Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Dažymas, Dažytojas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Dažymas, Dažytojas

Ar tau reikia dažymo darbo, dailininke? Wilio padės surasti kokybiškus paviršiaus valymui nuo nešvarumų, glaistymo, įsiskverbimo, dažų dengimo ekspertus. Dažytojų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: teptuką, volelius, maskavimo juostą, perdengimo popierių, kurį teikia vienas iš mūsų 30 874 dažytojų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kokį darbą daro dailininkas?
Išorės dažymas
Jūsų namų lauko sienos turi būti reguliariai, ne tik atrodyti gražiai, bet ir dėl to, kad jie yra nuolat pabrėžti ir veikiami reiklūs orai. Siekiant išlaikyti savo šviežią išvaizdą, reikia dažyti kas kelerius metus, taip pat tvoras, latakai, palangės ir durys. Dailininkas paprastai reguliuoja ir, jei būtina apibūdinti paviršių, pašalina krekingo arba šveitimo spalvas ar gipso ir tada natry paviršių. Jis visada naudos eksterjero spalvą, kad būtų užtikrinta, jog ji truks kuo ilgiau.
Vidaus sienų dažymas.
Dažai Interjeras pristatys jūsų namus ar butą nauja šviežia išvaizda padės pašalinti geltonumą ir kvapą cigarečių, taip pat puklins, tepinėlės ar pirštų atspaudų. Profesionalus dailininkas pasirenka spalvas, kad atitiktų jūsų stilių ir mesti į kambarį. Paruošimas prasideda braižant arba dengia baldus ir valymo sienų paviršius. Dailininkas išspręs visus puklins, tada griežtos sėdynės. Norint pasiekti lygų ir vienodą paviršių, jis taikomas nuo 2 iki 3 spalvų sluoksnių. Galiausiai, dailininkas pašalina apsauginius plėvelių ir juostų ir valo viską.
Nuimkite dangų
Daugelis dailininkų taip pat turi patirties su dažų pašalinimu. Kadangi dangos pašalinimas paprastai yra daug laiko reikalaujantis darbas, tai gerai įvesti šį darbo profesinį darbą. Be to, jis gali padėti jums pašalinti ir persidengti grafitti. Priklausomai nuo paviršiaus, šiems nepageidaujamoms dangoms pašalinti įvairios grandymo įrankiai, abrazyviniai popieriai ar cheminiai preparatai.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškote tapybos eksperto WILIO?
Gražiai nudažyti namai, butas ar biuras, turi atmosferą, kuri turi daug didesnį poveikį mums nei mes suvokiame. Skirtumas tarp šviežiai dažytos patalpos ir tokių, kurie turi metų pageltų sienų ar net įtrūkimų ar dėmių, turinčių įtakos mūsų nuotaikai, vidinėje gerovei, kaip mes jaučiame erdvėje. Patogus dailininkas gali paversti tokią erdvę per vieną dieną. Ir tai nėra verta daug. Nesvarbu, ar jums reikia dažyti interjerą, išorę, ar padėti su pašalinimo dangų ir kitų parengiamųjų darbų, WILIO suras jums patogų tapytojas, kuris gali dirbti.
Kodėl turėčiau samdyti profesionalų dailininką, kada galiu užsidegti?
Jei neturite reikiamos patirties, jūs užtruksite ilgiau ir įsigyjant visą reikalingą įrangą, gali būti brangesnis. Jūsų tapybos rezultatas gali būti ne vienodai patenkinamas, kokybė ir švarus, kaip tada, kai kreiptumėte į profesionalą. Profesionalūs dailininkai turi visas priemones, medžiagas, įgūdžius ir patirtį, reikalingą kiekvienai erdvei greitai ir profesionaliai nudažyti.
Kokius įgūdžius yra dailininkas?
Profesionalūs dailininkai, taikantys spalvas įvairiais paviršiais, pvz., Vidinėmis sienomis, lauko sienomis, tvoromis, taip pat baldais ir įvairiais priedais. Be kitų darbų, kuriuos dailininkai suteikia jiems klijuoti fono paveikslėlius ant sienų. Dauguma dailininkų dažų paviršių su viena spalva, tačiau kai kurie naudoja specialius metodus, kad sukurtų modelius, sienų tapybą ar grafitus ant sienų pagal konkrečius klientų reikalavimus.
Kaip dažnai reikia dažyti?
Eksterjeras yra tinkamas palaikyti kas 5-10 metų. Oras ar žemos kokybės medžiagos gali dažyti dažniau. Sienos ir lubos interjero dažniau, daugiausia kas 4 - 6 metų, ypač pastatuose su dideliu eismo arba patalpose, kur ji rūko.
Turiu dailininką, kad galėčiau pristatyti spalvas ir įrangą, ar jis atneš mano save?
Dauguma profesionalių dailininkų naudoja savo įrankius, tačiau spalvų ir eksploatacinių medžiagų turi būti mokamos arba pristatytos po konsultavimo dailininko. Profesionalūs dailininkai žino aukščiausios kokybės spalvas ir medžiagas kiekvienam paviršiaus tipui, todėl rekomenduojame pasitarti su savo dailininko prieš pirkdami spalvą. Tačiau, jei jau įsigijote spalvas ir vartojimo reikmenis, pranešti savo dailininką, kol jis siunčia kainų skaičiavimą.
Kiek kainuoja dažams?
Darbo kaina priklausys nuo to, kiek kvadratinių metrų reikia nudažyti, ar yra siena ar lubų, nesvarbu, ar, pavyzdžiui, gali būti nudažyti skirtingomis spalvomis, nesvarbu, ar būtina pašalinti senus tapytus ar paveikslus ir ar atliekami darbai reikia. Kaina taip pat paveiks paviršiaus būseną, reikalingų sluoksnių skaičių ir ar dailininkas yra šalia, arba turi būti didesnis atstumas. Dėl dailininko darbo kaina neapima spalvų ir vartojimo. Palyginus pasiūlymus, rekomenduojame, kad skaičiavimuose yra tos pačios rūšys ir medžiagų kiekis.
Kiek laiko vyksta kambarys?
Mažesnis vieno kambario tapyba gali užtrukti kelias valandas, kol dažytos visame name gali užtrukti savaitę ar ilgiau. Vidutinis kambarys su 12 m2 ploto profesionalus dailininkas gali užtrukti apie 4 valandas, įskaitant paruošimą ir keletą dangų.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Dažymo darbai paprastai apima visą procesą nuo pradinių dangų ir tapetų pašalinimo, parengiamojo darbo iki tapybos ir galutinio valymo. Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Dažymas, Dažytojas
Ludvigs E.
profile image
Dažymas, Dažytojas
Toms H.
profile image
Dažymas, Dažytojas
Gustavs P.
profile image
Dažymas, Dažytojas
Miervaldis N.
profile image
Dažymas, Dažytojas
Markuss M.
profile image
Dažymas, Dažytojas
Bendiks N.