Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Apšvietimo Montavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 620 registruotų specialistų
93 507 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Apšvietimo Montavimas

Ar jums reikalinga paslauga apšvietimo įrengimo srityje? „Wilio“ padės surasti kokybės ekspertus, į kuriuos reikėtų sutelkti dėmesį, išsirinkti tinkamą šviestuvą ir jį sumontuoti. Apšvietimo įrengimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: pristatymo išlaidas, jungiklius ir lemputes, kurias teikia vienas iš mūsų 26 784 šios kategorijos meistrų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Papildomos paslaugosPapildomos paslaugos
Dizaino apšvietimo dizainas Konsultacijos ir naujų šviestuvų pasirinkimas Laiko kabineto montavimas Senų ar sugadintų šviestuvų remontas Paslaugų apšvietimas Plyšių įrengimas. T
Kas yra normalaus šviesos montavimo dalis?Įskaičiuota darbo vieta

Elektros tinklo tikrinimas Naujų žibintų kokybės vertinimas, Studijų specifikacijos Šviestuvai Luminaire laidų dizainas Konsultacijos su šviestuvais Patys montavimo lempos Šviestuvo jungiklių prijungimas.

Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškote "Wilo Monting" eksperto?
Ar ketinate atgaivinti patalpas su naujomis šviesomis? Naujų žibintų montavimas naujuose pastatuose arba originaliame apšvietimo pakeitimu nėra bendras klausimas daugeliui namų ūkių. Tai profesionalus darbas, kuris reikalauja patyręs profesionalus ir tai geriausias elektrikas ar kitas techninis ekspertas šioje srityje. Nesvarbu, ar tai yra naujos pastato apšvietimas, laiptai ar kiemas prieš šeimos namus, sumanūs ir kvalifikuoti metodai tiksliai žino, kaip tai padaryti.
Kokių įgūdžių yra elektrikas arba prakaitas.
Svarbūs elektrikai gali ne tik pritvirtinti šviestuvus, kad veiktų nepriekaištingai, bet taip pat gali įdiegti kištukus, saugiklius ar paskirstymo kabinetą. Taip pat tikrinant esamas elektros linijas arba siūlydami viršįtampių saugiklius jam nėra problema. Naujienos, pavyzdžiui, LED diržai arba LED fluorescencinės lempos yra tikrojo asmens žaislai. Tai padės, patars ir profesionaliai bendrauti su išoriniu apšvietimu aplink namą arba sode ar sodo pavėsinėje. Galite pasikliauti ant jo, kai montuojate šviestuvus ne tik interjere, bet ir išorėje.
Kaip rasti gerą elektriką?
"Wilo" paklausos kūrimas yra greitas ir paprastas būdas rasti patogų ir nenori elektriko šalia jūsų. "WILIO" padės jums rasti ekspertą, kuris gali būti pritaikytas ir atlikdamas visą darbą, kad jums reikia, pavyzdžiui, įtraukiant lempos išorėje ir patalpose.
Kokį darbą daro elektrikas?
Elektros dažniausiai tikrina esamas elektros linijas ir saugiklius ir tada prisijungti prie pageidaujamo lempos surinkimo. Tačiau, jei reikia, ji gali pasiūlyti arba patarti sprendimai įvairioms situacijoms, susijusioms su surinkimu arba vieta bei apšvietimu bei lempomis. Taip pat, jis gali teisingai ištaisyti kištukus, saugiklius ir paskirstymo spinteles.
Kada skambinti elektriškai?
Dažniausiai klientai dėkingi profesionalia pagalba diegiant šviestuvus, kai jie nežino patarimo. Jei šiuo metu esate elektrikas ar kitas techninis darbuotojas, pageidautina paskambinti žmogui, kad paskambintų šią paslaugą, kad būtų galima montuoti šviestuvus. Be to, nebent jūs turite aiškiai, kaip išspręstumėte apšvietimą, tinkamas ekspertas siūlys jums įvairius apšvietimo variantus ir paaiškinys atskirų lempų naudą.
Ar man reikia nusipirkti savo šviesas į priekį?
Dauguma klientų nori pritvirtinti iš anksto nustatytą tipą ir tipas šviestuvų ar apšvietimo. Tačiau, jei nesate nuspręsite ar nesate tikri, jei šviesos patenka į savo patalpas, neabejotinai leis jums patarti iš suprantamo eksperto. Elektrikas žino, kad rekomenduojate, kokie šviesos tipas tinka į eksterjerą ir ką į interjerą. Jis taip pat gali profesionaliai įvertinti, ar į jūsų patalpų išmestą šiltą ar šaltą apšvietimą. Kitas apšvietimo tipas bus gerai patiekiami, kai virti virtuvėje ir kitokio tipo paversti savo svetainę teisingai. Jei nežinote patarimo sau, rekomenduojame informuoti jus į profesionalų, ar ši paslauga teikia ir ar ji turi pakankamai laiko, kad galėtumėte pasikonsultuoti.
Ar reikalinga reguliari paslaugų lempos paslauga?
Dauguma klientų turi pritvirtinti lempų ir, jei jie vis dar veikia ir nesilaiko jokio sutrikimo, jie dar labiau. Tačiau šviestuvai yra tinkami ne rečiau kaip kas 2 metus patikrinti arba pakeisti jį geriau ar ekonomiškiau. Elektrikas tikrai descast su elektros tinklu, bet taip pat siūlo tinkamas šviesos alternatyvas. Todėl reguliariai tikslinga naudoti šviesas.