Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Namų Kino Įrengimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Namų Kino Įrengimas

Ar jums reikia namų kino teatro įrengimo paslaugos? „Wilio“ padės rasti kokybiškus kabelių, garso ir televizijos klojimo ir įdėjimo ekspertus. Garso ir atkūrimo įrangos montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: siuntimo išlaidas, televizoriaus laikiklį, garso sąsają, kuri vidutiniškai kainuoja 15-70 eurų, kurią pateiks vienas iš mūsų 20 218 kategorijos meistrų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Gaisro patikimas ekspertai įdiegti namų kino teatrą per WILIO
Šiuo metu gyvename tuo metu, kai kiekvienos prielaidos turi sukurti kiną savo namuose. Su "Ultra HD" technologijos, kurios siūlo neįtikėtinai aiškų vaizdą, ir visas erdvinis garsas, mes turime tikrai didelę patirtį mūsų namų ūkiuose mūsų namuose. Namų kino sistemos vis labiau populiarėja pastaraisiais metais. Tokios tobulos patirties jaudulys pasirodė esąs gana užkrečiamas. Nors namų kinas yra pakankamai paprasta pirkti, jų ryšys ir nustatymas yra palyginti sudėtingas. Turite turėti tinkamas žinias apie elektros inžineriją, kad įsitikintumėte, jog viskas yra prijungta pagal vartotojo vadovą (vadovą), priklausomai nuo norimo nustatymo, jums gali tekti įdiegti į konsolės sienas arba atkurti elektros instaliaciją, kad gautumėte kabelius kur jums reikia. Kaip išvengti problemų su traukulių kabeliais? Šiuo metu yra namų kinas su belaidžiais galiniais garsiakalbiais ir belaidžiu subwoofer. Namų kino sistemos nustatymas gali būti uždavinys, pilnas pavojaus ir nervų. Tad kodėl jūs rizikuojate? Profesionalai vidaus teatro įrengimo turi žinių ir žinių, siekiant užtikrinti, kad jūsų nauja sistema bus teisingai ir pirmą kartą. Išsaugokite nusivylimą ir šiandien ateisite - užsakykite namų ūkio kiną!
Kokie yra vietinio teatro diegimo privalumai?
Tiesiog tai, ką įdiegiate namų kino teatre, galite mėgautis filmais, kaip jie atrodo - su didelio ekrano televizoriumi ir erdviniu garso, savo šeimos privatumu, ir be jokių išlaidų ir nepatogumų, kuriuos turėtumėte aplankyti viešą kiną.
Ką reikia namų kino sistemai?
Tinkamas namų kinas prasideda nuo didelės raiškos televizijos (HDTV) - televizijos signalo transliacijos formatas su žymiai didesne raiška, pvz., Tradiciniais formatais, arba projektoriui ir erdvinei garso sistemai 5.1 (5 garsiakalbiai + subwoofer) arba valstybės-of-the- Meno garso sistemos 7.1 (7 ir daugiau garsiakalbių), garso žemės + žemų dažnių garsiakalbis), kuris leis jums sukurti didelę kino atmosferą. Galite pridėti savo patirtį su patogiomis elektrinėmis lankstymo vietomis su puodelio laikikliais.
Kaip veikia namų kino nustatymas?
Namų kino technikas patikrins jūsų žiniasklaidos kambarį ir patars jums geriausiai naudoti erdvę ir akustiką savo kambaryje. Jie įdiegia jūsų televizorių ar projektorių, garso juosta ir garsiakalbiai prakaituos vieni kitus ir parodo, kaip juos valdyti.
Kodėl samdyti namų kino profesionalų?
Jūsų namų kino nustatymas gali būti įtemptas, jei paprastai neveikia su visomis technologijomis. Profesionalus užtikrins greitesnį jūsų prietaisų prijungimą, paslėpti neestetinius kabelius ir užtikrins besiūlių integraciją ir veikimą savo prietaise.
Kiek laiko jis paprastai užima vietinį teatrą?
Namų kino diegimas gali užtrukti kelias valandas (3 ir daugiau), priklausomai nuo jūsų sistemos sudėtingumo ir tai, ką turite.
Kiek kainuoja namų kino nustatymas?
