Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Meistras
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Meistras

Ar jums reikia paslaugos iš valandinio vyro srities? „Wilio“ padės surasti kokybiškus paveikslėlių kabinimo, televizoriaus montavimo ant sienos, namų kino sistemos įrengimo ekspertus. Remonto paslaugų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: apdailos darbus, valymą po surinkimo, transportavimo išlaidas, geležies apdirbimo reikmenis, pvz., varžtus, kaiščius, vinys), kurį teikia vienas iš mūsų 23 991 šios kategorijos meistrų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Sutuoktiniai gali išspręsti platų įvairių priežiūros darbų aplink namą, butą ar sodą. Parašykite visas užduotis, kad įvestumėte visus reikiamus įrankius ir eksploatacines medžiagas. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Dažnai užduodami klausimai
Kokius įgūdžius turi valandinį vyrą?
Valandinis vyras rūpinsis darbu aplink namą, butą ar sodą, jūs neturite laiko, įgūdžių ar įrankių. Kadangi valandos sutuoktiniai gali turėti skirtingus profesinius įgūdžius, apibūdina, ko jums reikia kuo tiksliau gauti citatos iš tų ekspertų, kurie turi tinkamus įgūdžius.
Kiek yra valandinis vyras?
Vidutinė valandos vyro sąnaudos yra nuo 20 iki 100 €. Kaina priklauso nuo užduoties sudėtingumo, būtinų laiko, ar reikalingi specialūs įrankiai ar įranga, ir nuo to, ar valandinis vyras yra arti ar turi būti iš atstumo.
Kaip galiu rasti gerą valandinį vyrą?
"Wilo" paklausos kūrimas yra greitas ir paprastas būdas rasti patogų ir norimą laikrodį savo aplinkoje. "WILIO" padės jums rasti vietinį ekspertą su tomis teisinga patirtimi jūsų paklausai.
Koks darbas yra laikrodis vyras?
Valandinis vyras gali padėti nedideliais remonto ir priežiūros darbais namuose. Tai padės su darbu kaip tapybos vaizdai, baldų įrengimas, remonto darbai, prietaisų įsitraukimas, lempų, aviabilitų, dažymo ir dengimo sienų ir kitų paviršių bei smulkių remonto įrengimas. "WILIO" padės jums rasti aukštos kokybės laikrodžio vyrą, iš savo aplinkos, kad noriai padeda, kai jis jums tinka.
Koks skirtumas tarp valandinio vyro ir eksperto kaip elektrikas ar santechnikas?
Valgos sutuoktiniai yra profesionalai, kurie gali padėti įvairioms priežiūra darbų namuose. Kita vertus, elektrikai, santechnikai, dujos ir pan. Jie yra specialūs specialistai, turintys specialią kvalifikaciją vienoje konkrečioje profesijoje.
Kodėl ieškote valandinio vyro WILIO?
Valandinis vyras rūpinsis darbu aplink namą, butą ar sodą, jūs neturite laiko, įgūdžių ar įrankių. Padės dauguma remonto aplink namą. Jis surenka baldus, pakeiskite sugadintą bateriją, neveikiančią kištuką, grąžina garnavimą arba įtraukia prietaisus. "WILIO" padės jums surasti valandinį veiksnį, kuris nori nedelsiant judėti į savo projektą.
Koks darbas yra laikrodis
Interjero įrenginiai ir remontas
Valandinis vyras rūpinsis darbu aplink namą, butą ar sodą, jūs neturite laiko, įgūdžių ar įrankių. Padės dauguma remonto aplink namą. Jis surenka baldus, pakeiskite sugadintą bateriją, neveikiančią kištuką, grąžina garnavimą arba įtraukia prietaisus. Valandinis vyras gali padėti įdiegti naujai įsigytus prietaisus, ištaisyti skaldytų durų, montavimo ir remonto žaliuzių, montavimo virtuvės kriauklę arba pakeisti vandens akumuliatorių, sustabdyti šviestuvų ir net tapetavimo. Jis naudos savo įrankius ir patars, jei jums reikia kitų medžiagų.
Priežiūros paslaugos
Ar turite visą priežiūros darbų sąrašą, kurį reikia baigti? Ugnies savo laikrodį vyras daryti viską vienu metu. Jis gali padėti diegti laminato grindis, keičiantis silikono plombomis vonios kambaryje, kabančiose durimis ir daugeliu kitų darbų.
Lauko įrenginiai ir remontas
Valandinis vyras gali padėti jums sukurti sodą, įdiegti išorinius žaliuzes, atveria terasą ar šaligatvį ar netgi pataisyti savo vaikų batutą.
Sienų montavimas
Nuo sienų lentynų, vaizdų ir televizorių iki dviračių lentynų ir veidrodžių - jei jums reikia pagalbos su sienos montavimu, skambinkite valandiniu vyru. Dauguma valandinių vyrų atneša savo įrankius, tačiau jums gali tekti mokėti už tokias medžiagas kaip varžtus ar turėtojus sunkių daiktų, tokių kaip televizoriai ir pan.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Meistras
Vilhelms S.
profile image
Meistras
Labrencis S.
profile image
Meistras
Vladislava O.
profile image
Meistras
Zigfrids M.
profile image
Meistras
Markuss F.
profile image
Meistras
Ivo J.