Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Pievos Sėjimas, Vejos Sėjimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Pievos Sėjimas, Vejos Sėjimas

Ar jums reikia paslaugos vejos sodinimo srityje? Wilio padės surasti kokybiškus sėklų sėjimo ir kiliminės vejos įveisimo ekspertus. Žolės ir žolynų sėjos kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: kurmių tinklą ir drėkinimą, kurį teikia vienas iš mūsų 10 704 sodininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl išsinuomojate vejos sėjos per WILIO?
Su WILIO nereikės nerimauti, kad jūs nerasite savo vejos sėklų savo kaimynystėje. Kai tik įvesite savo užklausą, mes sujungsime jus su savo srities ekspertais, kurie gali lengvai pritaikyti jūsų reikalavimus. Nebėra begalinės paieškos internete ir rasti paslaugų teikėją LUNING vejai. Nors velėna sėdynė gali pasirodyti kaip gana paprasta užduotis, o ne kiekvienas turi laiko ir energijos. Pamirškite savo stresą ir galvos skausmą nuo matavimo, tręšimo, plaukimo ir durpių klojimo - galite samdyti ekspertą, kuris gali tvarkyti visą jūsų procesą! Nėra vėlavimų, jokių sunkumų ir nebaigto darbo. Po sėdinčio ant vejos, taip pat galite kreiptis dėl patarimų dėl vejos spinduliuotės, apvaisinimo ir bendrosios priežiūros. Rasti tinkamą ekspertą šiandien ir išlaikyti savo žolę žalia ir sveika ištisus metus.
Kada yra geriausias laikas, kad būtų dedamas vejai?
Per metus galite įdėti veja bet kuriuo metu. Nesvarbu, ar tai yra žiema, pavasaris, vasarą ar rudenį, ruošiant veją yra visiškai gerai, kol žinote, kaip tinkamai rūpintis. Paprastai geriausia veja yra sodinama švelniu oru, kai jis yra pakankamai šiltas, kad augintumėte šaknis, bet nėra pernelyg karšta, kad išdžiūtumėte, kol jis yra įsišaknijęs.
Kiek laiko melodija užima veją?
Vejos sėdynė yra gana paprastas procesas, bet kiek laiko užtrunka baigti darbą, tai priklausys nuo to, kaip didelė ar maža yra jūsų vejai. Ant mažesnių paviršių, vejos gamykla gali užtrukti keletą trumpų valandų, o vejos gamykla didesnėms kiemams gali trukti visą dieną. Jei norite sužinoti, kiek laiko jūsų sėkla užtruks, galite paklausti eksperto, kuris bus pasirengęs suteikti jums sąmatą.
Kada turėčiau apvaisinti veją?
Prieš sėjant veją geriausia perkelti dirvą su kokybiškomis trąšomis. Baigę vejos sėklų tarnybą, po šešių savaičių galite dar kartą miegoti. Įsitikinkite, kad jūs esate tręšti kas du mėnesius per pirmuosius metus remti augimą ir išlaikyti savo veją sveiką. Kai jūsų veja yra sėdi, galite jį perkelti kiekvieno sezono pradžioje ir pasinaudoti augimu ištisus metus.
Kaip greitai galiu nukirpti veją po jo posėdžio?
Galite pjauti savo veją tik tada, jei jis jau yra įsišaknijęs ir negali būti perkeltas su juo. Paprastai tai yra apie tris savaites po vejos išdėstymo. Jei norite sužinoti, ar jūsų vejos yra paruoštas pjauti, galite šiek tiek ištemptas žolei. Jei galite pakelti veją, turite palaukti.
Ar vejos ekspertas gali man padėti su sodininkystės darbu?
Taip jis gali! Mes turime daug patyrusių sodininkystės, kurie gali padėti jums su visomis su sodu susijusias užduotis, kad jūsų kiemas, terasa ar sodas visada atrodė. Nuo sodinimo sodinimo ir sodinimo augalų iki mulčiavimo ar piktžolių pašalinimo visi jų sodininkystės poreikiai gali būti paleidžiami į mūsų patikimą ekspertą. Jūs netgi galite užsisakyti paslaugą kaip žolės pjovimą.
