Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas

Ar jums reikia klojimo ar grindų keitimo paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus, atliekančius apžiūrėjimą, pradinių grindų nuėmimą, paviršiaus išlyginimą, naujų grindų klojimą. Trinkelių klojimo ir keitimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: išlyginimą, sandariklį, tarpiklį ir juosteles, kurias teikia vienas iš mūsų 29 814 tiektuvų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškokite "Wilo" grindų eksperto?
Ar jums reikia uždėti grindis arba pakeisti jį naujam? "Wilo" rasite ekspertus į skirtingų tipų grindis ir paviršius, įskaitant medieną, laminatą, linoleumą, plyteles, betoną, epoksidą ir kitą. Nesvarbu, ar jums reikia jūsų namų, biuro ar verslo vietos, rasite profesionalų, kurie patars jums sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius, biudžetą ir puikiai atrodys. "WILIO" padės ne tik rasti ekspertą, kuris daro pasirinktą grindų kokybę, bet ir išsaugoti pasiūlymus iš geriausių vertinamų meistrų, kad būtų galima uždėti bet kokį aukštą iš jūsų aplinkos.
Kokios paslaugos yra grindų sluoksnis?
Dažniausiai tai yra senų grindų pašalinimas ir naujų grindų klojimas. Kaip šio darbo dalis, vartotojas gali, jei reikia, subalansuoti pagrindinį grindų sluoksnį, įdiegti šiluminę izoliaciją, hidroizoliaciją ir vėliau pakeiskite grindis naujam.
Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos grindims?
Dažniausi interjero grindų medžiagos yra laminuotos plaukiojančios grindys, plytelės, kilimai, mediniai parketai, vinilo, kamštienos ar woodoplast ir akmens kaip išoriniai sprendimai.
Kaip galiu gauti nemokamus grindų klojimo pasiūlymus?
"WILIO" leidžia lengvai gauti ir palyginti įvairius pasiūlymus, kad galėtumėte kloti grindis. Tiesiog įveskite paklausą, kurioje jums reikės daryti ir pradėti gauti nemokamus pasiūlymus iš vietinių grindų specialistų per kelias minutes. Tada tiesiog palyginkite meniu ir pasirinkite jums tinka meniu.
Kokios priemonės ir įranga naudoja grindų sluoksnius?
Įrankiai ir įranga, naudojami diegti grindis, priklausys nuo grindų tipo, bet dažniausiai tai yra plaktukas, matuoklis, perforatorius, gręžimo, pjūklo, pjovimo, kreidos, spirito lygio ir lazerio radiatoriaus.
Kiek kainuoja grindys?
Tiksli kaina priklausys nuo grindų dydžio, grindų ir sudėtingumo tipo ir užduočių. Kaina taip pat gali turėti įtakos ar tai yra konteineris netoliese arba turi būti gaunamas iš didesnio atstumo.
Kodėl turėčiau samdyti magistro iš WILIO, o ne verslą?
Vienas kvalifikuotas mene gali geriau pritaikyti savo poreikius ir laiko parinktis. Be to, pasirinksite iš kelių pasiūlymų WILIO, todėl žinote kokybišką darbą už priimtiną kainą. Be to, galite nuspręsti, kur perkate medžiagas, kurias galite sutaupyti dar daugiau.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Yra daug rūšių grindų. Rašykite, kad įvestumėte tiksliausią aprašymą, kokių rūšių grindys bus apsvarstytos ir kokiu mastu dabartinė grindų būklė yra tiksliai suprasti, kas yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Kokius grindų tipus galiu pasirinkti?
