Atbrīvots no ienākuma nodokļa
Atrodiet gudrus profesionāļus
Pasyvus NamasProjekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 277 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Visos paslaugos
Visos paslaugos
Ar jums reikalinga paslauga iš pasyvaus namo zonos? Wilio padės surasti kokybiškus projektavimo ir vizualizavimo, kainų siūlymo, atskirų dalių gamybos, surinkimo ir aptarnavimo ekspertus. Energiškai efektyvių namų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: statybos leidimas, energetinis sertifikavimas, tinklo prijungimas, kurį teikia vienas iš mūsų 24 902 statybininkų nurodytoje kategorijoje.
Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kas yra pasyvus namas?
Pradėkime nuo pamatų. Pasyvus namas yra pastatas, atitinkantis pasyvaus namo standartą. Tai iš esmės yra ambicingų energijos tikslų, skirtų remti pramonę kuriant pastatus, kurių operacija reikalauja labai mažai energijos ir tokiu būdu dekarbonizuoti savo statybos fondą. Tai yra namai su neįtikėtinai mažais energijos reikalavimais, užtikrinančiais naudojamą koncepciją, statybą ir medžiagą. Bet koks pastatas, kuris pasiekia šiuos tikslus, gali paprašyti sertifikato ir tapti pasyviu namu.
Kas yra pasyvaus namo statyba iš paprasto pastato?
Daugeliu atžvilgių pasyvieji namai pastatai gali atrodyti kaip bendras pastatas, yra keletas pagrindinių interjero funkcijų.
Jie naudoja efektyvesnę izoliaciją, kad būtų sukurta labai termiškai atsparios išorinės periferinės sienos.
Apskrito konstrukcijos yra kruopščiai suprojektuotos taip, kad būtų išvengta šilumos tilto, šilumos ir išmintingo nuotėkio.
Jie turi state-of-the-art Windows, paprastai aukštos kokybės šilumos pakoreguoti langai paprastai turi trigubą stiklą, pripildytą dujomis, kad būtų išvengta šiluminių nuostolių.
Vėdinimas atliekamas naudojant šilumos atgavimo įrenginį. Prietaisas nuteka šilumą iš oro ir naudoja jį šildyti gaunamą oro išlaikyti stabilią vidinę temperatūrą. Atkūrimas tampa standartiniu modernaus būsto elementu.
Kokie yra pasyvaus namo privalumai.
Šie pastatai linkę suteikti puikią, stabilią ir patogesnę vidinę aplinką kaip tradicines struktūras. Žiemą jie išlieka šilta ir užtikrinant vasaros šiluminę gerovę vasarą, ir jie nustebina be poreikio naudoti didelių šildytuvų ar oro kondicionierių. Tai suteikia mums galimybę naudotis dviem - ne tik yra nuolat patogūs, bet pasyvieji namų pastatai suvartoja iki 90% mažiau energijos kaip tradicinis pastatas, o tai reiškia didesnį komfortą su daug mažesnėmis energijos sąskaitomis ir nedidelėmis žalos aplinkai. Kadangi tarptautinė pasyvių namų asociacija pasyvūs namai yra tvarūs, prieinami, patogūs ir universalūs.
Ar pasyvūs namai yra brangesni statybai?
Taip, bet tikrai tik šiek tiek šiek tiek! Nors yra keletas pasyvių namų pavyzdžių, kurie sukaupia tų pačių išlaidų nei (ir kartais dar mažiau) tradicinių pastatų, paprastai mokate 10% daugiau. Tačiau išlaidos palaipsniui mažinamos, kai visame pasaulyje standartas tampa labiau standartas ir kaip minėta, išlaidos paprastai yra subalansuotos didžiuliu energijos sąskaitų sumažinimu ir sunkių mechaninių šildymo ir aušinimo įrenginių panaikinimo.
Jei gyvenate pasyviame name yra tiesa, kad turite uždaryti langus?
Tai yra vienas iš labiausiai matomų teiginių, bet mes net girdėjome, kad jis pakartoja iš kitų architektų. Žinoma ne! Pasyvamame name, šviežios oro anglies priverstinis vėdinimas, langai negali būti atidaryti, bet gali. Jei norite pajusti lauko vėjas arba išgirsti paukščių dainavimą, atidarykite platų langą. Tačiau tiesa, kad šie pastatai yra skirti užtikrinti namų ūkio narių patogumą, jums niekada nereikės atidaryti savo langų atvėsti orą į vidų, arba atgrasyti namus.
