Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Grožio Salonas, Kirpykla
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 277 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Grožio Salonas, Kirpykla

Ar jums reikia kirpyklos paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus plaukų formavimo specialistus moterims ir džentelmenams, smakro – vyrams. Plaukų ir plaukų formavimo paslaugų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: transporto išlaidas ir profesionalią kosmetiką, kurią teikia vienas iš mūsų 1 207 kirpėjų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas reiškia, kad lankotės kirpėjas ar kirpėjas?
Greičiausias ir lengviausias būdas pasiekti šviesą ir purus šukuoseną yra leisti savo plaukų specialistams. Nesvarbu, ar norite atrodyti gerai artėjant renginyje arba didelėje datos, arba jūs tiesiog norite pagerinti savo stilių, gerbiantys kirpėjai padės jums jaustis pasitikintys ir atrodyti geriausiai. Pagal jūsų ypatingą poreikį stilistai gali suteikti jums platų plaukų koregavimus, kurie apima:
Namų paslaugos, skirtos puikiems plaukų redagavimui
Kodėl vietoj užsakykite susitikimą sedanas nuomos styristą, kad galėtumėte redaguoti plaukus namuose? Jums nereikės nerimauti dėl automobilių stovėjimo aikštelės, nerimą dėl vėlavimo ar ilgai laukia. Tiesiog nustatykite laiką ir datą, o jūsų stilistai ateis tiesiai į jūsų duris. Dėka daug laiko ir erdvės galės atnešti savo patirtį su plovimu ir plaukais iki tobulumo. Naudojant aukštos kokybės plaukų ir stiliaus įgūdžius, kirpėjas plauti plaukus ir tiksliai sureguliuos jūsų pasirinkimo stiliaus. Stilistas gali redaguoti savo plaukus įvairiais būdais, jis ateis į galvą įvairių šukuosenų nuo smulkių kaskadų garbanos į tirpių paplūdimio bangas ir suteiks jums daug reikalingų savigarbos. Padaryti sveikatingumo dieną savo gyvenamojoje, mūsų platformoje jūs taip pat rasite Cosmes specializuojasi nagų priežiūra, kuri gali ne tik supjaustyti ar supjaustyti, bet ir poliruoti koregavimą, kad jaustumėtės brangiu profesionaliu salone.
Gabalai ir papuošalai
Ar jums trukdysite, kad jūs suskaldėte? Jūsų vietovėje yra daug stilistų, kurie gali padaryti puikius plaukus. Prieš stiliaus kirpiklius, pažeistas galas arba plaukai sumažina norimą stilių ir formą. Jūs pasieksite savo plaukus sveiki. Mūsų stilistai padės jūsų plaukams išlikti lygūs ir šilkiniai. Ar nesupjaukite ar redaguojate dėl artėjančio atostogų įvykio ar kitos progos? Mes taip pat padėsime jums rasti patyrusių fotografų, kurie sukuria profesionalias nuotraukas, kad galėtumėte švęsti ir atsipalaiduoti be nerimą ir atsipalaiduoti.
Plaukų dažymas
Plaukų dažymas nebėra susijęs su moterimis šiandien, bet vyrai mėgsta keisti plaukų spalvą arba dažyti pilką. Jei norite spalvoti plaukus, jis taip pat yra pageidautina namuose patikėti šią veiklą į profesionalių kirpėjų rankas. Be to, galite redaguoti plaukų pjovimą prieš dažus, jie sumaišyti spalvų atspalvius, kaip norite. Į namų komfortą, kirpėjai ant plaukų traukia tankus spalvingų meliuliukų. Jei užsakote kirpyklą iš anksto, galite pasikonsultuoti su nauju stiliumi su juo per nuotraukas. Prieš dažymą, tai nėra būtina plauti, tiesiog priešingai, tai rekomenduojama keletą dienų palikti savo plaukus. Dažų ilgis priklauso nuo šukuosenos tikslumo, visas procesas trunka nuo 1,5 valandos. - 3 val. Jei norite dažyti papildomą šukuoseną, turite užsakyti daugiau laiko.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakote kirpyklų paslaugą per WILIO?
