Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Namo Statyba
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 514 registruotų specialistų
92 186 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Namo Statyba

Ar jums reikia paslaugos grubių statybų srityje? Wilio padės rasti kokybiškus kasimo, pamatų, perimetro sienų ir stogų ekspertus. Holodomo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: betono maišyklė, langinių lentos, kasimo įrankiai, kuriuos teikia vienas iš mūsų 25 284 statybininkų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Ką reiškia terminas "bruto struktūra"? Craft veikloje statyboje ir atstatymuose terminas "bendroji struktūra" reiškia statybos etapą po pagrindo įrėminimo ir baigus pradinius elektros įrenginius ir vandens įrenginius, bet prieš sienas ir lubas yra užsandarintos sienomis. Tai yra taškas, kuriame dauguma šių darbų pirmiausia patikrins statybos inspektorių. Sienų ir grindų dangos nebuvimas leidžia lengviau reguliuoti, jei šiurkštus paviršius neperduoda kontrolės arba jei namų savininkas bus komanda pakeisti projektą. Elektriniu darbu tai reiškia bendrą konstrukciją, kad visi elektros kabeliai buvo pailginti per sienas ir kitus rėmo elementus ir yra įdėta į sienos ir lubų dėžės. Jungikliai, lizdai, žibintai ir kiti įrenginiai nėra prijungti - patikrinkite šį darbo aspektą bus atliekamas per galutinį čekį. Vandentiekio laidai reiškia, kad visi vandens tiekimo ir vandens vamzdžiai buvo atlikti per išgręžtų skyles sienose ir kiti rėmo elementai ir kad visi vamzdynai yra pagaminti. Tačiau šiame etape dar neįdomi praustuvai, baterijos ar kiti furnitūra bei galutiniai elementai. Bendra struktūra turi būti baigta iki pirmojo apsilankymo pastato, maitinimo linijos ar vandens vamzdžio inspektoriui. Šie patikrinimai tinka į tipišką darbo eigą, pavyzdžiui: sienos, grindų ir lubų sistemos yra pastatytos ir paliekamos atviros. Dar neįdiegta gipso plokštės. Elektros įvestas ir veda elektrinį dirigentą nuo paskirstymo spintos į skirtingus galutinius taškus, tokius kaip lizdai ir šviesos jungikliai. Kiekvienoje spintoje viela paliekama plika galu ir neprijungta. Maždaug tuo pačiu metu santechnikas ateina ir veda tiekimo ir drenažo vamzdžiai per sienas ir apatines grindis į virtuvės ir vonios kambario kriauklę, dušo kampai, vonios, skalbimo ir kt. Inspektoriai atlieka pirmąjį apsilankymą ir patvirtina arba sustabdo darbą. Gipso plokštės montuotojai ateina išmušti ir baigti gipso plokštę. Elektrikas, santechnikas ir kiti meistrai Įdiegti galutinius įrenginius, tokius kaip lizdai, šviesos ir jungikliai elektrikui, praustuvams, dušams ir vonios montuotojams. Inspektoriai užims antrą apsilankymą. Pastatų leidimas yra patvirtintas ("teisėtu"), ar ne. Jei leidimas nėra patvirtintas remiantis diegimo problemomis, darbas turi būti ištaisytas. Inspektoriai grįžta, kol jie bus patenkinti darbu. Visi statybos specialistai metodo galutinius patikrinimus su lūkesčiais, kad diegimas yra galutinis, o ne nuolatinis. Tas pats turėtų sumokėti už kiekvieną namų savininką, kuris atlieka atstatymo darbus. Darbas atliktas tiksliai ir pagal specifikacijas turėtų būti tai, ką jūs klausiate iš kiekvieno amatininkas. Tačiau, jei inspektorius turėtų užsisakyti pakeitimą arba jei namo klientas klausia pakeitimo, tai, kad darbas ir toliau bus prieinama palengvinti šių pokyčių įgyvendinimą.