Betoninės grindys Vienas kvalifikuotas mene, kuris matuojamas ant betono grindų, gali išsilieti naujų betoninių grindų arba pakeisti esamų grindų išvaizdą poliravimo betono ir epoksidinių dangų tiekti spalvą ir struktūrą. Priklausomai nuo to, kas turės būti padaryta, ji gali dirbti su betonu, maišytuvu, šlifavimu ir lenkiškai ant grindų ar epoksido. Medinės plaukiojančios grindys ir parketas Plaukiojančios grindys turi daug privalumų ir galite rinktis iš įvairių stilių, be to, gali būti gana lengvai pritvirtintas, jei yra žala vienai plokštei. Aplinkos ar konkrečių galimybių, pvz., Taip pat yra. Šlapias atsparus bambuko grindys arba kamščiai. Taip pat galima įdiegti garso izoliaciją, kad sumažintumėte triukšmą. Įdiegus, plūduriuojančius grindis galima lengvai prižiūrėti. Priklausomai nuo konkretaus grindų tipo, galima tiesiog laikyti jį ant lygaus paviršiaus arba priklijuotas už didesnį stabilumą ir mažesnį pažangų triukšmą. Malonu kilimas. Senasis kilimas turi būti pašalintas diegiant kilimus. Kilimų pašalinimas gali būti dulkėtas ir sudėtingas, todėl šeimininkas naudos įkrautojus kaltinti kilimą ir peilius pjauti kilimą. Jei izoliacija yra geros būklės (arba nereikia) gali būti visiškai ant jo. Ji tvirtai stumia kilimą į kambario kraštus ir kampus ir patrinkite per didelę medžiagą. Plytelės grindys Plytelės yra populiarios daugiausia vonios kambaryje ir virtuvėje, nes jie tiesiog išlaikomi švarūs. Prieš montuodami plyteles, pirmiausia turi būti pašalintas esamas grindys. Tada būtina subalansuoti paviršių. Po to, kai plytelės ir kietėjimo klijai, skiedinys arba sandariklis yra pritvirtintas prie sąnarių tarp plytelių suformuoti vandeniui atsparų paviršių. Laminatas, vinilas ir linoleumas Įdiegus vinilo grindis, linoleumas arba laminatas prasideda nuo senų grindų dangų ir paprastų plokščių pašalinimo. Laminato grindys paprastai yra lengvai pašalinti, tačiau priklausomai nuo naudojamų klijų gali prireikti cheminių tirpiklių. Po valymo paviršiaus grindys yra suderinti ir paruošti su būtinu sluoksniu ir izoliacija. Grindys yra išdėstytos iš tolimiausių durų kampo, ir tai svarbu, kad nėra ekskursijų ir kad finišo grindys yra lygūs ir lygūs.
Kokio darbo datuoja grindų dalinį?
Grindų paviršiaus paruošimas montavimui
Prieš įdiegdami naują grindį, reikia paruošti grindų paviršių, kad jį įdiegtumėte ar pataisytumėte. Kartais būtina pašalinti ankstesnes grindų medžiagas, valydami ankstesnių grindų liekanas, nulaužti, šlifuoti ir kompensuoti nelygybę. Norint sukurti švarią ir net paviršių, gali prireikti užpildyti sandariklio, cemento plyšius arba naudoti žemą kambario aukštą.
Matavimo, pjovimo ir maišymo grindų medžiagos
Kai klojant grindis, būtina teisingai įvertinti kiekį, matuoti ir supjaustyti grindų medžiagas, kad atitiktų nurodytą grindų diegimo planą. Jei reikia, klijų naudojimas turėtų būti sumaišytas ir tolygus ant substrato, kad būtų naujas grindys už viršų. Jei asfaltuotas grindys yra būtinas norint paminėti teisingą skiedinį, reikalingą plytelėms įdiegti. Reikia specialios grindų apdorojimo procedūros, pavyzdžiui, diegiant elektrinius šildymo folijus arba karšto vandens grindų šildymą arba taikant hidroizoliaciją.
Sukurti norimą modelį
Dėl teisingo naujos grindų įrengimo dažnai reikia nurodyti skirtingų modelių pasiskirstymą, atkreipti orientacines linijas ir ašis. Tik tada galima pastatyti grindis taip, kad individualios plytelės ar plokštės sudaro norimą modelį.
Naujų grindų diegimas
Kilimai, linoleumas, laminatas, mediena, betonas ir plytelės naudojamos, kai rodomas naujas aukštas. Grindų sluoksniai Be šių medžiagų Naudokite kitus elementus ir medžiagas, tokias kaip hermetikai, nivelization, klijai, izoliacinės folijos, skiedinio klausimai, silikonai ir plokštės.
Paviršiaus pakeitimo grindys
Kai grindys yra nustatytos į šeimininką, įsitikinkite, kad nėra burbuliukų ar kitų klaidų. Jei grindų tipas reikalauja grindų, užpildydami jungtį su TMEL arba cementu. Jis taip pat gali padaryti papildomas apdailas naudojant šlifuoklius, lakus, aliejus ir grindų vaškus.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Miervaldis R.
profile image
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Vilis Q.
profile image
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Ludis O.
profile image
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Markuss U.
profile image
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Ludis K.
profile image
Grindų Klojimas, Grindų Keitimas
Jurgis K.