Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Perkraustymas ir Pervežimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Perkraustymas ir Pervežimas

Ar jums reikia atsisiuntimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus daiktų ir drabužių pakavimo į dėžes, baldų, dėžių ir didelių daiktų pakrovimo, iškrovimo ir transportavimo ekspertus. Perkraustymo paslaugų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: dėžių nuoma, draudimas, priemoka už transportą už nustatytos zonos ribų, kurią suteiks vienas iš mūsų 19 492 nurodytos kategorijos specialistų

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl samdyti atsisiuntimo paslaugas per WILIO?
Persikėlimas į naują namą ar biurą yra įdomi patirtis. Tačiau logistika gali būti įtemptas procesas, ir jis jau yra pakavimo ir vėlesnių sunkiųjų objektų išmontavimas. Išsaugokite visus rūpesčius rezervuodami atsisiuntimo paslaugas per WILIO. Judantys ekspertai gali įdėti daiktus ir tvarkyti sudėtingas užduotis. Su WILIO galite iš karto gauti kai kuriuos meniu. Nepriklausomai nuo to, kas esate, galite arti ieškoti patikimų atsisiųsti ekspertų. Mūsų profesijos taip pat gali pritaikyti savo paslaugas pagal jūsų poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar jau esate užsakyti atsisiųsti iš anksto arba paskutinė minutė, mes padėsime jums rasti ir patikimą ekspertą jūsų atsisiuntimui. Gaukite nemokamus pasiūlymus iš traukimo paslaugų šalia jūsų. Palyginkite kainas prieš gaunant meniu ir patikrinkite atsiliepimus. Kai pasirinksite atsisiuntimo paslaugą, suplanuokite terminą. Patyręs atsisiuntimo darbuotojas gali saugiai ir greitai žlugti ir judėti.
Kada turėčiau užsisakyti atsisiuntimo paslaugą?
Tinkamiausias yra atsisiuntimo paslaugos rezervavimas, kuriame yra keturi iki aštuonių savaičių. Ankstyvoji rezervacija suteikia jums daugiau laiko surinkti pasiūlymus ir palyginus savo galimybes. Be to, atsisiuntimo ekspertai gali paruošti tinkamą įrangą savo konkrečioms reikmėms ar skolinimosi medžiagoms pakuotei. Net jei tai yra paskutinė minutės atsisiuntimas, "Wilo" gali jums padėti! Mes padėsime jums rasti ir patikimai atsisiųsti darbuotojus iš savo vietovės. Geriausia kuo greičiau užsisakyti atsisiuntimo paslaugą.
Ar man reikia teikti paslaugas ar įrangą atsisiųsti paslaugas?
Ar man reikia teikti paslaugas ar įrangą atsisiųsti paslaugas? Visai ne. Judančios įmonės ar atskiri darbuotojai gali suteikti medžiagą jūsų poreikiams. Anksčiau informuoja ekspertą dėl atitinkamų detalių. Planuojant tai gali padėti jam informacijai, pvz., Namo dydį ar temų tipus, kuriuos reikia perkelti. Jis gali suteikti visus išmontavimo įrankius, lynus, dėžes ar kitą pakuočių medžiagą į savo pareigas. Bet jei turite kokių nors medžiagų jau po rankos, paprašykite eksperto naudoti juos per!
Jis surenka savo baldų atsisiuntimą į naują vietą?
Taip, atsisiųsti darbuotojai gali iš naujo įdiegti savo baldus į naują vietą. Nuo lovos po treniruoklių centro, jūsų atsisiuntimo pagalbininkas gali padėti surinkimo ir jūsų daiktų nustatymas. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios atsisiuntimo paslaugos bus tik pasiimti ir transportuoti daiktus. Šiuo atveju turėsite pakuoti paketą. Bet jūs galite kreiptis dėl WILIO atsisiųsti, kuris taip pat apima pakuotę, transportavimą ir pakartotinai įdiegti baldus.
Kodėl atsisiųsti paslaugas geriau nei atsisiųsti savęs pagalbos?