Ar pasyvūs namai turi gražų dizainą? Tie, kuriuos mačiau veikti kaip "dėžės"?
Pasyvūs namai negali būti kvadratiniai! Kaip ir kiekviena architektūra, pasyvūs namai turi visas įmanomas figūras, dydį ir spalvas. Kai kurie architektūriniai pastatai yra suprojektuoti visame pasaulyje.
Pasyvūs namai man primena mažus namus. Ar jie gali skirtis?
Terminas pasyvus namas gali būti klaidinantis daugeliui žmonių. Nėra fizinių apribojimų dėl dydžio ar tipo pastato, kuris gali būti pastatytas pagal pasyvaus namo standartą. Kuo didesnis pastatas, tuo didesnis energijos taupymas.
Kada buvo sugalvoti pasyvūs namai?
Ši idėja sukūrė mokslininkus pietvakarių Vokietijoje - kur jis atitinka vietinę kalbą, žinomą kaip Passivhaus!
Visa tai prasidėjo ankstyvųjų prototipų dešimtajame dešimtmetyje, kuri vadovavo akademiniam Bo Adamson ir Wolfgang feistui. 1996 m. Feist įsteigė Paseivhaus institutą, mokslinių tyrimų institutą, kuriuo siekiama sukurti pasyvų namą ir skatinti šalis visame pasaulyje priimti savo standartus ir technologijas.
Ir tai ne tik apie namus. Remiantis pasyvių namų standartais buvo mokyklų, vaikų darželių ir prekybos centrų. Pasyvus namas nereikia jokių energijos ar vandens jungčių. Vietoj to, jis gauna karštą vandenį nuo saulės kolektorių ir apdoroja vandenį per įmontuotą vandens valymo sistemą. Ji taip pat turi šilumos atkūrimo sistemą, EPS izoliaciją.
Kaip veikia pasyvus namas?
Nors juos rasite visose formose ir dydžiuose, yra 5 principai, kurie informuoja pasyvaus namo dizainą:
1. Aukštos kokybės izoliacija
Pasyviuose namuose gauta prieiga kartais vadinama "superizoliacija". Tikslas yra turėti "izoliacinį mantiją", kuris - jei įmanoma - nepertraukiamas jokių sąnarių, todėl pastatas gali išlaikyti didžiausią šilumą. Tai reiškia, kad izoliacija paprastai apima visą pastato išorę, idealiai idealiai nepertraukiant pastato struktūros nutraukimo.
2. Nėra terminio tilto
Vienas iš būdų pasiekti "superrisoliacija" yra vengti vadinamojo "šiluminio tilto" - naudoti medžiagą, kuri turi mažiau kokybiškas izoliacines savybes nei likusioje išorės išorės. Pavyzdžiui, tai gali būti langų rėmas, kuris sukelia šilumą daugiau nei kitos medžiagos aplink jį. Tai nutrauks "izoliacinį apsiaustą" aplink visą pastatą.
3. Puikūs langai
"Windows" dažnai gali būti silpnas gaminys pastate. Todėl aukštos kokybės langų naudojimas yra būtina pasyvaus namo standartų dalis. Tai reiškia, kad naudokite geriausius įmanomus langus, kad išvengtumėte rimtų šilumos praradimo, kuris gali juos išvengti.
4. Sandarių statyba. T
Kitas svarbus aspektas perimetro struktūros yra oro srautas - nes tai dar vienas būdas sutrikdyti izoliacinę apsaugos funkciją. Tai reiškia, kad jūs turite atkreipti didelį dėmesį į oro srautą dizaino etape, taip pat naudojant aukštos kokybės struktūras.
5. Mechaninė ventiliacija.
Nesijaudinkite - pasyvūs namai nereiškia, kad jums bus dislokuota kvėpuoti ne gryno oro! Pasyvūs namai išlaikyti šviežią orą per sistemą, vadinamą "mechanine ventiliacija", kur šilumos atgavimo ventiliatorius (HRV) pašalina seną arba šlapį orą ir prideda gryną orą. Be to, tai yra energiją taupanti, kaip įmanoma, sistema ekstrahuoja šilumą iš oro, nukreipiant į šildyti ateinantį orą. Tai reiškia, kad oras išlieka švieži, bet jūs neprarandate visos šilumos iš oro, kuris jau yra namuose.
