Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Virtuvės Baldų Montavimas, Virtuvės Baldai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 277 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Virtuvės Baldų Montavimas, Virtuvės Baldai

Ar jums reikalinga paslauga virtuvės ir baldų surinkimo srityje? Wilio padės surasti kokybiškus transportavimo, furnitūros paruošimo ir virtuvės bei baldų montavimo ekspertus. Virtuvės spintelių, virtuvės komplekto ir buitinės technikos montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: transporto išlaidas, dažymą, santechnikos darbus, kuriuos teikia vienas iš mūsų 26 431 dailidžių nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Modulinė virtuvės diegimas
Modulinės virtuvės suteikia jums nuoseklų jūsų virtuvės išvaizdą su standartiniais dydžiais ir konvertuojančiais spintelėmis, policija ir lentelėmis, iš kurios galite pasirinkti. Modulinės virtuvės yra įrengti lengvesni nei įprastos virtuvės, bet jei nesate kvalifikavimo tipas, galite išvengti streso ir problemų, kad rasite profesionalų įdiegti IKEA virtuvę savo kaimynystėje.
Įrengimas pritaikytos virtuvės
Siuvinėjama virtuvė yra pagaminta pagal jūsų prieinamą vietą ir savo asmenybę. Montuotojai pritaikyti virtuvės linijas matavimo ir pjovimo spintos ir suolai Dėl tikslaus dydžio jums reikia jūsų pasirinktos medžiagos. Įrengimas specialiai pagamintos virtuvės kainuoja daugiau ir užtrunka ilgiau nei standartinės virtuvės įrengimas, tačiau dizaino koregavimas yra verta.
Virtuvės kabineto įrengimas.
Jei tik norite pakeisti savo spinteles, virtuvės kabineto gamintojas gali gaminti ir įdiegti pritaikytus spinteles arba galite tiesiog nuoma įkrauti modulines spinteles, kurias jau įsigijote. Kabineto gamintojai atsižvelgs į esamą savo virtuvės stilių ir klausysite savo idėjų, kad pasiūlytų idealų saugojimo sprendimą.
Virtuvės kriauklės įrengimas
Naujos virtuvės kriauklės keitimas arba įdiegimas yra viena sudėtingiausių virtuvės įrenginio dalių, kurioms reikalingas montuotojas arba specializuotas virtuvės kriauklės montuotojas. Prieš montuodami naują kriauklę ir bakstelėkite augalus valyti vandens vamzdžius ir pašalinti seną sandarinimo masę. Įsitikinkite, kad jis yra tinkamai uždarytas, kad būtų išvengta vandens nuotėkio ir vėlesnės žalos.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuojate virtuvės įrengimą per WILIO?
Nesvarbu, ar įdiegiate pritaikytą virtuvę arba standartinį virtuvės bloką, virtuvės įrengimas turėtų teikti kvalifikuotą specialistą. Patikrins ne tik tada, kai jūsų spintos yra lygios, bet taip pat užkirsti kelią galimai rizikai jums ir jūsų šeimai. Jūsų virtuvės tiekėjas gali turėti rekomenduojamų montuotojų sąrašą, arba galite sutaupyti pinigų nesumažinant kokybės ir samdyti savo profesionalų šalia jūsų per WILIO. Galite rasti montuotojų, kurie gali įdiegti visų virtuvės tipų. Įveskite nemokamą paklausą ir susisiekite su patikimais ekspertais, siūlančiais įrengimo virtuvę šalia jūsų kaimynystės už geriausias kainas. Patyręs amatininkas gali būti tikrinamas taip, kad perskaitėte atsiliepimus iš ankstesnių klientų įsitikinkite, kad jūsų virtuvės įrengimas yra saugioje rankose.
Kaip ilgai užtrunka virtuvės įdiegimas?
Tai priklauso nuo virtuvės tipo, kurį įdiegiate. Modulinės virtuvės įrengimas trunka trumpesnį nei virtuvės pritaikytos. Jūsų virtuvės santechnikas jums nedelsiant Pasikonsultavus, tai bus nustatyta, kiek laiko darbas bus baigtas.
Kokios kitos paslaugos yra įtrauktos į diegimą?
Prieš naudodami naują virtuvę, turite jį prijungti Elektros, vandens ir kitų inžinerinių tinklų. Paklauskite savo diegimo būdų, ar šios paslaugos yra įtrauktos į įrengimo išlaidas, arba jei reikia samdyti elektriką, santechniką ar kitą ekspertą.
Koks virtuvės išdėstymas yra tinkamas?
Virtuvės turi visas formas ir dydžius. Renkantis tarp kompaktiškų virtuvės, u arba L formos virtuvės ir kitų virtuvės turėtų galvoti apie savo erdvinius variantus, žmonių skaičių savo namuose ir kaip planuojate naudoti virtuvę.
Ar man reikia pritaikytos virtuvės?
Pasirinktinės spintos ir suolai kainuoja daugiau nei modulinė virtuvės įrenginys, tačiau jiems gali prireikti, jei jūsų virtuvė neturi standartinio dydžio arba turėti konkretų stilių ar paviršių. Savo virtuvės diegimas yra sudėtingesnis už standartinės virtuvės įrengimą ir reikalauja profesionalios profesinės patirties.
Ar reikia nugriauti sienas?
Jei planuojate rekonstruoti senesnį namą, galite pajusti, kad jūsų nauja virtuvė yra pernelyg uždaryta. Dėl atviros išvaizdos, leidžiančios laisvai oro srautui ir šviesai, reikės pašalinti vidinę sieną. Paklauskite virtuvės montuotojo, jei jis siūlo šią paslaugą arba jei reikia susisiekti su statytoju atskirai.
Kiek kainuoja virtuvės diegimas?
Virtuvės kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įrenginio sudėtingumo. Standartinė virtuvė arba modulinė virtuvės įrenginys yra pigesnis nei pritaikytos virtuvės. "Wilo" yra vidutinė virtuvės diegimo kaina nuo 80 iki 585 eurų.
Ką daro virtuvės montuotojai?
Remiantis jų poreikiais, galite samdyti konsultantą virtuvės dizainui, kuris valdys visą savo renovacijos virtuvę ir koordinuos jį su kitais ekspertais, arba esate tik artimiausi stalla, santechnikas ar kitas licencijuotas specialistas įdiegti spinteles, kriaukles ir įsisavinti kitus kompleksus Užduotys, kurių nenorite patys daryti.