Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Šilumos Siurblys
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Šilumos Siurblys

Ar jums reikia paslaugos šilumos siurblio srityje? Wilio padės surasti kokybiškus šilumos siurblių montavimo ekspertus pagal žemės, oro ir vandens šilumą. Kompleksinės šildymo sistemos kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: pogarantinis aptarnavimas ir konsultacijos, kurias teikia vienas iš mūsų 22 214 kurjerių nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl samdyti šilumos siurblių montuotojas per WILIO?
Artėjant atvėsti mėnesiais, jums reikės kažko efektyvesnio vietoj nešiojamojo šildymo įrenginio. Užsisakykite šilumos siurblio montuotoją WILIO įdiegti naują oro / oro šilumos siurblį. Tai patogiau ir greičiau nei savęs pagalbos diegimas, nes galite išsinuomoti ekspertą, kuris gali greitai ir ištaisyti sistemą. Paskelbkite savo paklausą WILIO. Nepamirškite įtraukti visų lemiamų detalių, pvz., Šilumos siurblio techninių parametrų, kokio tipo šilumos siurblio paslauga jums reikia, savo adresą, biudžetą ir, kai norite dirbti. Patyręs rangovas su jumis su jumis susisieks. Kiekviename "WILIO" diegimo programoje galite matyti atsiliepimus ir vertinimus, kurie padės jums nuspręsti, kuris iš jūsų atitinka jus. Kai jums bus dauguma WILIO diegimo, jis ateina už tavęs, atliks norimą darbą ir mokėsite po. Mūsų platforma leidžia jums patogiai rasti diegimo ar remonto šilumos siurblio, todėl nedvejodami rasti savo diegimo dabar!
Ar turiu pateikti savo įrankius ar įrangą oro / oro šilumos siurblio diegimui ar remontui?
Ne. Jūs neturite pateikti jokių įrankių ar įrangos. "Wilo" santechnikas, kurį galite mėgautis, yra šilumos siurblių su įgūdžiais, daugelio metų patirtimi technika, todėl jau žino, kokie įrankiai reikalingi darbui. Su jumis atnešite į darbo vietą. Jūs turite pateikti tik šilumos siurblį kartu su visais jo komponentais ir diegimo priedais, kuriuos gamintojas pateikė jums.
Kiek laiko jis ima diegti šilumos siurblio ir oro šaltinio ar remonto paslauga?
Pataisydami šilumos siurblius, jis gali priklausyti nuo būtinų remonto apimties - remonto gali užtrukti kelias valandas iki kelių dienų. Bendra šilumos siurblio priežiūra gali trukti visą dieną, nes tai yra sudėtingas procesas. Jei jūsų šiluminė siurblys reikalauja stabilios betono platformos, kepkite su kita darbo diena.
Ar "Wilo Installer" gali man padėti su oro / oro šilumos siurblių montavimu ir remontu?
Taip! Jei parduodate šilumos siurblio diegimą ar remontą ir reikia realizuoti daugiau darbo vienu metu, bet jūs to nerandate, taikiai pagalba. Galite rasti meistrus šimtus skirtingų užduočių, net neįprastų darbų, tokių kaip vamzdžių valymas, izoliacija ir prietaisų remontas. Tiesiog sukurkite paklausą su visais konkrečiais poreikiais, kad santechnikas gali jums padėti. Taip prisijungiate prie teisingų WILIO montuotojų ir užkirsti kelią nesusipratimų.
Ar šilumos siurblys efektyviai?
Taip, jei šilumos siurblys turi labai didelį COP vertinimo (galios koeficientas). Bandymai padarė išvadą, kad šilumos siurbliai sukuria daugiau šilumos energijos, pvz., Elektros energijos suvartojimo. "COP 3" terminis siurblys gali pasukti 1 kilovatų energiją į 3 kilovatty šilumą - yra efektyvesnis 300% energijos. Šis vertinimas reiškia, kad šie šilumos siurbliai, palyginti su elektrine krosnimi ar katilu, žymiai sumažina namų šildymo išlaidas.
Ar aš leisiu savo šiluminio siurblio įjungtas visą dieną?