Namų kino įrengimas ir kūrimas kainuoja maždaug. 50 €, įrengiant televizoriaus imtuvą už maždaug 30 €, laidai ir namų kino komponentų kūrimas klientui - 25 €.
Paslaugos
Ką yra vidaus teatro diegimas?
Jūsų namų kinas gali būti paprastas arba sudėtingas, atsižvelgiant į tai, ką pasirinksite. Nesvarbu, ar tai yra televizorius su dideliu ekranu ir erdviniu garso garsiakalbiais arba visiškai automatizuotu medijos kambario nustatymais. Viskas apie tinkamą atmosferą sukurti, kad turėsite autentišką stebėjimo patirtį nepaliekant namų komforto.
Projektoriaus diegimas
Pasirinkus namų kino ekrano (projektoriaus) dydį, kambario erdvę, kurioje jis bus dedamas. Nepriklausomai nuo geros akustikos, mažas ekranas nepateikia norimo efekto. Dauguma projektorių yra montuojami ant lubų, kad jie nepaisytų jų ir pateiktų tikrą vietinę teatro patirtį. Galite pasirinkti, ar turite ekraną, kuris gali būti paslėptas, kai jis nenaudojamas arba netgi galite naudoti tuščią sieną į žiniasklaidos kambarį. Projektoriai yra puikus pasirinkimas didelėms erdvėms ir didesniam žmonių skaičiui. Tačiau turite užblokuoti natūralią šviesą optimaliam stebėjimui.
TV įrengimas
Jūsų namų kino teatre galite pasirinkti didelės skiriamosios gebos televiziją (HDTV), kad būtų lengviau nustatyti arba dėl lengvųjų ir erdvinių apribojimų. Jūsų metodai sumontuoti televizorių ant sienos, kad maksimaliai padidintumėte kambario erdvę ir be to jums nereikės spintelių ar lentynų. Paprastai jie naudoja esamus maitinimo taškus, bet įspėja jus, jei jums reikia atlikti papildomą elektrinį darbą, kad galėtumėte maitinti visus komponentus arba įdiegti kitą antenos tašką. Montavimo metodai Kai įdedamas televizorius ant sienos sveria natūralios šviesos šaltinius ir akinimo šaltinius ir patarti, kas yra ideali vieta išlaikyti maksimalų malonumą nuo stebėjimo. Jie galiausiai paslėpti visus kabelius, pjausdami tunelį į sieną ir žarnyną (naudokite plastikinį bėgį, kuris yra pritvirtintas prie sienos, televizijos sienos gamyba nuo gipso plokštės.
Garsiakalbių ir garso diegimas
Galite pasiekti strateginę konfigūraciją, t.y. Tinkamai pritvirtindami garso sijonus, garsiakalbius ir stiprintuvus žiniasklaidos kambaryje, kad pasiektumėte visą erdvinį garsą. Pirma, centrinis garsiakalbis yra sumontuotas (virš arba žemiau televizoriaus, natūraliai pagrįsti garsą nuo vaizdo krypties) ir tada diegti papildomus garsiakalbius ir stiprintuvus, kurie užtikrina geriausią garsą. Jūsų garso ir vaizdo ekspertas peržiūrės kambario akustiką ir sėdimų vietų vietą, siekiant užtikrinti, kad visi žiūrovai gautų optimalią akustinę patirtį žiūrėti filmus ar klausytis muzikos.
Protingas (protingas) namų kinas
Namų kino automatika apima besiūlių integraciją visų technologijų jūsų žiniasklaidos kambaryje žiūrėti filmus kaip lengvai, kaip įmanoma. Integruota automatizacija reiškia, kad galite kontroliuoti visas technologijas namuose su vienu vairuotoju. Pavyzdžiui, praktinė funkcija yra suderinta daugialypės terpės valdymas žiniasklaidos kambaryje. Sistema gali integruoti į "Smart Home" sistemą ir palydovinę televiziją, "Netflix". Puikus steigimas vidaus teatras reiškia, kad tik vienas vairuotojas, kuris siūlo turtingą pasirinkimą transliacijos parinkčių arba tuo pačiu metu bendrauja su ekranavimu, reguliuojant temperatūrą ar apšvietimą kambaryje sukurti teisingą atmosferą. Televizijos technikas Namų kino rodo visą protingą ekosistemą, todėl galėsite nedelsiant transliuoti savo mėgstamus filmus.