Kokias kitas turf paslaugas galiu užsisakyti per WILIO?
Galite užsisakyti visų rūšių veja susijusias su WILIO. Po to, kai sėdėjote savo veja, galite samdyti profesionalą, kad prižiūrėtumėte veją, kad galėtumėte būti tikri, kad jūsų vejai auga gerai ir kad jis yra išlaikytas ir sveikas. Mes taip pat sukaupėme kraštovaizdžio ekspertus tuo atveju, jei norite atlikti didesnius pakeitimus arba pridėti prie sodo ar kiemo naujos pavėsinės, tvenkinio, dangos ar kitų elementų.
Kas apima vejos purškimo paslaugas?
Ieškote pagalbos su naujos vejos sėdyne? Mūsų vejos purškimo ekspertai rūpinsis viskas, pavyzdžiui, su senosios žolės pašalinimu, sėjant naują veją ir teikiant patarimus dėl ilgalaikės priežiūros. Nesvarbu, ar planuojate sukurti plastikinę veją ar augalą. Nepriklausomai nuo metinio laikotarpio, mūsų ekspertai gali lengvai dirbti su jumis visus jūsų vejos reikalavimus.
Paslaugos
Atsižvelgiant į kilimo veją
Tai yra klaidinga nuomonė, kad žiemos dedimo kilimo vejai yra neteisinga. Priešingai, šiame aušintuvo metais yra daug naudos. Jūsų veja turi daug laiko atsiskaityti ir įsišaknijusi prieš atvykstant. Paklausdamas žolės vejos žiemą taip pat reiškia, kad jums nereikės dirbti taip dažnai, todėl jis palengvins jo priežiūrą. Vienas kvalifikuotas mene pirmiausia matysite savo vejos plotą ir ruošia dirvožemį naujam veja. Jis išlygina žemę naudojant lošimus ir kruopščiai pašalina piktžoles, akmenis, šaknis ir kitas likučius. Tada jis pradeda praleisti atskiras vejos dalis, kad kiekvienas galas kuo plačiau. Paskutinis žingsnis apima tikrinimą, jei visa veja yra tinkamai išdėstyta ir be nepagrįsto tarpų tarp vejos.
Vejos sėdimas
Veją galima pasodinti iš esmės nuo pavasario iki rudens. Ekspertas pirmiausia ruošia dirvožemį, pašalinant seną stendą, balansavimą ir judėjimą, tada sėjamosios sėklos sėklos. Tada sėkla yra smulkiai įtraukta į šlovės dirvožemį ir tada kruopščiai gydo iš dviejų krypčių. Vejos plotas kruopščiai poliruotas su purkštuvu, kad dideli lašai nepadarė sėklų. Pirmąjį mėnesį po sodinimo būtina išlaikyti dirvožemį drėgnas. Pirmosios dvi savaitės turėtų būti tempti nuo 1 iki 2 kartus per dieną ir vėlesnes dvi savaites kiekvieną kitą dieną. Kai žolė auga iki 7 cm, būtina pjauti, bet tik maks. 2,5 cm. Pirmieji 4 kartus vejai negali būti bijo mažiau ilgio. Naujoji vejai gali pradėti naudoti po 3 mėnesių nuo sodinimo.
Dirbtinio vejos diegimas
Jei pageidaujate įdiegti specifinių dirbtinių žolės ženklų, taip pat galite gauti pagalbos iš mūsų dirbtinio žolės diegimo. Pirmasis žingsnis, panašus į kilimo vejos klojimą, slypi savo vejos ir vėlesnio esamo paviršiaus pašalinimo plotą. Jei yra maža vejos, tai galima atlikti šią užduotį rankiniu būdu. Didesnėms erdvėms geriausia naudoti vejos pjaustytuvą. Tada ekspertas apima viršutinį dirvožemio sluoksnį su smėliu arba akmens pagrindu, kol jis yra suspaustas vibruojančio cilindro arba plokštės. Tada jūsų dirbtinė žolė bus kruopščiai sukurta į jūsų namus, kad gautų daugiau natūralios išvaizdos. Tai galiausiai pašalina visą žolės perteklių ir valo visą veją užbaigti dirbtinio vejos diegimą.