Rekomenduojame aktyvuoti šilumos siurblį ir prireikus jį įjungti. Jei nesate namuose, jis gali būti pernelyg brangus ir neveiksmingas palikti šilumos siurblį. Rekomenduojamas būdas naudoti šilumos siurblį yra nustatyti laikmatį, kad įjungtumėte pusvalandį prieš pradedant namo ir pusvalandį prieš jus pabusti ryte.
Ar vienintelis šilumos siurblys gali šildyti visą savo namus?
Negalima atsakyti tiesiog "taip" arba "ne". Jūs turite atsižvelgti į keletą veiksnių, tokių kaip šildomas grindų plotas, jūsų namų išdėstymas, šilumos siurblio efektyvumo įvertinimas. Jūsų pozicija taip pat gali būti rodoma, nes šilumos siurblys su oro šaltiniu labai priklauso nuo išorinės temperatūros ir saulės padėties, kurią tiesioginė spinduliuotė sukuria šilumą bet kurioje erdvėje.
Paslaugos
Kas apima diegimo paslaugas ir šilumos siurblius su oro / oro šilumos siurbliais?
Šilumos siurblio diegimo paslauga yra būtini šilumos siurblio nustatymui ir išleidimui. Jei tai yra remontas, pirmiausia reikia atlikti išsamų šilumos siurblio patikrinimą, kad nustatytumėte problemos šaltinį ir atlikite atitinkamus remonto darbus. Montavimo paslaugos gali apimti išorinio įrenginio diegimą laikiklyje, pjauti skyles vamzdžių ir platinimo sienose, radiatorių įrengimas ir galiausiai prijungimas prie švino.
Lauko vienetų diegimas
Pagrindinis šilumos siurblio vienetas su oro / oro sistema turėtų būti šilčiausia vieta už jūsų namuose, kuris paprastai yra plotas, pasuktas į saulę. Jūsų technikas gali rasti tinkamą vietą, nebent tai buvo jūsų. Jei nėra stabilios platformos, kuriai gali būti dedamos padidėjusios plieno rankenos, kai kurie šilumos siurblių technikai gali atlikti konkretų pagrindą, kuri gali suteikti papildomų išlaidų. Kai jie sukuria stabilią platformą, laikiklis yra virš sniego poveikio ir pritvirtinkite išorinį įrenginį.
Kuriant orkaitės skyles ir paskirstymą: radiatorių įrengimas
Jūsų samdomi santechnikai supjaustyti skyles ant sienos šalia oro šaltinio šilumos siurblio, kad tilptų laidai ir vamzdžiai. Kitas šilumos siurblio diegimo žingsnis yra radiatorių įrengimas jūsų namuose. Čia ji turi būti pridedami radiatoriai paskirtose vietose ir tada pritvirtinkite radiatorius su rankena.
Vamzdžių ir laidų pritvirtinimas
Jūsų šilumos siurblių metodai pirmą kartą išjungs jūsų namus. Jie matuoja ir supjaustytų laidus tinkamam ilgiui ir plotams, tada pritvirtinkite prie radiatoriaus, grandinės pertraukiklio, valdymo pulto ir išorinio įrenginio. Orkaitė taip pat matuojama, nešvarumai ir įdiegti. Tada orkaitė yra prijungta prie radiatoriaus ir atitinkamos šildymo sistemos.
Šilumos siurblio bandymas
Baigus diegimą, jūsų montuotojas bando. Gali patikrinti, ar įtampa ir šiluminė galia reikalinga lygiu. Jei sistema nepavyksta arba šiluminis veikimas ir įtampa nėra teisingi, šilumos siurblio metodai išjungs sistemą ir galią. Patikrina, ar įrenginys neįvyko ir tada atliks reikiamą remontą. Santechnikas veikia tol, kol šilumos siurblio sistema neveikia puikiai.
Šilumos siurblio remontas
Kai aptarnaujant šilumos siurblį su oru / oru, jūsų šiluminės siurblio metodai gali atlikti diagnostinius tyrimus. Galima atlikti išsamų išsamų čekį ir sužinoti, kodėl sistema neveikia tinkamai arba neveikia. Pasibaigus problemos priežastimi, jis veikia atitinkamuose remonto darbuose.