Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Avarinis Atrakinimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 984 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Avarinis Atrakinimas

Ar jums reikia šaltkalvio paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus durų atidarymo, automobilio atidarymo, spynų keitimo, šaltkalvio darbų ekspertus. Pagrindinių paslaugų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: išvykimas už nustatytos teritorijos ribų, naujos spynos kaina, atsarginių raktų gamyba, kurią teikia vienas iš mūsų 19 513 šaltkalvių nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuojate užraktai per WILIO?
Su užraktu susijęs darbas neišvengiamai yra skubus klausimas. Nesvarbu, ar jūs turite savo namuose ar priežastį keistis "Chateau", tikriausiai norėsite kuo greičiau realizuoti darbą. Tai gali lemti tai, kad jie yra tiesiog pirmieji užraktai, kurie bus prieinami. Šis skubumas gali sukelti minėtą darbą. Tiems, kuriems reikia padėti užraktai, jis siūlo "Wilio Gold" vidurinį kelią tarp greičio ir kainos. WILIO yra internetinė platforma, kuri sujungia specialistus (pvz., Šaltkalvius) su atskiru klientais ar organizacijomis, reikia paslaugų teikimo. Rasti kokybišką užraktą už priimtiną kainą niekada nebuvo lengviau. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra "Wilo" svetainės ar mobiliosios programos, kurią reikia padaryti ir laukti paslaugų teikėjų pasiūlymų naudojant "Wilo" platformą. Jūs gausite peržiūrą ir atsiliepimus apie kiekvieną "Locksmith" ir "nemokamus pasiūlymus, kuriuos gausite, yra neprivalomi. Visas procesas gali užtrukti tik kelias minutes! Jūsų užrakto situacija gali būti skubi, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte pasiruošti. Su WILIO galite išspręsti savo užrakto problemas pigiai, greitai ir šypsosi.
Kokie yra bendri spynsmith paslaugos?
Bendrieji užraktai Paslaugos apima pasirinkimą (išmontams) užraktus, remontą ir mainus "Chateau" gyvenamuosiuose namuose ar automobilio duryse. Tačiau jie taip pat gali sukurti saugias užrakinimo sistemas (įskaitant elektroninių įvesties sistemas) ir atlikti gyvenamųjų ir komercinių pastatų saugumo auditus.
Ar "Locksmith" gali atidaryti / atrakinti bet kokį užraktą?
Tai priklausys nuo pačios spynų ir priemonių, turinčių tam tikrą "Lockmate". Nors daugelis standartinių užraktų galima greitai ir lengvai pasirinkti, kartais užraktas yra senas arba taip sudėtingas, kad tai yra greitesnė pilis gręžti ir nutraukti mechanizmą, kad pasiektumėte prieigą prie namų.
Ką turėtumėte daryti, jei išeisite iš savo namų?
Ar darai duris į namus ar butą? Ar gavote namą / butą? Apsilankykite WILIO ir įveskite, kad jums reikia laisvų užraktų. Vietinis užraktas kreipsis į jus ir greitai ir saugiai naudokite tinkamus įrankius į savo namus / butą su minimalia žala turtui.
Kas atsitinka, kai užsakote "Locksmith" per "Wilo"?
Kai "Wilo" platforma sutinka dėl pradinės darbo kainos ir detalių, jūsų mobilusis užraktas apsilanko jūsų namuose ar automobilyje, kad įvertintumėte užraktą ir atlikite darbą. Jei yra netikėtų problemų, jūsų užraktas pasiūlys remonto metodą po situacijos įvertinimo ir patvirtins galutinę citatą.
Kiek verta užraktai?
Vidutinė užrakto paslaugų kaina yra apie 50 metų; Tačiau kaina priklausys nuo darbo sudėtingumo ir nuo to, ar būtina prijungti naujus spynos. "Automobile Locksmith" darbas gali kainuoti daugiau.
Paslaugos
Ką apima mūsų šaltkalviai?
Nors užraktai dažnai naudoja avarines situacijas, galite užsisakyti užraktus ir kitus užraktus, susijusius su spynomis. Čia mes nurodome skirtingas užduotis, kurias galite užsisakyti užraktai.
Avarinis užraktas
Avariniai užraktai yra prieinami per trumpą laiką ir dažnai dirba už standartinių darbo valandų. Idealiu atveju norėtumėte rasti savo aplinkoje užraktą, kad pasiektumėte jums kuo greičiau ir sumažintumėte laukimo laiką. Avarinis užraktas pirmiausia bandys išardyti jūsų užraktus ir rišiklius (jie tarnauja durų saugumui), kad grįžtumėte į savo namus. Jei nesėkmingi metodai nepavyksta, daug dėmesio spynos gali būti atidarytos gręžiant užraktą su vėlesniu greito įrengimo nauju, kad išlaikytumėte savo namus.
Sugadintų pilių remontas
Užraktai ir raktai neveikia amžinai, naudojant jų nusidėvėjimą ir žalą, jie gali net sulaužyti. Lockman gali padėti jums su "Chateau" savo įėjimo durų, automobilių durų, garažo vartai, pašto dėžutė ir vidinės durys, vedančios į kambarius (net ir ant langų ir stumdomų durų). Gedimas (sugadintas) užraktas bus teisingas arba pakeisite naujam. Atminkite, kad reguliarūs "Chateau" užraktai tęsiasi jų tarnavimo laiką ir yra geriausia prevencija.
Pilies montavimas.
Jei sumaišėte naujas duris, sulaužytas (sugadintas) užraktas arba nežinote, kad jūsų dabartinė apsaugos sistema yra pakankama, gali tekti įdiegti naują užraktą. Tai gera idėja, jei praradote raktus arba neturite apžvalgos, kas turi prieigą prie jūsų namų. Raskite savo aplinką per "Wilo Locksmith" skubios pagalbos durų atidarymui ir patobulintos apsaugos sistemos įdiegimui. Nepamirškite nurodyti, kokio užrakto tipo reikia pritvirtinti, nesvarbu, ar turite užraktą, arba jei jums reikia suteikti jums užraktai.
Auto Locksmith
Jei sugadinsite ar prarandate automobilio raktą arba užfiksuokite savo automobilį, galite išsinuomoti (užsakyti) automobilių užraktą. Jie padės jums atrakinti automobilį ir patekti į užrakintą raktą arba pakeiskite užraktą naujam. Auto locksmiths taip pat gali padėti įdiegti automobilio spynos, pritvirtinant automobilio durų rankenas ir uždegimo žvakes.