų, kad tarakonai nebūtų kartojami. Sėkmingai panaikinant kenkėjus, bendrovę su tinkama valstybe ir vietiniu sertifikatu. Jei susiduriate su vabzdžių problemomis, įsitikinkite, kad įmonė turi apmokytą entomologą - ekspertas, užsiimantis vabzdžiais ir reiškia juos kovoti. Žinomi kenkėjų kontrolės įmonės žino, kurios cheminės priemonės ar metodai turėtų būti naudojami saugiausiems kenkėjų naikinimui. Atlikti pašalinimą, prieigą prie medžiagų su mažesniu kenksmingu poveikiu aplinkai. Taigi kontrolė gali veikti pagrįstomis ribomis. Svarbiausia yra pasirinkti geriausią vietos visuomenę, bendradarbiaujant su įmonės rekomendacijomis ir laikydamiesi priemonių po kenkėjų kontrolės. Jis moka užsakyti kenkėjų specialistus / dedimą? Pirmiausia išsiaiškinkite, ar turite tikrą problemą su kenkėjais. Paklauskite kenkėjų šalinimo įmonės - jūsų būsto erdvių patikrinimo / kontrolės patikrinimo / kontrolės devizacija ir dezinekcija. Kai kurios įmonės siūlo nemokamą patikrinimą, kiti atsisako mokesčio, jei užsakote savo paslaugą. Jei turite kenkėjų kontrolės problemą ir ieškote patikimos įmonės, kuri gali pateikti teisingumą, turėsite keletą galimybių sprendimams. Pigiausias variantas greičiausiai bus vienkartinis likvidavimas. Vienkartinio likvidavimo sėkmė priklauso nuo kenkėjų tipo, įsiveržimo ir naudojamų produktų laipsnio. Galite nuspręsti dėl brangesnės paslaugos. Paprastai tai reiškia keletą ekspertų intervencijų. Pest Control Program įvertina situaciją ir pasiūlyti planą, kaip ir kenkėjai saugiai ir efektyviai spręsti. Kai kurios įmonės siūlo novatoriškus sprendimus, pvz., Šiluminį šalinimą kenkėjų ar šilumos kartu su fumigacija (dūmų ar dujų kenkėjų naikina). Jis gali būti brangus, bet jei turite rimtą problemą, tai gali būti geriausias pasirinkimas. Kenkėjai gali būti nemalonūs, destruktyvūs ir perduoti ligos. Kuo ilgiau ataka bus baigta, tuo sunkiau jis bus pašalintas. Jums reikia nuspręsti, ar sunaikinsite kenkėjus už savo namus ir jų verta. Kokios yra vidutinės kenkėjų / deraatizacijos šalinimo išlaidos? Kenkėjų kontrolės išlaidos priklausys nuo daugelio veiksnių, įskaitant kokių rūšių kenkėjai yra padaryti ir kaip dažnai jums reikia šios paslaugos. Kiti veiksniai, turintys įtakos išlaidoms, apima geografinę vietą. Namų savininkai už standartinių paslaugų sričių (įmonės būstinė) gali tikėtis mokėti papildomus mokesčius, pvz. laivybai. Namų kiemas turi įtakos prizų kenkėjams, didesnį namą reikalauja daugiau naudojamų išteklių ir darbo. Galbūt namų savininkai turės sumokėti apleistal / asmeniui, atliekančią vienkartinę paslaugą, kuri apims problemos ar reguliarios paslaugos aptikimą. Kai kurie kenkėjų naikinimo įmonės siūlo ketvirčio sutartis. Jei pageidaujate ekologiškų produktų sunaikinti kenkėjus, skaičiuokite už didesnę kainą. Parduotuvė už geriausią kainą, tačiau nepamirškite, kad pagrindinė kompetencija / patirtis yra pagrindinė kompetencija ieškant kenkėjų sunaikinimo. Tinkamos licencijos ekspertai gali saugiai ir efektyviai atlikti kenkėjų pašalinimą. Susipažinkite su referenciniu rinkos kainomis kenkėjų / dergalų "Wilo" ir gauti idėją, kiek ji turėtų kainuoti profesionalų kenkėjų kontrolę savo vietovėje. Ką paklausti kenkėjų specialistams / deratizavimui? Pradėkite klausimą, kiek laiko įmonė daro verslą. Įsitikinkite, kad įmonė yra licencijuota ir apdrausta. Bendrovė turėtų turėti galimybę pateikti administracinių įgaliojimų įrodymus. Paklauskite, ar įmonė turi internetines nuomones ar nuomones, kurias galite patikrinti. Paprašykite įmonių nuspręsti, kokie ištekliai šalinti kenkėjus reikia. Nes ne visi yra ekspertas, kad sunaikintų kenkėjus. Paklauskite, kaip rimta užkrėtimas ir kiek laiko jis truks veiksmingai pašalinti. Sužinokite, ar įmonė gali pasiūlyti raštišką citatą ir stebėti. Be to, paklauskite, ar yra saugūs augintiniai ir žmonės. Patikima kenkėjų kontrolės įmonė turėtų turėti galimybę paaiškinti, kodėl jų gydymas yra saugus ir ar turite palikti kurortą gydymo metu. Paprašykite, kad jausmas, kad tam tikra įmonė sunaikinti kenkėjus gali pasitikėti ir teikia saugias ir veiksmingas paslaugas.