Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Medžiagų Transportavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 514 registruotų specialistų
92 186 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Medžiagų Transportavimas

Ar jums reikia medžiagų pervežimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus statybinių medžiagų, baldų ir negabaritinių prekių transportavimo ekspertus. Transporto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: vilkimo įranga, įtempimo diržas, prekių pakrovimas ir iškrovimas, kurį teikia vienas iš mūsų 19 320 vežėjų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakykite savo pristatymą savo kaimynystėje VIA WILIO?
Ar jums reikia užsisakyti pristatymo paslaugas, kad galėtumėte lengvai transportuoti paketus, dokumentus, lankstinukus, baldus ar statybines medžiagas? Išsaugokite savo laiką ir tegul pristatymas mums - dušai transportuoti ir transportuoti, kad pritaikytumėte savo tvarkaraštį ir pristatys viską reikiamu laiku į tinkamą vietą. Pristatymo paslaugos Galite lengvai užsisakyti per WILIO. Su patyrusiais vairuotojais, kurie yra pasirengę perimti ir nedelsiant pristatyti į vežimą, galite lengvai organizuoti. Šis metodas tikrai yra patogiausias ir lengviausias.
Kas daro van tvarkyklę?
Vairuotojas tiekia Jūsų prekės bus pasiimti ir užtikrinti saugų pristatymą į iš anksto nustatytą vietą. Dauguma vairuotojų tvarkomi naudojant tiekimą ir didesnius sunkvežimius ar sunkvežimius, kurie suteikia jums pakankamai vietos pristatyti didesnius vežimus ar didesnį prekių kiekį.
Kodėl jūs užsisakote pašto ar siuntų paslaugas per WILIO?
"Wilo" pristatymas yra patogus ir prieinamas. Dėl mažos apkrovos ir kontrolės išlaidų galite užsisakyti ir kai prekės bus pristatytos į jus, galite būti tikri, kad gausite geriausią aptarnavimą už super kainą.
Kokios pasiimti ir pristatymo paslaugos yra naudojamos labiausiai?
Dažniausios paslaugos apima statybinių medžiagų, didelių baldų ir buitinių prietaisų.
Kaip bus pateikta viela, kad elgsis su mano užsakymu?
Van tvarkyklė bus elgiamasi su užsakymu kruopščiai, užtikrinant, kad trapūs daiktai yra tinkamai supakuoti ir apsaugoti ir, jei reikia, lieka vertikalioje padėtyje.
Kiek laiko jis bus pristatytas?
Kai kurios įmonės siūlo pristatymą tą pačią dieną, kaip užsisakyti prekes, todėl turėsite savo prekes namuose kelias valandas. Tačiau, jei pristatymas vyksta tarpvalstybiniame arba norite užsisakyti laiko / datos laikotarpiui, jūsų siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau.
Kiek pristatymas jums kainuos?
Pasirinkimo ir pristatymo išlaidos priklausys nuo atstumo, kurį vairuotojas turės perduoti ir gabenamų medžiagų kiekį. Kaina taip pat skiriasi priklausomai nuo elementų tipo pagal jų dydžius ir pristatymo laiką. Šie kriterijai nusprendžia, ar pristatymas kainuos daugiau ar mažiau.
Ar man reikia specialios kortelės pristatymo?
Tam tikrų tipų transportu vežėjas nereikės aptikti jokios specialios kortelės ar prekių pristatymo. Sąlygos gali skirtis priklausomai nuo prekių rūšies. Prieš priimdami jus nepamirškite užtikrinti, kad pasirinkto tiekėjo priklauso taikytiną licenciją ir taip pat turi reikiamą prekių draudimą.
Paslaugos
Kas apima pikapą ir pristatymo paslaugą?
Galite išsinuomoti pikapą ir pristatymo paslaugą beveik nieko. Perskaitykite tai, ką galite užsisakyti šiai paslaugai:
Baldų ir prietaisų pristatymas
Ar jums reikia pristatyti didelį baldų, prietaisų ar kitų namų ūkio reikmenų gabalą? Ar neturite furgono, sunkvežimio ar priekabos? Nuoma pristatymo paslauga su didesne transporto priemone, kuri leidžia vairuotojui perduoti prekes iš namų arba juda į naują namą. Van tvarkyklė patikrins tokias detales kaip daiktų, kuriuos reikia perkelti, prekių dydį ir jo galimą trapumą. Baldų pristatymas taip pat gali būti prekės iš populiarių parduotuvių, tokių kaip IKEA. Tiesiog paskelbti vairuotojo tiekimą, ką ir kur norėtumėte pasiimti ir susitarti sutikti jums.
Pakuočių ir skrajutės pristatymas
Leiskite savo paketui savo verslui ir sutaupyti pinigų kurjerių mokesčiams. Jei reikia pristatyti siuntą tam tikru laiku. Tiekėjai mėgsta suteikti jums šią paslaugą. Tai idealiai tinka gimtadieniui, kur ir kitų dovanų. Vairuotojas patikrins jūsų paketą, atranda arba netyčia nėra trapi ir, jei taip, jis bus su juo išskirtiniu dėmesiu. Apie savalaikį pristatymą taip pat rūpinsis. Galite kreiptis dėl skrajutės ir jų katalogo pristatymo vietos verslui. Organizuoti verslo skatinimo pasiskirstymą, jūsų platintojas turės žinoti lankstinukų ar katalogų skaičių, kur norite juos pristatyti ir pristatymo laiką.