Kas yra superizoliacija?
Taigi, ką mes galvojame apie "supersoliacija" pagal terminą. Superoliacija yra tiesiog statybos būdas, kuris sukuria daug aukštesnį izoliacijos ir sandarių lygį kaip įprasta. Tai puiki sienų, stogų ir grindų izoliacija.
Nėra griežtų taisyklių, kuri yra superoliacija, bet jūs laukėte, kad "Superisolen House" bus:
Izoliuota iki 0,15 vatų vertės vienam kvadratiniam kelvin matuokliui sienose ir 0,1 stoge. U vertė yra greitis, kuriuo šilumos perdavimo izoliacija yra šilumos perėjimo koeficientas W (M2K). Tai neturėtų būti daugiau kaip 0,30 vatų ant kvadratinio kelvino matuoklio - tuo mažesnė vertė, tuo geriau!
Pastatyta taip, kad izoliacija be pertraukos (nutekėjusi statybos vietose) tęsėsi ten, kur sienos atitinka stogą, pamatą ar kitas sienas. Pastato pakuočių struktūros sėklos apsaugo nuo šilumos nuotėkio, perkaitimo namo.
Visiškai hermetiški, ypač aplink langus ir duris.
Svarbus pasyvaus namo taupymo šaltinis yra vėdinimo technologija su atkūrimo sistema, kad užtikrintų gryną orą.
Šildomas mažesne sistema, kaip įprasta, pavyzdžiui, vienas atsarginis šildytuvas / židinys. Doktaras kitas šaltinis yra būtinas tik šalčiausias dienas.
Šildomas yra daugiausia "integruoti" šaltiniai, pvz., Atliekų šiluma, pagaminta apšvietimo ir elektros prietaisų arba gyventojų, vidaus augintinių ir lankytojų šilumos.
Ar pasyvūs namai turi specialius langus?
"Windows" yra viena iš svarbiausių namų dalių, susijusių su didelio izoliacijos standartu, nes tiesiog per langus praranda iš namų. Dėl šios priežasties dauguma pasyvių namų langų turės šias funkcijas:
Ypač veiksmingas stiklas (žinomas kaip "triklo").
Tarp stiklo lakštų spragos bus užplombuotos ir pripildytos argono ar kriptono, kad būtų kuo greičiau.
Plius kiti priedai, pavyzdžiui, mažos emisio apdaila, karšto krašto stiklas (šiltas rėmai) ir specialiai sureguliuoti langų rėmai.
Ar reikia specialių baldų ir įrangos?
Jums nereikia specialių baldų, tačiau, kad atitiktų visus pasyvaus namo būsenos reikalavimus, turite patikrinti savo baldus ir netgi spalvas, kurias naudojate savo namams papuošti. Tai susiję su vidine oro tarša, nes yra lakiųjų organinių junginių ribų vidaus, kuri turi įtakos oro kokybei.
Jei negalite išvengti visų lakiųjų organinių junginių, turite pridėti dalykų į savo interjerą, kuris galėtų subalansuoti savo poveikį - pvz., Augalai ar net vandens elementas!
Jie taip pat atrodo visi pasyvūs namai?
Kaip parodė mūsų geriausiuose pasyviuose namų dizainuose - tikrai ne! Jie būna visų formų ir dydžių ir gali būti pagaminti kaimo ir miesto aplinkoje.
Ar tiesa, kad negalite atidaryti "Windows" pasyviame name?
Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad ne, tai nėra tiesa. Vasarą jie turi būti pasyvaus namo lange, kurį galima atidaryti ir išleisti šilumą, sukauptą per dieną. Nereikia atidaryti "Windows" ventiliacijai. Šviežias oro tiekimas ir iškvėptas oro ištraukimas suteikia ventiliacijos įrenginį, kuris turi galimybę filtruoti orą.
Jei norite atidaryti "Windows" atidaryti visą naktį ir kiekvieną naktį, tai gali paveikti vidinę temperatūrą ir padidinti energijos suvartojimą, tačiau jis neturėtų sukelti problemų.