Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Latakai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 251 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Latakai

Ar jums reikia latakų paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus latakų ir priedų gamybos ir montavimo ekspertus. Latakų sistemų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: įrankius, tvirtinimo sistemą, siuntimo išlaidas ir smulkų remontą, kurį teikia vienas iš mūsų 22 545 šios kategorijos specialistų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Kaip yra karnizo valymas? Tiesiog užsisakykite lataką tinklalapyje arba "WILIO" programoje ir palikite likusį mūsų specialistai. Dėl pažangios įrangos, kuri naudoja latakų valymo ekspertą, gali valyti latakus nuo vietovės lygio. Taigi jūs pašalinate didelių kopėčių poreikį, taip pat riziką nukristi ar sugadinti savo turtą. Čia yra demonstravimas, kaip paslauga paprastai vyksta, kai kalbama apie karnizo valymą į svetainę: 1) Kontrolė: Valymo ekspertas kruopščiai patikrins jūsų latakų sistemą, kad nustatytumėte jo būseną. Jei pastebėsite, kad jam reikia remonto, jis jums praneša. 2) Latakų ir švino vamzdžių valymas: specialus dulkių siurblys drėgnai dulkių su teleskopiniu lazdele yra naudojamas ausies valymui. Gali pakilti iki 4-ojo pastato aukšto. Laikas gali visų tipų atliekų, tokių kaip lapai ir šakelės, nutraukti latakai, tačiau mašina lengvai pašalins juos. Taip pat yra mažas fotoaparatas, pritvirtintas prie teleskopinio strypo ant tolimojo fotoaparato, kurį naudoja metodai, fotografuoti / fotografuoti latakus. 3) Ataskaitų teikimas: kai darbas atliekamas ir jūsų karnizai ir veda bus valomi, technikas mėgsta rodyti nuotraukas "prieš" ir "po" valymo matyti jo darbo rezultatus. Dažnai užduodami klausimai Klausimas: Kaip galiu keisti savo "Wilo" paklausą? Atsakymas: tiesiog prisijunkite prie "Wilo" paskyros ir spustelėkite mano projektus. Spustelėkite projektą, kurį norite redaguoti ir pasirinkite Redaguoti projektą į meniu Parinktys. Tai viskas, ką turite padaryti. Taip pat galite paskambinti mums kalbėti su vienu iš mūsų draugiškų klientų aptarnavimo atstovų, kuriuos galima padaryti už jus. Klausimas: Ar taip pat išvalysite švino vamzdžius? Atsakymas: Taip, mūsų latakų valymo ekspertai turi įrangą, kuri gali valyti visą latakų sistemą, įskaitant pirmaujančius vamzdžius. Klausimas: Ar galite pataisyti arba įdiegti karnizą? Atsakymas: Taip, jis nepadarys ekspertų valymo latako. Jei reikia pataisyti ar pritvirtinti karnizą, įveskite šios paslaugos WILIO poreikį. Klausimas: Ar turiu pateikti kažką technikams? Atsakymas: Taip. Mums reikės prieigos prie elektros energijos ar prieigos prie tekančio vandens. Klausimas: Ar yra karnizo, kurių negalite išvalyti? Atsakymas: Taip. Ši paslauga netinka latakams, turintiems apsauginius dangčius ir veda tiesiai į žemę dėl prieigos problemų. Klausimas: Ar turiu dalyvauti teikiant paslaugas? Atsakymas: nebūtinai, tik jei užtikrinsite techniko prieigą prie karnizo. Klausimas: Kaip veikia žarnų valymo paslauga? Atsakymas: Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip nekilnojamojo turto tipas, veda, latakų ilgio ir taršos lygių skaičius. Klausimas: Ar jums ar lietaus problemos yra blogų oro sąlygų? Atsakymas: viskas priklauso nuo to, kaip yra stiprus lietus. Pjovimo ekspertai įvertins situaciją įgyvendinimo dieną.