Ar norite pakeisti savo išvaizdą? Pagerinkite savo išvaizdą naudodami kirpyklų ar kirpyklų paslaugas. Galite pamiršti sunkumus su vaikščioti iki salono ir tiesiog patogiai atsipalaiduoti namuose, o jūsų plaukai yra gydomi talentingu kirpėju. Lengvas, patogus ir be rūpesčių yra tik viena iš privalumų! Prieš užsakydami stilistą, mūsų platforma leis jums peržiūrėti specialistų profilius, palyginti atsiliepimus ir skaityti atsiliepimus, kad sužinotumėte, ką kiti žmonės kalba su savo paslaugomis. Atsiliepimai Rašyti klientams, kaip jūs, taip dėka jiems galite užtikrinti, kad jūs samdyti vieną iš geriausių įvertintų stilistų savo pageidaujamą zoną. Nesvarbu, ar jūs pasirenkate nulaužtos bangos, mielos garbanos ar elegantiški, įspūdingos šukuosenos, mūsų talentingi stilistai gali dirbti su konkrečiu tipu plaukų ir įvairių plaukų struktūrų ir sukurti naują išvaizdą, kurią galite išdidžiai pasigirti. Taigi, ką laukiate? Spustelėkite mygtuką "Įvesti paklausą" mygtuką dabar ir surasti jums geriausią redagavimo ar plaukų priežiūros paslaugą, kuri yra jūsų kaimynystėje!
Kiek ilgai turiu iš anksto užsisakyti kirpyklą ar kirpyklų paslaugą?
Idealus užsakymas yra iš anksto. Kaip rezultatas, galite siųsti nuotraukas norimos išvaizdos į savo pasirinktą stilistą ir paprašykite jo apie patarimus prieš išspręsti jį naujam stiliui. Jei reikia užsisakyti datą iš karto, jokių problemų. Mes padėsime jums rasti stilistams šalia jūsų apylinkės, kurie gali plauti plaukus, džiovinti ir redaguoti tą pačią dieną ar teisę kitą dieną.
Ar aš turiu plauti plaukus prieš apsilankydamas kirpyklų profesionalu?
Ne, jūs neturite plaukų plauti prieš susitikimą. Plaukų priežiūra paprastai prasideda nuo plaukų su šampūnu, todėl galite tiesiog palaukti, kol jūsų stilistas atvyks. Mūsų tikslas - suteikti išsamias paslaugas, kurias galite tikėtis, todėl jums nereikės ieškoti ilgai, jei jums reikia eksperto plauti ir redaguoti plaukus nuo savo apylinkės.
Kiek laiko užtrunka reguliariai kirpiklį?
Lengvas plaukų reguliavimas paprastai trunka nuo 45 minučių iki valandos. Tačiau tai yra įmanoma, kad kirpėjas turės būti sumažintas prieš galutinį koregavimą, galbūt atlikti kitą intervenciją plaukų. Plaukų dažymas arba keratininiai plaukų balansavimo procedūros užtruks iki dviejų iki trijų valandų, priklausomai nuo plaukų ilgio ir tūrio.
Kaip dažnai turėčiau užsisakyti kirpyklų paslaugą?
Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų, plaukų tipo ir plaukų tūrio. Geriausias yra, jei paliksite savo plaukus vieną kartą per mėnesį, norėdami pakoreguoti specialistą, ypač jei norite išlaikyti savo dabartinę savo plaukų išvaizdą ir išlaikyti juos kaip sveiką, kaip įmanoma. Tačiau būkite atsargūs, kad nebūtų stumti per dažnai keratino pakeitimus taip pat gali sukelti sausas ir lūžius plaukus.
Ar išplėstiniai plaukai buvo kompensuoti?
Išplėstiniai plaukai gali būti subalansuoti tik tuo atveju, jei jis yra žmogaus plaukų pratęsimas, o ne sintetinis. Kadangi žmogaus plėtiniai dirba kaip natūralūs plaukai geriausia imtis prevencinių priemonių prieš jų kompensaciją. Naudokite smulkius šampūnus be sulfatų ir kitų cheminių medžiagų ir nenaudokite per daug šiluminių reguliavimo. Pernelyg didelė šiluma gali sukelti džiovinimą ir ryškumą, kuris ilgainiui gali sugadinti ilgalaikius galus.