Profesionalios atsisiuntimo paslaugos Tinkamai pakuokite ir transportuokite savo baldus. Jums nereikės nerimauti dėl žalos, kuri galėtų kilti perkeliant savo daiktus. Patyręs profesionalas turės atitinkamas priemones ir įgūdžius, kad galėtumėte jums pašalinti. Aš taip pat galiu lengvai tvarkyti sunkius dalykus. Be to, jūs neturėsite problemų, kai perkeliate didelius baldus, nes judančių tarnyba turės reikiamą dydį.
Ar turėčiau padėti atsisiųsti darbuotojus?
Tai priklauso nuo įtraukimo paslaugų tipo, kurį užsakote. Jei jūsų prašymo apimtis apima tik baldų vežimą, jums reikės apvynioti viską, kol jie atvyksta su atsisiuntimais. Tačiau galite paprašyti išvestinės paslaugos, apimančios pakuotę ir laivybą. Dėl šios galimybės ekspertai gali atlikti visus darbus sutelkti dėmesį į kitas užduotis. Bet kokiu atveju jie vertins ekspertus kiekvieną pagalbą, kurią galite suteikti jiems už sklandų atsisiuntimo procesą.
Kas apima atsisiuntimo paslaugas?
Jei atsisiunčiate arba parduodate kai kuriuos baldus, mūsų ekspertai yra čia, kad padėtų jums! Perkraustymo paslaugos apima mažų ir didelių objektų išmontavimą ir pakavimą jūsų namuose. Tada darbuotojas gali konvertuoti šiuos dalykus į naują nekilnojamąjį turtą. Tada elementai jūsų naujose patalpose gali būti išpakuoti ir įdėta. WILIO prijungs jus su patikimais traukimo paslaugomis šalia jūsų. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos su judančiais baldais ar sudėtinga įranga, mūsų platformoje rasite prieinamą atsisiuntimo darbuotojus. Mūsų paslaugos yra lankstesnės už viską, ko jums reikia. Čia pateikiama traukimo paslaugų apžvalga, kurią galite užsisakyti WILIO.
Paslaugos
Baldų išmontavimas.
Apartamentų ar namų pašalinimas taip pat apima baldų ir jo pakuotės išmontavimą, kad ji būtų tinkama transportuoti. Greitai jūsų patyręs darbuotojas per WILIO. Mes padėsime jums rasti atsisiuntimo darbuotojus, kurie žino, kaip sutraukti kompaktiškus ir saugius sandėliavimo baldus. Išmontavimo baldai yra susiję su visų rūšių baldais, tokiais kaip lovos, spintos, stalai ir bibliotekos. Darbuotojai taip pat gali išmontuoti kitus baldus, pvz., Sodo spyruokles, sūpuokles ir net sodo groteles.
Sporto įrangos pašalinimas
Fitneso įrangos šalinimas gali būti sudėtingesnis nei baldų pakuotės. Vaidmuo gali būti susijęs su elektros įranga, papildomomis didelėmis dalimis ir mažų komponentų ženklinimu; Judančių fitneso įranga taip pat gali tvarkyti šias sudėtingas užduotis. Mūsų ekspertai gali padėti jums sulenkti trowels, tarpvalstybinius diržus, namų sporto sales ir kitą treniruoklių įrangą. Papasakokite apie konkrečius atsisiuntimo reikalavimus ir prijungsime jus su žmogumi, kuris gali jums padėti.
Baldų transportas
Dauguma atsisiuntimo paslaugos gali suteikti jums pasitraukimo paslaugas naudodami pristatymą ar sunkvežimį. Paskelbiant savo prašymą WILIO, nurodykite dydį ir skaičių elementų, kuriuos reikia perkelti. Mes turime darbuotojų, kurie specializuojasi daugelio rūšių baldų ir įrangos transportavimo. Mūsų platformoje galite lengvai rasti atsisiuntimo ir pristatymo darbuotojus. Tiesiog atskleisti savo užklausą ir gauti nemokamus pasiūlymus iš atsisiuntimo ekspertų šalia jūsų.
Baldai ir atliekų šalinimas
Be traukimo paslaugų, WILIO taip pat siūlo paslaugas kitiems poreikiams. Mūsų drabužiai gali disponuoti elementus, kurių jums nereikia. Su šia paslauga galite turėti naują pradžią be netvarka!