Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Virtuvės Pertvarkymas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 521 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Virtuvės Pertvarkymas

Ar jums reikalinga paslauga virtuvės remonto srityje? Wilio padės surasti kokybiškus originalaus virtuvės bloko išėmimo, naujo virtuvės komplekto gamybos ir surinkimo, buitinės technikos pajungimo, montavimo darbų ir dažymo specialistus. Virtuvės pertvarkymo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: atliekų surinkimą, prietaisų pirkimą, elektros ir dujų patikras, kurias teikia vienas iš mūsų 26 028 statybininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuojate virtuvės rekonstrukciją per WILIO?
Dauguma šeimų perima jūsų virtuvę arba reikia atnaujinti virtuvę 10 - 15 metų. Taigi, jei manote, kad jūsų virtuvė turi pakeisti, gali būti laikas atnaujinti virtuvę. Profesionalus virtuvės renovatorius atliks rekonstrukciją greičiau ir aukštesniu lygiu ir gali būti išgelbėti pinigai. Profesionalai gali tvarkyti visas detales, kurias reikia apsidrausti be žongliravimo tarp darbo, vaikų ir gyvenimo, nesiliaujasi įstrigo virtuvėje. Jūsų virtuvės rezervavimas per WILIO leidžia jums pasiekti tūkstančius kvalifikuotų vietinių pirkėjų per savo biudžetą. Jūs rasite patyręs ekspertas, kuris gali tvarkyti visą darbą nuo planavimo po užbaigimo arba tokio, kad bus tvarkyti užduotis, kurias reikia padėti.
Išnuomokite profesionalų renovatorių virtuvę arba atlikite savo virtuvės renovaciją?
Profesionalaus renovatoriaus aptarnavimo virtuvės nuoma yra puikus būdas sutaupyti laiko, išvengti sužalojimų ir pasiekti labiausiai profesionalią apdailą, ir net ir naujausių pasaulio amatų reikės profesionalios paramos rekonstrukcijos metu iš platintojų ir elektrikų.
Kaip galiu pasiruošti virtuvės rekonstrukcijai?
Pirmiausia išnagrinėkite norimą stilių, spalvas ir kruopščiai surengti virtuvę ir atitinkamai suplanuokite savo biudžetą. Jūsų renovacijos metu turėsite pasiruošti gyvenimui be virtuvės, todėl rezervuojate saugyklą ir investuokite į elektrinę keptuvę kepimui ir pasiruoškite mažiausiai triukšmo ir dulkių mėnesį.
Kokie yra virtuvės atnaujinimui?
1. Pasirinkite dizainą, medžiagas ir nustatykite savo biudžetą. 2. Nuimkite savo esamos virtuvės dalis. 3. Jei reikia, atlikti vandentiekio ir atnaujinti elektros įrenginius. 4. Įdiekite naujas plyteles, virtuvę, apšvietimą ir prietaisus.
Paslaugos
Kas apima virtuvės renovaciją?
Kiekvienas virtuvės renovacijos projektas prasideda planu ir dizainu. Įsitikinkite, kad žinote, kokie elementai norite keisti, pašalinti ir atnaujinti ir kiek tai greičiausiai stovės, nes jums nereikės koreguoti biudžetą. Jei kai kurios dalys vis dar yra Geros būklės ir atitinka naują dizainą, galite juos palaikyti taip, kaip jie yra ir naudoti savo biudžetą tolesnėms funkcijoms. Planuojant savo renovaciją (ir perkelti visus maisto produktus ir patiekalus) bus tolesni veiksmai, kurie priklausys nuo to, ką įtraukėte į savo planus:
Jūs nugriaukite esamą virtuvę
Pirmasis žingsnis, kuris leis jūsų ekspertui paprastai pašalina esamą virtuvę ar bet kokias jo dalis, neleisite. Jis pradės pašalinti esamas duris ir kabineto stovas, po durų ir langų. Tada išjunkite maitinimą ir išimkite įmontuotus prietaisus ir lemputes. Jei keičiate sienų plokštes ir grindis bus pašalintas kaip paskutinis. Jums reikės saugiai išsaugoti viską, ką norite išsaugoti ir gali prireikti organizuoti atliekų šalinimą, kad atlaisvintumėte įrenginio erdvę.
Naujų prietaisų diegimas
Pirkdami savo naujus prietaisus, tokius kaip kepimo vamzdžiai, viryklės, ventiliatoriai ir žibintai, paprastai turės įdiegti kvalifikuotą elektriką. Jie pradeda išjungti maitinimą, vandenį ir dujas. Tada jie įdiegia naują įrenginį, patikrinkite, ar jis yra saugus, saugus ir subalansuotas ir tada išbandyti jo funkcionalumą. Kai prietaiso diegimas baigtas, galia vėl įjungta.
Naujų grindų diegimas
Įdiegus naujus virtuvės grindis, dauguma žmonių pasirenka lengvai valomas ir patvarias galimybes, pvz., Plyteles, skalūnus ar linoleumą. Pašalinus esamus grindis, jūsų grindų dangos tiekėjas bus pašalintas iš dulkių ir purvo. Jei kokių nors problemų, susijusių su aukščio ar grindų lygiu, būtina subalansuoti grindis ir tada paruošti paviršių su garso izoliacija, drėgmės barjerą. Jūsų grindų santechnikas taiko klijus arba cementą, kad prijungtų naują grindį. Įdiegus visus grindis, jie bus dar kartą patikrinti, ar viskas yra lygi ir visi kraštai yra užplombuoti, prieš diegiant plyteles ir baigia, kad tarp jūsų grindų ir kabineto nėra tarpų.
Spintų diegimas
Spintos yra jūsų virtuvės centras, todėl verta investuoti į profesionalų įrenginį. Paprastai "Stolander" arba "Cabinet" santechnikas patikrina virtuvės išdėstymą, patikrina, ar turite visus gabalus ir pradėkite pritvirtinti spinteles. Kiekviena kabinetas pridedamas vienas šalia kito ir į sienas. Naudojant Dvasios lygius Patikrinkite, ar kiekviena horizontali spintelė yra pasirengusi įdiegti darbo vietą.
Naujų lentų diegimas
Kai jūsų spintos yra jūsų vietoje, viena kvalifikuota mene gali pridėti naują plokštelę. Priklausomai nuo jūsų virtuvės išdėstymo, parduotuvėje galite įsigyti standartinę virtuvės mašiną. Priešingu atveju, jums reikės pritaikyti esamą plokštelę arba įdiegti plokštelę, kad tilptų, kad tilptų į savo erdvę. Darbalaukio diegimas yra pagrįstas darbalaukio įrengimu ant jūsų spintos ir sienos, kol jis saugo jį svetainėje, naudojant klijų, varžtus ir konsoles. Galiausiai, darbdavio montuotojas plombuoja visus kraštus ir valo visas atliekas.